Burçlar Nuray Sayari 08 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

21

OĞLAK BURCU 8 EKİM 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızda kontrol altına alamadığınız bazı davranış veya huylarınıza ket vurmanızın zamanı çoktan geldi. İmzanızı kullanmanız gereken durumlar içerisinde olabilirsiniz. Kimi oğlaklar yeni mal mülk edinebilir, kimileri ise elindeki mal mülklerinden vazgeçebilir. Bu son zamanlarda geçirmiş olduğunuz olaylara bağlı bir durum. İletişim seviyenizin şu sıralar kuvvetli olabileceği olası. Bu yüzden iletişim kalitesi yüksek insanlarla muhattap olma ihtiyacı duyacaksınız. Günlük olarak yapmış olduğunuz işler şu sıralar size çok kolay gelecek ve rahatlıkla üstesinden gelebileceksiniz.Bugün bu davranışlarınızı göz önünde bulundurarak hareketlerinize 2 kat daha fazla dikkat edin. Çünkü bugün bunları fark etmek için iyi fırsatlar yakalayabilirsiniz. İş hayatına atılmış olmanıza rağmen eğitimleriniz halaa devam ediyorsa bu durum sizi zorluyor olabilir. Ancak kendinizi germeyin. Az daha çalışmanızın ardından rahat ve huzurlu bir tatil sizi bekliyor olacak. Aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişiyle huzurlu bir ilişkiniz olduğundan kafanız bu konuda rahat. Çizginizi bozmadığınız takdirde ilişkiniz hayırlı bir sonuca varabilir. Sadece sabredin. 

KOVA BURCU 8 EKİM 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygusal davranış ve düşüncelerinizin iyice yoğun hissedilebileceği bir güne başlayacaksınız.Çocukluk ruh halinizin üstünüze sineceği, hayatı toz pembe göreceğiniz zamana adım atacaksınız. Kendinizden emin bir şekilde özgüveninizi toparladığınız için gururlu duruşlarınız yaşantınıza hakim olacak. Duygusallığınızın zirvede olacağından dolayı şefkatli yaklaşımlarınız gözlemlenebilir. İşlerinizdeki yerli yersiz tedirginlikleriniz yerini başarıya bırakacak. Sağlık problemleriyle, özellikle de eklem ve kas ağrılarınız şu sıralar sizi rahatsız edebilir. Spor yapma düşüncesine girebilirsiniz. Bu motivasyonunuza katkıda bulunacak.  Özellikle aşk hayatınızda hassaslaşacağınızdan dolayı ilişkinizde daha dikkatli olunması gerektiğini hem kendinizin hemde partnerinize hatırlatmakta fayda var. İş hayatınızdaki gelişmeler neticesinde hayatınızdaki düzende bir takım değişiklikler söz konusu olabilir. Her türlü duruma hazırlıklı olun. Yüklenmiş olduğunuz sorumluluklar karşısında kendinizi yılmış hissetseniz de bunların size güç verdiğini unutmayın. Sağlığınız gayet yerinde olacağı bir gün olacak. Sağlığınızı elden kaybetmemek adına yine de beslenme konusunda tedbirli olun ve temel egzersizler yapın. 

BALIK BURCU 8 EKİM 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kartlarınızı üstesinden geleceksiniz sizin için biraz zor olacak ama yapamayacağınız hiçbir şey olmayacak.Yalnız bir yaşantıya sahip olan balıklar,  geçireceğiniz şu sıralar hayatınıza katmak istediğiniz insan konusunda iki kere düşünmesinde fayda var. Güveninizi sarsacak bazı olaylara şahit olabilir ya da birebir siz yaşayabilirsiniz. İlişki içerisinde olan balıklar ise bağını güçlendirmek için var gücüyle hareket etmeli. Çünkü yaşanacak bazı olaylar karşısında yıkılmamak gerekli. Yaratıcı zekanızın güvenilirliğini sergileyeceğiniz bazı çalışmalar ile kanıtlama fırsatı bulabilirsiniz. Ticaret konusunda düşündüğünüz bir girişim söz konusu ise ticareti sağlayacağınız kişiyle durumu daha güvenilir bir ortama taşımanız sağlıklı karar olacaktır.  Bazen gereksiz yere çok şey takıyorsunuz ve bu taptıklarınız ileride size zahmet verecek sıkıntı yaratacak takmamaya özen gösterin. Arkadaş çevrenize tekrar bir göz atmanızı tavsiye ederim çünkü bazen sizi yanıltan arkadaşlarınız olabilir size iyi görünüp aslında kötü olan arkadaşlarınız da var. Hedefleriniz doğrultusunda ilerlerseniz her şey daha iyi olacaktır, öncelerden başınıza gelen şeyleri tecrübe edindiğiniz için ilerde zahmet çekmeyeceksiniz. Arkadaş çevrenizde ve ailenizle iletişiminizi kuvvetlendiren daha iyi bir iletişim için çabalayın. Harcamalarınızda dikkat ettiğiniz taktirde sizin içiniz daha rahat olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz