Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar 11 Ekim 2020 Pazar Burç Yorumu Nuray Sayari ve Diğerleri

0

OĞLAK BURCU 11 EKİM 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Her zaman iş dediniz ancak bu hafta yüzünüzü belki de aşk güldürecek. Oğlak burcu hafta yorum bu hafta size aşkı müjdeliyor. Partneri olmayanlar için yepyeni bir sürpriz, partneri olanlar için ise son derece keyif alacağı dakikaların yaşanması söz konusu. Bakıldığında hem keyif alacağınız bir dönem hem de kendinizi en iyi şekilde ifade edeceğiniz bir dönem. Sabredin! Her zaman sabırlı hareket ettiğinizde karşılığını aldığınızı gördünüz. Peşinizi bırakmayan sorunları görmezden gelmek yerine yüzleştiğinizde, çok da başarılı noktalara geldiniz. Şimdi bu hafta tam da onun sırası! Duygularınızı tam olarak karşılayan partnerinizle gelecek planlarınızı birlikte şekillendirebilirsiniz. Değişim rüzgârına engel olmadan yapılması gereken her şeye müsaade etmelisiniz. Tarafınızdan gizlendiğini düşündüğünüz bazı hakkımızdaki düşünceler olduğunu iddia edeceksiniz. Bu iddialar karşısında haklılık payınızın olması olası. Haklı olmanız hadi kadar sizin için değerli olsa da bu gibi konularda iki, hatta üç kere düşünmeniz sizin doğru yoldan sapmamanıza yardımcı olacak. Gün içerisinde bazen uzaklara boş baktığınızı hissettiğiniz anda kendinizin bu dünyada tek ve benzersiz olduğunuzu düşünmelisiniz. Gün içerisinde yoğunluğunuz veya dalgınlığınız sebebiyle yediğiniz ve içtiğinize dikkat etmemeniz sağlığınıza olumsuz etkiler edebilir. 

KOVA BURCU 11 EKİM 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sağlık sorunları ile yüzleşme haftası olabileceğinden, çok fazla iş ya da buna benzer konuların üzerinde düşmemeniz gerekiyor. Genel olarak sağlık sorunlarının olabileceği bir hafta olduğundan, dikkat etmeniz gereken doğru hareket etmek. Aile hayatınız içinde de bazı üzücü durumlar yaşanabilir. Ancak tüm bu olumsuzların geçici olduğuna işaret ediyor gökyüzü. Sizin herhangi bir şekilde üzülmenize gerek yok. Çünkü bu hafta mutluluk da size pek uzak değil. Bunları değerlendirip, hem keyif alacağınız hem de sorunlar ile objektif şekilde yüzleşeceğiniz bir hafta olmasını sağlayabilirsiniz. Bu hayatta olması gereken olacaktır. Sizlerin yapması gereken tercihlerde acele etmemeniz. Zaman bütün sancıların ilacıdır. Şu sıralar sağlığınızda bazı problemlerle huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bugün ve ilerleyen günlerde sağlığınız ile canınızın yanmaması adına biraz daha kendinize önem vermelisiniz. Duygusallığınız sayesinde ailenize bağlılığınız gün içerisinde yaşayabileceğiniz gelişmelerle daha da artacak. Bugün ruh halinize bağlı olarak sosyalleşmek yerine yalnız kalmak daha çekici gelebilir. Günün sonunda yalnız kalmayı tercih eden Oğlaklar günü değerlendirirken yalnız kalma isteğinizi göz önünde bulundurunuz. Maddi konularda gelirinizin beklentimizin altında olmuş olabilir. Gününüzün biraz kısır geçeceğini, bu yüzden de kendinize has bazı tercihlerde de değerlendirmenin içine katmanız avantaj sağlatacaktır .

BALIK BURCU 11 EKİM 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Her zaman mutlu bir haftaya başlamak için enerjinizin tam olduğunu biliyoruz. Sizin iyi niyetiniz ve sabrınız, size güzel şeylerin gelmesi için bu hafta harekete geçti. Aslında emeklerinizin karşılığını almanız açısından son derece başarılı olacaksınız. Kendinizi iyi hissedecek ve bu süreçte aile hayatında da olumlu yansımalar olacak. Hem kendinizi iyi hissedecek hem de enerjiniz ile keyif dolu zaman geçirme imkanı bulacaksınız. Balık burcu haftalık burç yorumu sayesinde, az çok sizin için güzel sürprizlere de hazırlıklı olabilirsiniz. En iyisi, sağlık durumunuzu da kontrol altına alarak güzel bir hafta geçirmek. Herkese ebeveyn muamelesi yapmak yalnız kalmanıza neden olabilir. Özgür bırakmak ve kabullenmek sizlere ikili ilişkilerinizde artı puan kazandıracaktır. Gününüz hafta içindeki diğer günlere nazaran daha keyifli olacağınız gibi gözüküyor. Ufak çaplı süprizler veya sizi mutlu edecek küçük ayrıntılarla karşılaşabilirsiniz.  Bugün yaratıcılık konusunda farklılık yarattığınızı fark edeceğinizden dolayı motivasyonunuz etkileyici derecede olabilir. Eviniz veya arabanız bugünlerde sizin için daha değerli bir mülkiyet olduğunu düşüneceksiniz. Bu yüzden gün içerisinde eviniz veya arabanıza yatırım yapabilirsiniz. Beklentileriniz bugün sizi mutlu edebilir.