Burçlar Nuray Sayari 07 Ekim 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

30

YENGEÇ BURCU 7 EKİM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayata karşı enerjinizi daha da artırdınız ve bu sizin için çok iyi bir şey çünkü bu ara hep duygusaldınız bunu düzeltebilmeniz sizin için çok gurur verici. Bu ara kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz bu yorgun olmanızın sebebi işlerinizin üstüste gelmesidir. Bu yorgunluğunuzu biraz üstünden zaman geçince atacaksınız biraz sabretmeniz gerekiyor ve ara ara egzersizlerde yapın. Ailenizle birlikte geçireceğiniz zamanlar ve yapacağınız tatiller size çok iyi gelecek ve dinlenmenize yardımcı olacak. Partnerinizle veya eşinizle bu ara çok iyi anlaşıyorsunuz arasıra tartışmalar tabii ki oluyor ama bu tartışmaları yok kere kafanıza takıyor ve kendinize zarar veriyorsunuz bunu yapmak yerine iletişiminizi kuvvetlendirmenizi tavsiye ederim. 

ASLAN BURCU 7 EKİM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizin zamanınızı çaldığınızı düşündüğünüz insanlardan uzak durun çünkü size iyi gelmiyorlarsa zarar veriyorlarsa geleceğinizi kurmakta da zorluk çekebilirsiniz. Bazen çocuk gibi eğlenmek isteğiniz olabilir ve bu isteğinizi çok sevdiğiniz biri gerçekleştirecek dünyanın en mutlu insanı siz olacaksınız. Bazı yaşadığınız olaylarda hiç suçunuz yok ama sizin üstünüze iftira atılabilir bu yüzden daha tedbirli davranın her olaya da burnunuzu sokmayın. Kendinize koyduğunuz hedefleriniz var ve bu hedeflerle birlikte güzel planlarınız var eğer bu hedeflerinizi gerçekleştirirseniz geleceğiniz daha da güzelleşecektir. Maddi konulara gelecek olursak biraz harcama yapmışsınız fakat bunu kendinizi kısıtlayarak bu açığınızı kapatabilirsiniz.

BAŞAK BURCU 7 EKİM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayata karşı bakış açınızı  bir nebze de olsa değiştireceksiniz değiştirdiğiniz taktirde sizin için her şeyin daha da farklı olduğunu fark edeceksiniz. Bazı ufak tefek sıkıntılarınız var bu sıkıntıların üstesinden geleceksiniz çünkü bu zamana kadar hiçbir şeyi yarım bırakmadınız. Bazen istemsizce insanları üzdüğünüz olabiliyor fakat bunu düzeltmek sizin elinizde. Kendinizce koyduğunuz hedefleriniz var ve bu hedefleri gerçekleştirdiğinizde sizin için her şeyin farklı olduğunuda fark edeceksiniz. Ailenizle birlikte güzel vakit geçirmeyi ihmal etmeyin çünkü aileniz her şeyden daha önemli. Harcama yapacağınız bütçenize uygun davranırsanız ileride hiçbir sıkıntı çekmeyecek ve şu anda hiçbir sıkıntı çekmeyeceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz