Burçlar Nuray Sayari 1 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

40

YAY BURCU 01 EKİM 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gergin geçirdiğiniz günler yavaş yavaş geride kalmaya başlamış durumda. Zorluklar üst üste gelemeye başladığı zaman kendinizi yılmış ve başarısız olmayı kabullenmiş olarak göstermemeye özen gösterin. Aile veya sosyal çevrenizle keyifli zaman geçireceğiniz günler kapıda. Çok yakın zamanda sizi heyecanlandıracak küçük veya büyük bir sürpriz haberi alabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaştığınız zorluklar karşısında dik durmak için mümkün olduğunca çaba göstermelisiniz. Gün içerisinde kısa mesafeli yolculuklara daim olabilirsiniz. Arkadaş çevreniz ile birlikte yakın zamanda yapacağınız aktiviteler planlamanız moralinizin daha yüksek seviyelere gelmesinde önemli bir rol oynayacak. OĞLAK

YAY BURCU HAFTALIK YORUMU 28 EYLÜL-4 EKİM 2020

Cuma günü meydana gelecek olan Koç burcundaki dolunay, aşk hayatınıza damgasını vuracak. Bu alanda fırtınalı günler yaşamaya hazır olun. Epey zamandan beri dinmesini beklediğiniz tartışmalar sonucu sevdiğinizle kopma ya da tamamen birleşme kararı alabilirsiniz. Dolunayın yükselen burcu ailevi meseleleri tanımlayan Yengeç olduğu için ortak paylaşım alanınızda hareketli bir dönemde olduğunuzu söyleyebiliriz. Miras, kredi, vergi gibi ödemelerinizde artık tamamlanan süreçler içine girersiniz. Hukuksal konularla alakalı kararlar Salı gününden itibaren hız kazanabilir. Yurt dışı yatırımlarınız ve lojistik konular, hatta akademik temalar bu haftanın etkisiyle size heyecanlı gündemler yaratacaktır. 2 Ekim’de Başak burcuna geçecek olan Venüs sayesinde 3 hafta boyunca akılda kalıcı etkili sunumlar yapabilir, iş hayatınızda bir kadından önemli bir destek alabilirsiniz. Bekar olanalar bu dönemde evlilik kararı alacaklardır.

Yay burcu kendisini sürekli yüksekte karşı taraftaki kişilerin ise kendilerinden alçakta olduğunu düşünürler. Birçok çevre tarafından yay burcuna mensup olan kişilerin kendisini beğenmiş bir yapıda oldukları söylenir. Bu nedenle birçok kişi yay kadın ve erkeklerini tanımıyorlarsa elektrik alamama ihtimalleri oldukça yüksektir. Tanıdıkça ise yay burcunun kendini beğenme özelliklerinin kendilerine olan aşırı güvenden olduğu anlaşılıyor. Yay burcu araştırma ruhuna sahip bir burç olmasından dolayı yeni şeyler öğrenmek ve keşfetme konusunda oldukça iyilerdir. Giyim konusunda standart kıyafetleri tercih ederler.

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU SONRAKİ SAYFADA

3 YORUMLAR

  1. Надо заливать jackpot-ы у крайне мировое идеальное –
    slottica online (solodov-art.ru). тут нормалдесные бездепы.
    игровой клуб слотика – современнейший азартный вебсайт от креаторов продуктов партнерки
    jim partners. скрученный конечно.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz