Ana Sayfa Astroloji Burçlar Nuray Sayari 08 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 08 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

21

TERAZİ BURCU 8 EKİM 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aileniz içerisinde bazı sağlık sorunlarıyla veya birbirinizle olan ilişkinizde problemlerle karşılaşabilirsiniz. Eğer ki aileniz içinde bir gerginlik gelişirse bu sizin kendinize olan güveninizin kırılmasına neden olacak. Demirbaş olarak değerlendirilen tüm varlıklarınızda alım satım yapmanız gerekebilir. Ticaretle uğraşı içerisine girebilirseniz. Ticarete adım atarsanız ilk zamanlarınızda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenizde mutlu bir zaman geçireceğiniz dönemdesiniz. Eğlenmeyi eksik etmeyin. Günlük hayatta geçirmiş olduğunuz zamanınız konusunda endişeleriniz var. Bu endişeler zamanı iyi değerlendirip değerlendiremediğiniz konusunda soru işaretlerinden kaynaklanıyor. Bu soru işaretleri ile uğraşırken üstünüze fazla yük biniyor ve  bu yük sizi ciddi anlamda yoruyor. Sorumluluk alma konusunda bugün çekimser davranıyorsunuz. Böyle olduğundan dolayı Önceden de var olan sorumluluklarınız gözünüzde dağ gibi büyüyor. Çalışmaları sonucunda kazancınız bazı yerlerde bazı harcamalarınıza yetmiyor olabilir. Bu durum karşısında duyacağınız şüpheler gayet normal. Ancak sakin kalmak ve alternatif çözümler aramak sizin için daha faydalı olacaktır.

AKREP BURCU 8 EKİM 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Statü sahibi veya sizin ilgi alanınızla iyi yerlere gelmiş kişilerle bir araya gelebilir, birlikte bazı faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Medyaya olan ilginiz şu sıralar daha sıklaşacak ve gelişmeler elde edeceksiniz. Geçen günler maddiyatınızın daha iyi yönde yol almanıza ve cüzdanınızın güçlenmesine sebebiyet verecek. Eşiniz veya iş ortağınız var ise birlikte iyi kazançlara adım atacaksınız. Sağlığınız biraz endişe duyulacak bir seviyede olabileceğinden az daha kendinize dikkat etmeniz gerekmekte.  Son zamanlardaki enerjik yapınız ivmesini kaybederek tersine dönmeye başlayabilir. Yavaş yavaş enerjinizi kaybederek keyfinizde düşüşler yaşayabilirsiniz. Özellikle sağlık konusunda geçmişte yaşamış olduğunuz aksilikler veya problemler yeniden gündeme gelebilir. Başımıza gelebilecek her türlü sağlık konusundaki önleminizi almanız da fayda var. Çünkü akrep burçları bu dönemde sağlık problemleriyle iç içe olacak. Yakın gelecekte eşyalarınızı yanınıza alacak şekilde bir seyahate çıkabilirsiniz. İş konusunda kendinizi fazlasıyla haylaz ve tembel hissediyorsunuz. Çünkü üstünüzde mental bir yorgunluk söz konusu. Gireceğiniz arkadaş ortamlarında anlaşamadığınız insanlarla fazla münakaşaya girmemeye özen gösterin. Kendinizi aynada bir kez izleyin ve mutlu olmak size çok yakışacağının farkına varın.

YAY BURCU 8 EKİM 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddiyatınızın gidişi planladığınız ve beklediğiniz çizginin dışına çıkmaya başladığından dolayı maddiyatınız konusunda düşüncelere girebilirsiniz. Finansal açıdan güçlenmek için çaba göstereceğiniz bu aralar başarıya yaklaşmak adına biraz daha çabalamanız gerekecek. Mantığınızdan ziyade duygularınızla hareket edeceğinizden dolayı bazı duygularınızı bastırmanız size daha olumlu dönüşler sağlayacak. Yakın zamanda aniden çıkan seyahat fikriyle planlarınızda değişikliklere gidebilirsiniz. İlişkisi olan yaylar daha kuvvetli bağ kurma yolunda hareket edecek. Yalnızlığı paylaşan yaylar ise yeni ilişkilere adım atacak. Hatta bazı yay burçları evlilik sürpriziyle karşılaşabilir, hazırlıklı olun.İşiniz konusunda yaşamış olduğunuz sıkıntılar işten ayrılmanıza kadar neden olmuş olsada maddi durumunuzu hatırlamanızda fayda var. Zaten yaşayacağınız olumsuz durumlar geçici olduğunu da gözününde bulundurun. Arkadaş çevrenizde size anlatmak isteyipte bir şeyleri aktaramayan bir arkadaşınız var. Bu arkadaşımızın davranışlarından bu durumu anlayacaksınız. Aşk hayatınız ise tam olarak istediğiniz gibi ilerlemiyor olmuş olsa da yakın zamanda planladığunız gibi bir düzene girebilirsiniz. Sadece sabrınızı kontrol etmekte pes etmeyin. 

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz