Burçlar Nuray Sayari 1 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

3
45

BALIK BURCU 01 EKİM 2020 PERŞEMBE BURÇ YORUMU

Bazen insanların sizi anlamasını bekliyorsunuz ama büyük bir hata çünkü siz herkese karşı kin dolusunuz nedensizce ve kendi halimizde yaşamayı tercih ediyorsunuz ama buna rağmen bile dostunuz var çünkü gerçekten bu ara gülmeyi unutmuşsunuz artık kendinizi toparlayıp yanlış yaptığınızın farkına varmalısınız. Harcamalarınızda bu ara daha fazla dikkat etmeye özen gösterin aksi taksir de ileride zahmet çekecek olan siz olursunuz. Sizi gerçekten çok seven birini kaybettiniz artık oda gururuna yenik düşüp sizinle ilgilenmek dahi istemiyor çünkü gerçekten gurur kırıcı şeyler yaptınız, kendinize bir çekidüzen vermeyi ihmal etmeyin.

BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU 28 EYLÜL-4 EKİM 2020

Koç burcunda Cuma günü meydana gelecek olan dolunay, para ve kazanç hanenize büyük bir artı yazmanıza destek olabilir. Dolunay haritasının yükselen burcu Yengeç olduğu için çocuğunuzla ilgili konular bu dönemde öne çıkacaktır. Ya da çocuk sahibi olmak, evlat edinmek, koruyucu ebeveyn rolü üstlenmek gibi temalarla ilgilenebilirsiniz. Tabii diğer yandan hayatın yüksek temposuna rağmen romantik ve duyarlı bir partner olmaya da maksimum özeni göstermeyi başaracaksınız. Hafta başında arkadaşlarınızla aranızda ani gerilmeler yaşansa da Cuma günü Başak burcuna geçen Venüs sayesinde ilişkilerde daha uyumlu ve anlayışlı olmaya çalışırsınız. O nedenle boşuna agresyonu yüksek, adrenalin dozu normal değerleri aşan ortamlarda vakit geçirmeden, size uyan kişilerle yaşamınızı şekillendirmeye çalışmalısınız.

Balıklar burçlar dünyasında aşırı duygusal olması ile tanınan bir burçtur. En önemli özelliklerinin empati yapabilme özelliği olduğu biliniyor. Böylelikle haksızlıklar karşısında adil olmayı bilen ve kişilere karşı aşırı merhamet besleyen bir burçtur.

HAFTALIK YORUMLAR KAYNAK:ntv

3 YORUMLAR

  1. Надо заливать jackpot-ы у крайне мировое идеальное –
    slottica online (solodov-art.ru). тут нормалдесные бездепы.
    игровой клуб слотика – современнейший азартный вебсайт от креаторов продуктов партнерки
    jim partners. скрученный конечно.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz