Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar 11 Ekim 2020 Pazar Burç Yorumu Nuray Sayari ve Diğerleri

0

TERAZİ BURCU 11 EKİM 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu hafta kendinizi iyi hissetmek için öncelikle biraz yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmek ya da biraz kafa dinlemek açısından en doğru zaman. Sizin için en doğrusu ise mutlaka aile hayatı ile ilgili karar almadan önce düşünmek. Bu durum eşten boşanma ya da buna benzer ayrılık olabilir. Terazi burçları için kesin karar verme dönemi değil. Bu hafta biraz daha bu gibi kararları ötelemek mantıklı olabilir. Hem sizin için daha iyi olacak hem de kendiniz için mutlaka biraz daha mutlu olacağınız bir seçim yapmış olacaksınız. Güvenli bir şekilde kendiniz için doğru adımı seçebilirsiniz. 

Belki uzun süren bir ilişkiniz varsa bunu ciddiyete taşıma isteyebilirsiniz. Ya da evliliğinizde bazı çıkmaz yollardaysanız bunu artık kesin bir karara bağlıyor olacaksınız. Hamilelik veya çocuklarınız ile ilgili pozitif gelişmeler yıla damgasını vuracak.İş yükü artışı ve sizlerin öözverili yaklaşımınız ekip arkadaşlarınız tarafından kullanılabilir. Profesyonel bakış açısı ile çalışmalı, kendinizi feda etmemelisiniz. Farklı kültürlere sahip ve bakış açısı size yeni değerler katacak yeni kişilerle tanışmanız için ortamın içinde bulunabilirsiniz. Önemli statüye sahip kişiler tarafınca yapacağınız işlerde övgü ve iltifatlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek adına alacağınız bazı kararlar geleceğinizde iz bırakabilecek şekilde olabilir. Mantıklı ve sağlıklı kararlar almanız sizin için daha hayırlı olacak. Üstünüzdeki sinir ve stres sağlığınıza zarar verecek nitelikte olmamasına dikkat edin. 

AKREP BURCU 11 EKİM 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akrep burçlarının keyif alacağı bir hafta geride kalmıştı. Bu hafta ise sakin bir hafta. Daha çok aile sorunları ile yüzleşme olabilir. Akrep burcu haftalık burç yorumu için aslında aile sorunları ile yüzleşme zamanı denebilir. Fakat bunun çok kötü durumlar ortaya çıkarması gibi bir şey düşünmeyin. Akrep burçları için artık sorunları çözme, varsa karışıklıkları çözme zamanı gelmişti. Bunun için gökyüzü tarafından da destekleniyorsunuz. Yani artık sizin için güzel bir başlangıç olmasının zamanı geldi. Sıfırdan bir sayfa açmak açısından sorunları da inceleyerek, tamamen üzerine düşerek çözümünü sağlamak yapacaklarınız arasında. 

Gönül kırgınlıklarınızı sonlandırmak için bugün çaba sarf etmelisiniz. Size sevgiyle gelen kişilere şans vermek hayata tutunmanıza yardımcı olabilir. Şu sıralar mantıklı kararlar alabilmeniz için çok doğru bir zaman. Daha olgun ve mantığa sığacak nitelikte planlarınız dikkat çekecek. Maddi açıdan beklenmedik borçlarla karşılaşmanız biraz canınızı sıkacak. Olumsuzluğa kapılmamanız bu durumdan kurtulmanızda kilit bir hamle olabilir. İlişkinizde yaşadığınız küçük aksaklıklar sizin sakin ve sabırlı tavırlarınız sayesinde daha oturak bir yol izleyecek. Sevgilinizi mutlu edebilmeniz için aklınızdan geçen planları faaliyete sokmanız mutluluğunuzu artıracak. Hafif bir gün geçireceğiniz için gününüz huzur dolu olacak. 

YAY BURCU 11 EKİM 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Eğlenmekten vazgeçmeyen yay burçları, bir süredir sakin bir dönem geçiriyor. Ancak bu hafta yay burçları için enerji çok yüksek! Yani aslında birtakım patlamalar olabilir. Bunu için yapılması gereken ise kendinizi en iyi şekilde ifade etmek. Eğlenmek için arkadaşlarınızı seçerken dikkat edin. Enerjinizi düşürecek olan insanlardan uzak durmaya özen gösterin. Hem eğlenmek hem de sağlık problemleri yaşamamak, aile hayatında sorunların olmaması için yay burçlarına önerimiz kontrollü olmaları. Her zaman mutlu olmayı hak eden yay burçları bu hafta da mutlu. Kariyer hayatınızda güzel gelişmeler olabilir. Beklediğiniz terfi haberi ile hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bugün etrafınızdaki insanlar size biraz soğuk veya kaba gelebilir. Aslında bunun sebebi tamamiyle sizin alıngan yapınızdan kaynaklı. Fevri davranışlarınızdan dolayı bu kişileri yanlış algılayabilir ve aranızda ufak pürüzler yaşamanıza neden olabilir. Size düşen tek şey vereceğiniz tepkilerin ne kadar doğru olacağını sorgulamak. Bugün bir takım sorumluluklar altına girebilirsiniz. Bu sorumluluklar sizin kişiliğinizi geliştirmeniz için önemli bir fırsat olabilir. Maddiyatınız konusunda kendinizi fazla sıkmamanızı ve bardağın dolu tarafından bakmanızı öneririz. Günün güzelliğinin farkına varın, kendinize özel bir zaman ayırın.