Burçlar Nuray Sayari 08 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

21

YENGEÇ BURCU 8 EKİM 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi bazen yalnız hissediyorsunuz bazende o kadar dolu ki herşey üzerinize geliyormuş gibi hissediyorsunuz. Aşkım gitti de yapılıyor ay gibi hissediyorsunuz zaten bu konularda hep duygusal yaklaştığınız için kaybediyorsunuz. Ailevi yaşantınızda ufak sorunlar  yaşayabilirsiniz bu konuda daha alttan almaya bakın. Karşınıza çok güzel bir kız veya bir erkek çıkacak ve siz buna tutulacaksınız kendinizi ondan alamayacaksınız. Arkadaşınızın bazı ufak tefek problemleri ile uğraşa bilirsiniz her konuda yardımcı olmaya çalışıyorsunuz arkadaşınızın yanında olmaya çalışıyorsunuz ve bu çok iyi bir şey. Hayata karşı enerjinizi daha da artırdınız ve bu sizin için çok iyi bir şey çünkü bu ara hep duygusaldınız bunu düzeltebilmeniz sizin için çok gurur verici. Bu ara kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz bu yorgun olmanızın sebebi işlerinizin üstüste gelmesidir. Bu yorgunluğunuzu biraz üstünden zaman geçince atacaksınız biraz sabretmeniz gerekiyor ve ara ara egzersizlerde yapın. Ailenizle birlikte geçireceğiniz zamanlar ve yapacağınız tatiller size çok iyi gelecek ve dinlenmenize yardımcı olacak. Partnerinizle veya eşinizle bu ara çok iyi anlaşıyorsunuz arasıra tartışmalar tabii ki oluyor ama bu tartışmaları yok kere kafanıza takıyor ve kendinize zarar veriyorsunuz bunu yapmak yerine iletişiminizi kuvvetlendirmenizi tavsiye ederim. 

ASLAN BURCU 8 EKİM 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gerginliğinizin üst seviye olduğunu ya kendiniz tarafından ya da birilerinin vesilesiyle farkına varacaksınız. Farkına varmadan önce kırgınlık yaşatmamak gibi bazı şeylerin farkına geç varmadan olaylara bakış açınızı daha yumuşak olarak değiştirmelisiniz. İşiniz veya yaşantınızın birlikte getireceği yeni insanlar hayatınızda gözükecek. Bu insanlarla muhattaplığınızın kaliteli olmasını istiyorsanız biraz temkinli yaklaşımda bulunmak yararınıza. Bugün hayatın güzel olduğunun farkına varın ve bugün sadece kendinizi mutlu etmek için bir şeyler yapın.  Sizin zamanınızı çaldığınızı düşündüğünüz insanlardan uzak durun çünkü size iyi gelmiyorlarsa zarar veriyorlarsa geleceğinizi kurmakta da zorluk çekebilirsiniz. Bazen çocuk gibi eğlenmek isteğiniz olabilir ve bu isteğinizi çok sevdiğiniz biri gerçekleştirecek dünyanın en mutlu insanı siz olacaksınız. Bazı yaşadığınız olaylarda hiç suçunuz yok ama sizin üstünüze iftira atılabilir bu yüzden daha tedbirli davranın her olaya da burnunuzu sokmayın. Kendinize koyduğunuz hedefleriniz var ve bu hedeflerle birlikte güzel planlarınız var eğer bu hedeflerinizi gerçekleştirirseniz geleceğiniz daha da güzelleşecektir. Maddi konulara gelecek olursak biraz harcama yapmışsınız fakat bunu kendinizi kısıtlayarak bu açığınızı kapatabilirsiniz.

BAŞAK BURCU 8 EKİM 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevreniz sizinle ilgili bazı tereddütlerinin olduğunu düşüneceğiniz güne başlayabilirsiniz. Bu durum kesinlikle sizin alınganlığınızdan kaynaklı olacağını bilin. İş veya kariyer konularında ön plana çıkacağınız bir günün içinde olabilirsiniz. İş hayatınızın gereği yeni bir çevre edinebilirsiniz. Önemli dostunuzun bir takım problemleriyle sizinde muhattap olmanız gereken durumlar olabilir. Olaylara objektif yaklaşımınız çok önemli. Sağlığınız konusunda kendinizi tereddütte hissettiğiniz anda kendinizi muayene ettirmeniz doğru bir karar olabilir. Bugün sizinde mutlu olmanız için değerli olarak nitelendirdiğiniz kişileri mutlu etmek yeterli olacak.Hayata karşı bakış açınızı  bir nebze de olsa değiştireceksiniz değiştirdiğiniz taktirde sizin için her şeyin daha da farklı olduğunu fark edeceksiniz. Bazı ufak tefek sıkıntılarınız var bu sıkıntıların üstesinden geleceksiniz çünkü bu zamana kadar hiçbir şeyi yarım bırakmadınız. Bazen istemsizce insanları üzdüğünüz olabiliyor fakat bunu düzeltmek sizin elinizde. Kendinizce koyduğunuz hedefleriniz var ve bu hedefleri gerçekleştirdiğinizde sizin için her şeyin farklı olduğunuda fark edeceksiniz. Ailenizle birlikte güzel vakit geçirmeyi ihmal etmeyin çünkü aileniz her şeyden daha önemli. Harcama yapacağınız bütçenize uygun davranırsanız ileride hiçbir sıkıntı çekmeyecek ve şu anda hiçbir sıkıntı çekmeyeceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz