Ana Sayfa Astroloji Burçlar Nuray Sayari 09 Ekim 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 09 Ekim 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

55

OĞLAK BURCU 9 EKİM 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Tarafınızdan gizlendiğini düşündüğünüz bazı hakkımızdaki düşünceler olduğunu iddia edeceksiniz. Bu iddialar karşısında haklılık payınızın olması olası. Haklı olmanız hadi kadar sizin için değerli olsa da bu gibi konularda iki, hatta üç kere düşünmeniz sizin doğru yoldan sapmamanıza yardımcı olacak. Gün içerisinde bazen uzaklara boş baktığınızı hissettiğiniz anda kendinizin bu dünyada tek ve benzersiz olduğunuzu düşünmelisiniz. Gün içerisinde yoğunluğunuz veya dalgınlığınız sebebiyle yediğiniz ve içtiğinize dikkat etmemeniz sağlığınıza olumsuz etkiler edebilir. 

Hayatınızda kontrol altına alamadığınız bazı davranış veya huylarınıza ket vurmanızın zamanı çoktan geldi. İmzanızı kullanmanız gereken durumlar içerisinde olabilirsiniz. Kimi oğlaklar yeni mal mülk edinebilir, kimileri ise elindeki mal mülklerinden vazgeçebilir. Bu son zamanlarda geçirmiş olduğunuz olaylara bağlı bir durum. İletişim seviyenizin şu sıralar kuvvetli olabileceği olası. Bu yüzden iletişim kalitesi yüksek insanlarla muhattap olma ihtiyacı duyacaksınız. Günlük olarak yapmış olduğunuz işler şu sıralar size çok kolay gelecek ve rahatlıkla üstesinden gelebileceksiniz.Bugün bu davranışlarınızı göz önünde bulundurarak hareketlerinize 2 kat daha fazla dikkat edin. Çünkü bugün bunları fark etmek için iyi fırsatlar yakalayabilirsiniz. İş hayatına atılmış olmanıza rağmen eğitimleriniz halaa devam ediyorsa bu durum sizi zorluyor olabilir. Ancak kendinizi germeyin. Az daha çalışmanızın ardından rahat ve huzurlu bir tatil sizi bekliyor olacak. Aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişiyle huzurlu bir ilişkiniz olduğundan kafanız bu konuda rahat. Çizginizi bozmadığınız takdirde ilişkiniz hayırlı bir sonuca varabilir. Sadece sabredin. 

KOVA BURCU 9 EKİM 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Şu sıralar sağlığınızda bazı problemlerle huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bugün ve ilerleyen günlerde sağlığınız ile canınızın yanmaması adına biraz daha kendinize önem vermelisiniz. Duygusallığınız sayesinde ailenize bağlılığınız gün içerisinde yaşayabileceğiniz gelişmelerle daha da artacak. Bugün ruh halinize bağlı olarak sosyalleşmek yerine yalnız kalmak daha çekici gelebilir. Günün sonunda yalnız kalmayı tercih eden Oğlaklar günü değerlendirirken yalnız kalma isteğinizi göz önünde bulundurunuz. Maddi konularda gelirinizin beklentimizin altında olmuş olabilir. Gününüzün biraz kısır geçeceğini, bu yüzden de kendinize has bazı tercihlerde de değerlendirmenin içine katmanız avantaj sağlatacaktır .

Duygusal davranış ve düşüncelerinizin iyice yoğun hissedilebileceği bir güne başlayacaksınız.Çocukluk ruh halinizin üstünüze sineceği, hayatı toz pembe göreceğiniz zamana adım atacaksınız. Kendinizden emin bir şekilde özgüveninizi toparladığınız için gururlu duruşlarınız yaşantınıza hakim olacak. Duygusallığınızın zirvede olacağından dolayı şefkatli yaklaşımlarınız gözlemlenebilir. İşlerinizdeki yerli yersiz tedirginlikleriniz yerini başarıya bırakacak. Sağlık problemleriyle, özellikle de eklem ve kas ağrılarınız şu sıralar sizi rahatsız edebilir. Spor yapma düşüncesine girebilirsiniz. Bu motivasyonunuza katkıda bulunacak.  Özellikle aşk hayatınızda hassaslaşacağınızdan dolayı ilişkinizde daha dikkatli olunması gerektiğini hem kendinizin hemde partnerinize hatırlatmakta fayda var. İş hayatınızdaki gelişmeler neticesinde hayatınızdaki düzende bir takım değişiklikler söz konusu olabilir. Her türlü duruma hazırlıklı olun. Yüklenmiş olduğunuz sorumluluklar karşısında kendinizi yılmış hissetseniz de bunların size güç verdiğini unutmayın. Sağlığınız gayet yerinde olacağı bir gün olacak. Sağlığınızı elden kaybetmemek adına yine de beslenme konusunda tedbirli olun ve temel egzersizler yapın. 

BALIK BURCU 9 EKİM 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gününüz hafta içindeki diğer günlere nazaran daha keyifli olacağınız gibi gözüküyor. Ufak çaplı süprizler veya sizi mutlu edecek küçük ayrıntılarla karşılaşabilirsiniz.  Bugün yaratıcılık konusunda farklılık yarattığınızı fark edeceğinizden dolayı motivasyonunuz etkileyici derecede olabilir. Eviniz veya arabanız bugünlerde sizin için daha değerli bir mülkiyet olduğunu düşüneceksiniz. Bu yüzden gün içerisinde eviniz veya arabanıza yatırım yapabilirsiniz. Beklentileriniz bugün sizi mutlu edebilir.

Kartlarınızı üstesinden geleceksiniz sizin için biraz zor olacak ama yapamayacağınız hiçbir şey olmayacak.Yalnız bir yaşantıya sahip olan balıklar,  geçireceğiniz şu sıralar hayatınıza katmak istediğiniz insan konusunda iki kere düşünmesinde fayda var. Güveninizi sarsacak bazı olaylara şahit olabilir ya da birebir siz yaşayabilirsiniz. İlişki içerisinde olan balıklar ise bağını güçlendirmek için var gücüyle hareket etmeli. Çünkü yaşanacak bazı olaylar karşısında yıkılmamak gerekli. Yaratıcı zekanızın güvenilirliğini sergileyeceğiniz bazı çalışmalar ile kanıtlama fırsatı bulabilirsiniz. Ticaret konusunda düşündüğünüz bir girişim söz konusu ise ticareti sağlayacağınız kişiyle durumu daha güvenilir bir ortama taşımanız sağlıklı karar olacaktır.  Bazen gereksiz yere çok şey takıyorsunuz ve bu taptıklarınız ileride size zahmet verecek sıkıntı yaratacak takmamaya özen gösterin. Arkadaş çevrenize tekrar bir göz atmanızı tavsiye ederim çünkü bazen sizi yanıltan arkadaşlarınız olabilir size iyi görünüp aslında kötü olan arkadaşlarınız da var. Hedefleriniz doğrultusunda ilerlerseniz her şey daha iyi olacaktır, öncelerden başınıza gelen şeyleri tecrübe edindiğiniz için ilerde zahmet çekmeyeceksiniz. Arkadaş çevrenizde ve ailenizle iletişiminizi kuvvetlendiren daha iyi bir iletişim için çabalayın. Harcamalarınızda dikkat ettiğiniz taktirde sizin içiniz daha rahat olacaktır.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz