Ana Sayfa Astroloji Burçlar Nuray Sayari 10 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 10 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

35

TERAZİ BURCU 10 EKİM 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Belki uzun süren bir ilişkiniz varsa bunu ciddiyete taşıma isteyebilirsiniz. Ya da evliliğinizde bazı çıkmaz yollardaysanız bunu artık kesin bir karara bağlıyor olacaksınız. Hamilelik veya çocuklarınız ile ilgili pozitif gelişmeler yıla damgasını vuracak.İş yükü artışı ve sizlerin öözverili yaklaşımınız ekip arkadaşlarınız tarafından kullanılabilir. Profesyonel bakış açısı ile çalışmalı, kendinizi feda etmemelisiniz. Farklı kültürlere sahip ve bakış açısı size yeni değerler katacak yeni kişilerle tanışmanız için ortamın içinde bulunabilirsiniz. Önemli statüye sahip kişiler tarafınca yapacağınız işlerde övgü ve iltifatlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek adına alacağınız bazı kararlar geleceğinizde iz bırakabilecek şekilde olabilir. Mantıklı ve sağlıklı kararlar almanız sizin için daha hayırlı olacak. Üstünüzdeki sinir ve stres sağlığınıza zarar verecek nitelikte olmamasına dikkat edin. 

AKREP BURCU 10 EKİM 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gönül kırgınlıklarınızı sonlandırmak için bugün çaba sarf etmelisiniz. Size sevgiyle gelen kişilere şans vermek hayata tutunmanıza yardımcı olabilir. Şu sıralar mantıklı kararlar alabilmeniz için çok doğru bir zaman. Daha olgun ve mantığa sığacak nitelikte planlarınız dikkat çekecek. Maddi açıdan beklenmedik borçlarla karşılaşmanız biraz canınızı sıkacak. Olumsuzluğa kapılmamanız bu durumdan kurtulmanızda kilit bir hamle olabilir. İlişkinizde yaşadığınız küçük aksaklıklar sizin sakin ve sabırlı tavırlarınız sayesinde daha oturak bir yol izleyecek. Sevgilinizi mutlu edebilmeniz için aklınızdan geçen planları faaliyete sokmanız mutluluğunuzu artıracak. Hafif bir gün geçireceğiniz için gününüz huzur dolu olacak. 

YAY BURCU 10 EKİM 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyer hayatınızda güzel gelişmeler olabilir. Beklediğiniz terfi haberi ile hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bugün etrafınızdaki insanlar size biraz soğuk veya kaba gelebilir. Aslında bunun sebebi tamamiyle sizin alıngan yapınızdan kaynaklı. Fevri davranışlarınızdan dolayı bu kişileri yanlış algılayabilir ve aranızda ufak pürüzler yaşamanıza neden olabilir. Size düşen tek şey vereceğiniz tepkilerin ne kadar doğru olacağını sorgulamak. Bugün bir takım sorumluluklar altına girebilirsiniz. Bu sorumluluklar sizin kişiliğinizi geliştirmeniz için önemli bir fırsat olabilir. Maddiyatınız konusunda kendinizi fazla sıkmamanızı ve bardağın dolu tarafından bakmanızı öneririz. Günün güzelliğinin farkına varın, kendinize özel bir zaman ayırın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz