Burçlar Nuray Sayari 1 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

3
45

TERAZİ BURCU 01 EKİM 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendiniz harici herkesi düşünen biri olmaya başladığınız bugünlerde mutsuzluğunuz artış gösterebileceğini unutmayın. Bu mutsuzluk tabiki kendinize de zaman ayırmayıp, kendinizi es geçmenizden kaynaklı. Duygusal yanınız şu sıralar ağır basıyor olabilir. Duygusallığınızdan kaynaklı içinizdeki ağlamak isteğini mümkünse yalnız kaldığınız bir anda gerçekleştirin. Çünkü, sizin bu duygusallığınızı kullanmak isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Maddiyatınızdaki dengeyi sağlamak için göstermiş olduğunuz çabalar olumlu dönüşler sağlayacak. Yeni iş fikirleri kafanızda canlanacak. Bu iş fikirleriniz ile eğer elinizde bir iş varsa dengeyi bozmamaya özen gösterin. Çünkü elinizdeki işten de olabilirsiniz. 

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU 28 EYLÜL-4 EKİM 2020

İlişkilerin damgasını vurduğu haftaya adım atarken, senaryonun başkahramanlarından biri olmaktan gurur duyabilirsiniz. Zira partnerinizle Koç dolunayının etkisiyle tartışmanız kaçınılmaz olsa da hayata karşı yüksek farkındalıklar elde ettiğiniz bir dönemde olduğunuzu unutmayın. Hayat akıp giderken, başka birinin sizinle olan uyumu bir anda kafanızı allak bullak edebilir. Diğer yandan iş kararlarınızda ortak ya da yöneticilerinizle adrenalini yüksek tartışmalara girebilirsiniz. Herkesin üzerinize geldiği bu süreçte, sakin liman sunan farklı birine karşı eğiliminiz artacaktır. Bu dönemde ani ve keskin kararlar almamalı, kendinizi kenara çekerek, adeta bir seyirci gibi hayatınızda olan bitenleri izlemeye çalışmalı ve ancak 15 Kasım’dan sonra kalıcı sonuçlara sizi götürecek eylem planına geçmelisiniz. Cuma günü yönetici gezegeniniz Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle, 28 Ekim’e kadar duygu motivasyonu oldukça yüksek bir gizli ilişkiye başlayabilirsiniz.

Güzellik ve lüks kavramları dendiğinde akla ilk gelen burç terazi burcu olsa da terazi burcunun en önemli özelliği dengeli tavırlarda olmalarıdır. Her iki zıt kutup arasında kalsa da bu iki zıt kutup karşısında dengede kalmayı tercih ediyorlar. İş ve özel hayatlarında dengeli ilişkilere büyük önem verdikleri gibi terazi burçları ile yaşanacak ikili ilişkilerde karşı taraf her zaman mutlu olmuştur. Seviyeli arkadaşlıklara önem veren terazi burçları olumlu tavırları ile bulundukları her ortamda kendilerini belli ederler. Özellikle dış görünüş konusunda oldukça detaylı olan terazi burcu aynı hassasiyeti karşı taraftan da bekler. Hava grubuna mensup olan terazi burcu mensuplarının hayatından sevgi asla eksik olmaz.

AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU SONRAKİ SAYFADA

3 YORUMLAR

  1. Надо заливать jackpot-ы у крайне мировое идеальное –
    slottica online (solodov-art.ru). тут нормалдесные бездепы.
    игровой клуб слотика – современнейший азартный вебсайт от креаторов продуктов партнерки
    jim partners. скрученный конечно.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz