Ana Sayfa Astroloji Burçlar Nuray Sayari 06 Ekim 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 06 Ekim 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

56

TERAZİ BURCU 6 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Terazi ve yükseleni terazi olanlar haftanıza sosyal çevrenizle yapmanız gereken işlerle ve işbirlikleri ile başlayabilirsiniz. Son zamanlarda işinizdeki performansınızın olumlu yönde gelişiminizden dolayı patronunuz veya müdürünüz tarafından bazı övgülerle karşılaşabilirsiniz. Evinizde bazı değişiklik planları kuracaksınız. Bu planlar birazda ihtiyaçlarınıza göre şekillenecek. Muhabbet etmeyi seviyorsunuz. Son zamanlardaki yüksek motivasyonunuzdan dolayı olsa gerek sizinle muhabbet etmek isteyen herkes kendini keyifli bir sohbetin içinde bulacak. Vücudunuzdaki yorgunluk hissiyatları gün geçtikçe artmış olabilir. Bu da sizin sağlığınızdaki olumsuz gelişmelerin habercisi olabilir. Hafta sonu enerjiniz normale göre düşebilir ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Zehirlenmelere karşı dikkatli olmalısınız. 

AKREP BURCU 6 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akrep burçları bu hafta kendinizi göstermek isteyeceğiniz bir hafta yaşayabilirsiniz. işlerinizde baskın yönünüz ön plana çıkabilir. Havaların sürekli değişmesinden kaynaklı ufak çaplı rahatsızlıklar hissedebilirsiniz. Özellikle kulak burun boğaz yollarınızın hassasiyetinden dolayı bu bölgelerde yaşayacağınız rahatsızlıklar keyfinizi kaçırabilir. Gün içerisindeki hareketleriniz takdir edilecek şekilde. Sakinliğiniz ve güler yüzlü yaklaşımlarınız neticesinde özellikle sevdiğiniz insanların gönlünü fethetmeniz çok kolay olacak. Günün sonlarına yaklaşmaya başladığınızda anlam veremeyeceğiniz bir yorgunluk bedeninizi sarabilir. Yorgunluğun etkisiyle dikkat kaybı yaşayabilirsiniz. Önemli bir insanla yapacağınız bir sohbetten dolayı aydınlanma yaşayabilir ve başkalarına yardım edebilirsiniz. Pazar günü keyifli ve yaratıcı aktiviteler içerisine girebilirsiniz. 

YAY BURCU 6 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu hafta değişik insanlarla bir arada olmak isteyebilirsiniz. İçinizde yaşadığınız ancak dışarıya vuramadığınız bazı düşünceleriniz üstünüzde baskı etkisi yaratmakta. Karşılıklı olarak iletişime geçtiğiniz insanlara karşı sert yaklaşımlarınız kırıcı bir hal alabilir. Duygusal konularda kendinizi tahammülsüz hissedebilirsiniz. Tahammülsüzlüğünüzden insanlarla aranıza biraz mesafe koymak daha faydalı olabilir. Tartışma gerektirecek durumlarda konunun dışına sapmamanız gerekmekte. Aksi takdirde tartışmalar çatışma vaziyetine dönüşebilir. İş hayatınızda da olan bir olayın yankıları sizin için uzun sürebilir. Hafta sonu aile ortamınızda rahat ve tembel bir gün geçirmek isteyebilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz