Burçlar Nuray Sayari 1 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

40

AKREP BURCU 01 EKİM 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kafanızda önceden planlamış olduğunuz işler var. Ancak şöyle bir sorun var ki işlerinizi planladığınız zamanda yerine getirmiyorsunuz. Hal böyle olunca da sıkışıklık alıp başını gidiyor. Üstüne de başarılı olduğunuz konularda dahi başarınızın aşağıya düşme olasılığı çok yüksek. Şu sıralar keyfi yapmış olduğunuz harcamalar yüzünden durumunuzdaki iyi ilerleyiş bir anda tam tersine girmiş olabilir. İhtiyaç dışı harcamalardan uzak durmak gerek. Düşüncelerinizdeki heyecanı eğer anlatım biçiminize de aşılamayı başarırsanız etkili iletişim konusundaki son halkanızı tamamlayabilirsiniz. Hayatınızda bulunmuş olduğunu düşündüğünüz fazlalıkları analiz edip üstünüzden atmak için bugün tam zamanı. 

AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU 28 EYLÜL-4 EKİM 2020

Haftanın ilk günü yönetici gezegeniniz Mars’ın düzen koyan, zaman yöneticisi asık suratlı lider Satürn ile girdiği zorlu etkileşim yakın akraba ve kardeş ilişkilerinizde gerginlikler yaşamanıza neden olabilir. Gündelik hayatı temsil eden alanda kontrolsüz bir enerjiyle baş etmek durumunda kalırsanız soluğu güvendiğiniz dostlarınızın yanında almanızı öneririz. Onların size sunacakları tavsiyeleri sayesinde özellikle mesai arkadaşlarınızla aranızdaki gerilim hattını yumuşatmayı başarırsınız. Salı günü göksel aşıklar olan Mars ve Venüs arasındaki çarpıcı etkileşim, iş hayatınızda sizi aniden ön plana çıkartabilir, diğer yandan annenizle aranızda mantar gibi biten bir tartışma yaşayabilirsiniz. Sakinliğinizi korumayı başarmalı, soğukkanlı duruşunuzdan asla ödün vermemelisiniz. Zira bu dönemde geri hareketine devam eden yöneticiniz Mars size ilişkilerle ilgili 15 Kasım’a kadar yanlış kararlar aldırtabilir. Hafta sonu partnerinizle doyasıya keyif çatacağınız kısa bir tatile çıkmak, sizin için alınacak en doğru karar olacaktır.

Akrep burcu su grubundadır ve en korkulan ve en acımasız burcu olarak biliniyor. Akrep burcu, kararlı duruşları, inatçı yapıları ve intikam duyguları ile ön plana çıkan bir burçtur. Sezgi güçleri fazlası ile yüksek olan Akrep burcunun yönetici gezegenleri Plüton ve Marstır. Bir olayı incelemeleri gerektiğinde en ince ayrıntısına kadar incelemeyi severler. Bu nedenle de en detaycı burç olarak bilinirler. Şehvet ve tutku duygularına fazlası ile sahip olan akrep burcu bir savaşa savaş ile karşılık veren bir burç olarak dikkat çekiyor.

YAY BURCU HAFTALIK YORUMU SONRAKİ SAYFADA

3 YORUMLAR

  1. Надо заливать jackpot-ы у крайне мировое идеальное –
    slottica online (solodov-art.ru). тут нормалдесные бездепы.
    игровой клуб слотика – современнейший азартный вебсайт от креаторов продуктов партнерки
    jim partners. скрученный конечно.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz