Burçlar Nuray Sayari 1 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

3
45

KOVA BURCU 01 EKİM 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Zamanınızı iyi değerlendirin çünkü bu zaman bir daha geri gelmeyecek hayatı dolu dolu yaşayın ve sizin karşınıza çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirin. Emin olmadığınız hiçbir konuya bir cümle veya bir kelime atışı bile yapmayın. Partnerinizle bazı olaylar yüzünden karşı karşıya kalabilirsiniz ama bu olaylar hiçbir şekilde sizi alakadar etmiyor siz kendinizi boşuna harab ediyorsunuz. Derdinizi sıkıntınızı paylaşacağınız yakın bir dostunuz var dostunuza da her şeyi anlatmak zorunda değilsiniz yinede bazı şeyleri siz kendi içinizde bilmelisiniz. Eğer hayatınızda olumlu bir şeyler olursa bilin ki bunu siz istemişsenizdir çünkü bazen bilinçaltımız istemsizce bizi hareket ettirebilir bu da sizin için değişim noktası olabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU 28 EYLÜL-4 EKİM 2020

Cuma günü Koç burcunda dolunay meydana gelirken, ilişkilerde uyum arayan Venüs de çalışkan, hizmet odaklı, pratik zekalı Başak burcuna geçiş yapıyor. Gelir artışını da temsil eden Venüs sayesinde ortak paylaşımlarınızda yükselme elde edebilecek, partnerinizin maddi açıdan daha çok güçlendiğini gözlemleyeceksiniz. Dolunayın etkisiyle hafta başında gerilen kardeş ve yakın akrabalarla ilişkilere barışçıl çözümler üretme şansı elde edersiniz. Annenizin ya da kadın akrabalarınızın sağlık konularıyla haşır neşir olmak durumunda kalabilirsiniz. Mevsimsel değişim karşısında siz de kışa hazırlık amacıyla, vitamin almak, iyi beslenmek konularına karşı duyarlılık göstermelisiniz. Salı günü göksel aşıklar Mars ile Venüs’ün olumlu etkileşimi ikili ilişkilerinize aniden kıvılcım düşürebilir, her şeye inat aşk ve sevginin keyfini sürün. Hafta sonu Boğa burcunda ilerleyecek olan Ay sayesinde evinizde olmaktan büyük keyif alabilirsiniz.

Kova burcu hava grubuna dahil bir burçtur. En önemli özellikleri duygusal olmalarıdır. Duygusal olmalarının yanı sıra liderlik vasıflarına sahip olmaları da kova burçlarını bu özellikler bakımından kendisini diğer burçlardan ayrılmasına neden olur. Yardımsever yapılarının yanı sıra uzlaşmacı kimlikleri de mevcuttur. Kavga ve gürültüyü sevmezler anlaşarak ve konuşarak iletişimi tercih ederler.

BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU SONRAKİ SAYFADA

3 YORUMLAR

  1. Надо заливать jackpot-ы у крайне мировое идеальное –
    slottica online (solodov-art.ru). тут нормалдесные бездепы.
    игровой клуб слотика – современнейший азартный вебсайт от креаторов продуктов партнерки
    jim partners. скрученный конечно.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz