Ana Sayfa Astroloji Burçlar Nuray Sayari 06 Ekim 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 06 Ekim 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

56

OĞLAK BURCU 6 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Oğlak burçları haftaya parasal konulara eğilim göstererek başlayabilirsiniz. Maddi konularda denge sağlamaya çalışmanız sizi zorlayabilir. Özellikle finansal anlamda kafa karışıklığınızın artacağı bugünlerde bütçenizi iyi yönetmelisiniz. Eğer ki işinizin patronuysanız da işinizdeki maliyeyi iyi tutmanız gerekebilir. Alternatif olarak para kazanma ihtiyacınızın olduğunu düşünmeye başladığınız anda bunun doğru bir zaman olmadığını hemen aklınıza getirmelisiniz. Beslenme alışkanlıklarınız tek düze bir hal aldığından dolayı kilo problemi olası bir durum olabilir. Elle tutulur, somut şeylerle uğraşmaktan keyif aldığınızdan dolayı el işi olabilecek her türlü şeye ilginiz artabilir. Keyfinize düşkün bir yapınız var. Burada önemli bir noktaya değinmek gerekirse günün yoğunluğundan dolayı keyif alamadığınız zamanlarda asabilik seviyeniz artış gösterebilir. Maddi anlamda ise risk almaktan kaçınmalısınız. Pazar günü ruhsal ve duygusal konuşmalar yapabilirsiniz. 

KOVA BURCU 6 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kova burçları bu hafta ortaklı işlerinize ve özel hayatınıza odaklanarak başlayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Gün itibariyle içinizdeki kuruntular ve şüpheci yaklaşımlarınız dozajını biraz aşabilir. Özellikle aşk hayatınızı etkileyecek olan bu durum ile birlikte partnerinize kıskançlık baskısı kurabilirsiniz. Bu baskının yoğunluğu eğer ki artış gösterirse partnerinizi bezdirmekten başka hiçbir hal almadığının farkına varabilirsiniz. Güven açısından tereddüt yaşamamanız adına gerek arkadaş gerekse partneriniz konusunda az da olda güvendiğinizi hissettirmelisiniz. Aklınızda olan bazı planlarınız gün içerisinde mutlu bir ruh hali giydirecek derecede yoluna girebilir. Herhangi bir konuda boşa kürek çektiğinizi düşünüyorsanız içgüdülerinize güvenmekte kısmi veya tam anlamıyla haklı çıkabilirsiniz.  Hem özel hayatınızdaki hem de iletişim sorunu yaşadığınız kişilerle olan sorunları tamamen çözebilirsiniz. Hafta sonu gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız.

BALIK BURCU 6 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günlük işlerinizde koşuşturmalarla başlayacağınız bir hafta yaşıyorsunuz. Özellikle koşuşturmacaların içinde sağlığınıza mutlaka dikkat etmelisiniz. Gün içerisinde sık sık iletişim içerisinde olabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz iletişimler genellikle iş hayatınızı ilgilendirecek olmuş olsa da kendi kişisel hayatınızda da söz konusu olabilir. Keyfiniz şu sıralar yerinde. Buna bağlı olarak motivasyonunuzda da artışı fark edeceksiniz. Canınızı sıkacak her halükardaki durumu atlatabilmeniz için motivasyonunuzu düşürmeyin. Yakın zamanda aşk kapınızı aniden çalabilir. İştahınızın açıldığından dolayı her şeyi yemek isteğiniz artabilir. Aşıraya kaçmamak her zamanki gibi size fayda sağlayacaktır. Balık burçlarıinsanlara akıl vermek konusunda oldukça iyisiniz fakat konu kendiniz olunca biraz daha geri planda kalıyorsunuz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz