Burçlar Nuray Sayari 06 Ekim 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

56

YENGEÇ BURCU 6 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yengeç burçları haftaya parasal konularınız ile ilgili gelişmelerle başlayabilirsiniz. Özellikle bu gelişmelerden dolayı bunalabilirsiniz. Maddiyatınızı güçlendirecek bazı alternatif işler bulacağınız veya bulmanızı kolaylaştıracak bir gün geçirebilirsiniz. Altına giremeyeceğiniz bazı iş teklifleriyle de karşılaşabilirsiniz. Her ne kadar maddi açıdan olumlu bakılabilecek işler olmuş olsa da vücudunuzun kaldıramayacağını düşündüğünüzde kesinlikle girişmemelisiniz. Aklınızda kalan bazı soru işaretlerini gün yüzüne çıkarmak için doğru zamandasınız. Araştırmalarınızı ihmal etmeyin. Satın alacağınız bazı ürünler ilk hevesinizdeki gibi heyecanlı olmayabilir.  Özellikle sosyal çevrenizle anlaşmazlıklarınızda sakin olmaya çalışmalısınız. Başkalarına verdiğiniz tavsiyeleri kendi hayatınıza uygulamaya çalışmalısınız. 

ASLAN BURCU 6 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu hafta kendinize ve hayatınıza odaklanabilirsiniz. Bencilliğinizin arttığı bu hafta insanlara uyum sağlamak konusunda zorlanabilirsiniz. Seyahat için günler öncesinden hazırlıklar yapmaya girişeceksiniz. Ancak unutmamalısınız ki zaman çok hızlı değişiyor ve planlarınız istediğiniz gibi işlemeyebilir. Sağlığınıza dikkat etmek adına diyetisyen gibi uzman kişiler tarafından destek alabilirsiniz. İstikrarlı bir şekilde yol almak adına otoritenizi güçlü tutmalısınız. Aşk hayatınızda şu sıralar kıskançlığınız olduğundan fazla bir hal alabilir. Burcunuz gibi partnerinizi dış etmenlerden korumak için aslan kesilebilirsiniz. 🙂 Unutmayın ki aşırı kıskançlığınız karşınızdaki kişiyi bezdirebilir. Dengeyi kurmanız gerekmekte. Başkalarına fikirlerinizi sunarken, aslında kendiniz içinde doğru olanı bulabilirsiniz. Hafta sonu harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. 

BAŞAK BURCU 6 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başak burçları bu hafta geri planda kalmak isteyeceğiniz bir hafta yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda kendinizi göstermeniz sandığınız kadar kolay olmayacaktır. Günün akışı sizi olması gerektiği gibi sürükleyeceği bir gün olabilir. Fazlasıyla sakin ve heyecanı düşük bir gün geçireceksiniz. İşinizdeki sakinlik ve hafif tempodan dolayı kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. İşiniz haricinde günlük yaşantınızda da bulacağınız bolca zamanla aile ziyaretleri yapabilir, ailenizi hatırlamak için uygun zamanlar bulabilirsiniz. Alışverişe çıkmak istediğinizde kendinizi durduramayacağınızı düşünüyorsanız belirli limitle gitmekte fayda olacaktır. Spor giyim bugün tam da sizin tarzınız. Özellikle hafta sonu çok daha keyifli bir gün geçirebilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz