Burçlar Nuray Sayari 1 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

3
45

BAŞAK BURCU 01 EKİM 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu aralar bütçenizi aşıyorsunuz bu yüzden kendinize bir sınır koymalı ve bütçenize de bir dur demelisiniz. Partnerinizle bir konu yüzünden tartışabilirsiniz, bu konu sizin için çok saçma olabilir Ama partnerinizi de düşünerek bu konunun saçma olmadığını anlayabilirsiniz empati yaptığınız taktirde gerçekten kaybedeceğiniz hiçbir şey olmaz. Geleceğinizi güzel bir şekilde kurup bütün hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz ama her şey yavaş yavaş olacak siz sadece sabretmeyi bilin. Hayatınızda yeni bir bakış açısı öğreneceksiniz ve bu bakış açısı sizi şu an bulunduğunuz durumdan daha iyi durumlara sürükleyebilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU 28 EYLÜL-4 EKİM 2020

Kendiniz harici herkesi düşünen biri olmaya başladığınız bugünlerde mutsuzluğunuz artış gösterebileceğini unutmayın. Bu mutsuzluk tabiki kendinize de zaman ayırmayıp, kendinizi es geçmenizden kaynaklı. Duygusal yanınız şu sıralar ağır basıyor olabilir. Duygusallığınızdan kaynaklı içinizdeki ağlamak isteğini mümkünse yalnız kaldığınız bir anda gerçekleştirin. Çünkü, sizin bu duygusallığınızı kullanmak isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Maddiyatınızdaki dengeyi sağlamak için göstermiş olduğunuz çabalar olumlu dönüşler sağlayacak. Yeni iş fikirleri kafanızda canlanacak. Bu iş fikirleriniz ile eğer elinizde bir iş varsa dengeyi bozmamaya özen gösterin. Çünkü elinizdeki işten de olabilirsiniz. 

Başak burcu toprak grubuna dahil olan bir burç olmasının yanı sıra bu grubun en önemli özelliği olan titizlik ve zeka kavramlarına oldukça önem veren ve uygulayan bir burç olarak dikkat çekiyor. Bu konularda aşırıya gittikleri takdirde takıntı denilebilecek durumların ortaya çıkması kaçınılmaz oluyor. Çevresi tarafından sevilmek ve beğenilmek bu burca sahip olan kişilerin ortak özellikleridir. Başak burcu hiçbir zaman aynı noktada kalmayı sevmez. Bunun için çalışmaya ve yükselmeye büyük önem verirler. Çekinme özelliklerinin de ön planda olmasına rağmen genellikle çalışmaya büyük bir azimle devam ederler.

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU SONRAKİ SAYFADA

3 YORUMLAR

  1. Надо заливать jackpot-ы у крайне мировое идеальное –
    slottica online (solodov-art.ru). тут нормалдесные бездепы.
    игровой клуб слотика – современнейший азартный вебсайт от креаторов продуктов партнерки
    jim partners. скрученный конечно.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz