Burçlar Nuray Sayari 10 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

35

OĞLAK BURCU 10 EKİM 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygularınızı tam olarak karşılayan partnerinizle gelecek planlarınızı birlikte şekillendirebilirsiniz. Değişim rüzgârına engel olmadan yapılması gereken her şeye müsaade etmelisiniz. Tarafınızdan gizlendiğini düşündüğünüz bazı hakkımızdaki düşünceler olduğunu iddia edeceksiniz. Bu iddialar karşısında haklılık payınızın olması olası. Haklı olmanız hadi kadar sizin için değerli olsa da bu gibi konularda iki, hatta üç kere düşünmeniz sizin doğru yoldan sapmamanıza yardımcı olacak. Gün içerisinde bazen uzaklara boş baktığınızı hissettiğiniz anda kendinizin bu dünyada tek ve benzersiz olduğunuzu düşünmelisiniz. Gün içerisinde yoğunluğunuz veya dalgınlığınız sebebiyle yediğiniz ve içtiğinize dikkat etmemeniz sağlığınıza olumsuz etkiler edebilir. 

KOVA BURCU 10 EKİM 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu hayatta olması gereken olacaktır. Sizlerin yapması gereken tercihlerde acele etmemeniz. Zaman bütün sancıların ilacıdır. Şu sıralar sağlığınızda bazı problemlerle huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bugün ve ilerleyen günlerde sağlığınız ile canınızın yanmaması adına biraz daha kendinize önem vermelisiniz. Duygusallığınız sayesinde ailenize bağlılığınız gün içerisinde yaşayabileceğiniz gelişmelerle daha da artacak. Bugün ruh halinize bağlı olarak sosyalleşmek yerine yalnız kalmak daha çekici gelebilir. Günün sonunda yalnız kalmayı tercih eden Oğlaklar günü değerlendirirken yalnız kalma isteğinizi göz önünde bulundurunuz. Maddi konularda gelirinizin beklentimizin altında olmuş olabilir. Gününüzün biraz kısır geçeceğini, bu yüzden de kendinize has bazı tercihlerde de değerlendirmenin içine katmanız avantaj sağlatacaktır .

BALIK BURCU 10 EKİM 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Herkese ebeveyn muamelesi yapmak yalnız kalmanıza neden olabilir. Özgür bırakmak ve kabullenmek sizlere ikili ilişkilerinizde artı puan kazandıracaktır. Gününüz hafta içindeki diğer günlere nazaran daha keyifli olacağınız gibi gözüküyor. Ufak çaplı süprizler veya sizi mutlu edecek küçük ayrıntılarla karşılaşabilirsiniz.  Bugün yaratıcılık konusunda farklılık yarattığınızı fark edeceğinizden dolayı motivasyonunuz etkileyici derecede olabilir. Eviniz veya arabanız bugünlerde sizin için daha değerli bir mülkiyet olduğunu düşüneceksiniz. Bu yüzden gün içerisinde eviniz veya arabanıza yatırım yapabilirsiniz. Beklentileriniz bugün sizi mutlu edebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz