Burçlar Nuray Sayari 1 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

3
45

ASLAN BURCU 01 EKİM 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinize bakım yapıp kendinizle ilgilenmeyi çok seviyorsunuz ve bu yaptıklarınız bu arada daha bir artmış durumda aslında çok güzel bir şey ama böyle şeylere de ara verip biraz kendinizi başka konularda da geliştirmelisiniz. Mesela kitap okumayı çok seviyorsunuz yani arada sıkılıyor olabilirsiniz ama yeni bilgiler almayı seviyor ve bunu bilgilerle paylaşım yapmayı da çok seviyorsunuz. Eğer sizi takmayan insanlar varsa sizde onları takmayın kaybedeceğiniz varsa da kaybedin çokta mühim bir şey değil. 

ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU 28 EYLÜL-4 EKİM 2020

Bu aralar bütçenizi aşıyorsunuz bu yüzden kendinize bir sınır koymalı ve bütçenize de bir dur demelisiniz. Partnerinizle bir konu yüzünden tartışabilirsiniz, bu konu sizin için çok saçma olabilir Ama partnerinizi de düşünerek bu konunun saçma olmadığını anlayabilirsiniz empati yaptığınız taktirde gerçekten kaybedeceğiniz hiçbir şey olmaz. Geleceğinizi güzel bir şekilde kurup bütün hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz ama her şey yavaş yavaş olacak siz sadece sabretmeyi bilin. Hayatınızda yeni bir bakış açısı öğreneceksiniz ve bu bakış açısı sizi şu an bulunduğunuz durumdan daha iyi durumlara sürükleyebilir.

Ateş grubunda yer alan aslan burcunun yönetici yıldızı ise güneştir. Aslan burcuna sahip kişilerin en önemli belirgin özelliklerinin başında bir organizasyonu yönetmek, bir iş ya da konu hakkında plan yapmak geliyor. Yaratıcı kimliklerine detaycı özelliklerini ekleyerek herhangi bir konuyu kaçırmazlar. Aslan burcuna mensup olan kişiler aşırı cömert olarak bilinirler. Hangi işi yaparlarsa yapsınlar her zaman en iyisi olmak ve yükselmek için mücadele ederler. Bu da onların ne derece hırslı olduğunu gösteren önemli bir özelliktir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU SONRAKİ SAYFADA

3 YORUMLAR

  1. Надо заливать jackpot-ы у крайне мировое идеальное –
    slottica online (solodov-art.ru). тут нормалдесные бездепы.
    игровой клуб слотика – современнейший азартный вебсайт от креаторов продуктов партнерки
    jim partners. скрученный конечно.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz