Burçlar Nuray Sayari 10 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

35

YENGEÇ BURCU 10 EKİM 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Endişe ve kaygılarınız zihninizi meşgul etse de hayallerinize ulaşmak için çaba sarf etmeye devam etmelisiniz. Emeklerinin karşılığını alacaksın biraz daha sabretmeni tavsiye ederim. Hep aynı konulardan hep aynı insanlardan çevrende olan insanlardan bir çok sıkılıyorsun fakat bunun için bir çözüm elde edemiyorsun bir arkadaşından yardım alabilirsin. Hayatında ufak değişiklikler yapacaksın bu değişiklik sana çok iyi gelecek. Şansın ne zaman yüzüne geleceğini hiç kimse bilemiyor fakat sen tahmin edebiliyorsun biraz daha bazı konuların üzerine düşmeye bak.  Senin için yeni kararlar yeni bir başlangıç olacak hayatına katabileceğin en güzel şeyde bunun olduğunu düşüneceksin. 

ASLAN BURCU 10 EKİM 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınız bu yıl finansal hayatınızın başarısı ile doğru orantılı olacaktır. Eğer kariyerinize ve finansal alanınıza emek verirseniz aşk hayatınızda da kazanan siz olacaksınız. Sevginizi ifade etmeden bilemezsiniz. Kendinize güvenin ve doğru adımları atın. Yeni bir başlangıç için şans sizlerin yanında olacaktır. Çok kıskanılacağın bir zaman fakat kıskanılmakta hoşuna gidiyor. Kafana takılan bazı konuları artık tek tek masaya çekmenin zamanı geldiğini düşünüyorsun hepsini tek tek yeniden düşüneceksin alacağımız kararlar olacak ve bu kararla senin geleceğini etkileyecek çok iyi düşünmen gerek. Yeni sayfalar açmayı düşünüyorsun. Verdiğim bazı zaman kayıplarını düşünüyorsun ama düşünmeklele başka bir şey geçmiyor bu yüzden hedefine odaklan ve yoluna bak. 

BAŞAK BURCU 10 EKİM 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk içinde mükemmellik barındırmayan ama yaşandığında mükemmelleşen bir sanattır. Standartlarınız çok yüksek tutmayın. Aşk her zaman şans vermeye değer ama kime ikinci şansı vereceğinizi de iyi bilin. Çünkü herkes ikinci bir şansı hak eder ve onu da mahveder. Hayatında geleceğe dair bir denge kurmaya çalışıyorsun bazen başarılı oluyorsun bazen olamıyorsun. Eline geçecek tüm fırsatları değerlendir çünkü daha sonra pişman olabilirsin keşke deneseydim keşke değerlendirseydim diyebilirsin. Bazen sevgilinin ne dediğini anlamıyorsun sürekli sana bilmece soruyormuş gibi hissediyorsun hep bir şeyler düşündürdüğü için ona sinir oluyorsun fakat oda bunun farkında değil güzelce anlatırsın her şey yoluna girebilir. Hayatını dengede tutmaya çalışırken hep birileri bunu burnunu sokuyor fakat sen aldırmayacak ve yoluna bakacaksın. Beklediğin bazı haberler var pek yakında kapına çalacak. Aşk dolu bir günün olsun..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz