Burçlar 11 Ekim 2020 Pazar Burç Yorumu Nuray Sayari ve Diğerleri

27

YENGEÇ BURCU 11 EKİM 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yengeç burçlarının zor günleri geride bırakması ne zaman olacak? Aslında yengeç burçları da bunu merak ediyor. Bu yıl zor dönemler yaşıyor olabilirler. Ancak onlar için de bu hafta olmasa da ilerleyen aylarda oh deme zamanı. Bu hafta daha çok sınav stresi gibi, iş yoğunluğu gibi stresler ile baş başka kalma durumu söz konusu. Bunu değerlendirmeniz durumunda, önlem almanız durumunda aslında son derece keyifli zaman geçirmeniz de mümkün olacak. Endişe ve kaygılarınız zihninizi meşgul etse de hayallerinize ulaşmak için çaba sarf etmeye devam etmelisiniz. Emeklerinin karşılığını alacaksın biraz daha sabretmeni tavsiye ederim. Hep aynı konulardan hep aynı insanlardan çevrende olan insanlardan bir çok sıkılıyorsun fakat bunun için bir çözüm elde edemiyorsun bir arkadaşından yardım alabilirsin. Hayatında ufak değişiklikler yapacaksın bu değişiklik sana çok iyi gelecek. Şansın ne zaman yüzüne geleceğini hiç kimse bilemiyor fakat sen tahmin edebiliyorsun biraz daha bazı konuların üzerine düşmeye bak.  Senin için yeni kararlar yeni bir başlangıç olacak hayatına katabileceğin en güzel şeyde bunun olduğunu düşüneceksin. 

ASLAN BURCU 11 EKİM 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızda yeni bir döneme girmek, bu hafta olabilir. Aslan burcu haftalık burç yorumu için karışık bir yorumlama olabilir. Sebebi ise hem aile hayatınız hem iş hayatınız hem de özel hayatınız farklı etkiler altında. Gökyüzü sizden biraz daha sakin karar vermenizi istiyor. Yeni bir döneme girecek olduğunuz bir süreçte, kendinizi iyi hissetmek adına olması gereken, kendinize biraz zaman tanımak. Hem bunu değerlendirin hem de kendiniz için doğru bir adım atın. Aşk hayatınız bu yıl finansal hayatınızın başarısı ile doğru orantılı olacaktır. Eğer kariyerinize ve finansal alanınıza emek verirseniz aşk hayatınızda da kazanan siz olacaksınız. Sevginizi ifade etmeden bilemezsiniz. Kendinize güvenin ve doğru adımları atın. Yeni bir başlangıç için şans sizlerin yanında olacaktır. Çok kıskanılacağın bir zaman fakat kıskanılmakta hoşuna gidiyor. Kafana takılan bazı konuları artık tek tek masaya çekmenin zamanı geldiğini düşünüyorsun hepsini tek tek yeniden düşüneceksin alacağımız kararlar olacak ve bu kararla senin geleceğini etkileyecek çok iyi düşünmen gerek. Yeni sayfalar açmayı düşünüyorsun. Verdiğim bazı zaman kayıplarını düşünüyorsun ama düşünmeklele başka bir şey geçmiyor bu yüzden hedefine odaklan ve yoluna bak. 

BAŞAK BURCU 11 EKİM 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başak burçlarının bu hafta yapması gereken düşünmeden hareket etmemek. Genel olarak bir otorite ile savaş halinde olma durumu var. Bu durumun önüne geçmek açısından mutlaka yapmanız gereken kendinizi iyi hissetmek adına harekete geçmek. Güven veren aile bireyleri ile konuşabilir, çatışmaya girmeden kendi yolunuzu çizmek adına adımlar atabilirsiniz. Bu durumda hem keyif alacak hem de kendiniz için doğru bir karar vermiş olacaksınız. Aşk içinde mükemmellik barındırmayan ama yaşandığında mükemmelleşen bir sanattır. Standartlarınız çok yüksek tutmayın. Aşk her zaman şans vermeye değer ama kime ikinci şansı vereceğinizi de iyi bilin. Çünkü herkes ikinci bir şansı hak eder ve onu da mahveder. Hayatında geleceğe dair bir denge kurmaya çalışıyorsun bazen başarılı oluyorsun bazen olamıyorsun. Eline geçecek tüm fırsatları değerlendir çünkü daha sonra pişman olabilirsin keşke deneseydim keşke değerlendirseydim diyebilirsin. Bazen sevgilinin ne dediğini anlamıyorsun sürekli sana bilmece soruyormuş gibi hissediyorsun hep bir şeyler düşündürdüğü için ona sinir oluyorsun fakat oda bunun farkında değil güzelce anlatırsın her şey yoluna girebilir. Hayatını dengede tutmaya çalışırken hep birileri bunu burnunu sokuyor fakat sen aldırmayacak ve yoluna bakacaksın. Beklediğin bazı haberler var pek yakında kapına çalacak. Aşk dolu bir günün olsun..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz