Burçlar Nuray Sayari 1 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

40

OĞLAK BURCU 01 EKİM 2020 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çok yakın bir dostunuz sizinle bu ara konuşmak veya mesajlaşmak isteyebilir bu isteğini güzel bir şekilde karşılayın zaten öyle karşılayacaksınız çünkü sizde çok seviyorsunuz. Sıkıldığınız bir konu var ve bu konuya açıklık getirmeye çalışıyorsunuz birilerine anlatmaya çalışıyorsunuz ama sizi kimse anlamıyor en iyisi her şeyi bir kenara bırakıp aynada kendi kendinize derdinizi anlatmak olacak çünkü en iyi dinleyici kişinin kendisidir. Bazen olaylara farklı açıdan bakmak istiyorsunuz ama bunu başaramıyorsunuz eğer gerçekten çok isterseniz bunu başarabilirsiniz çünkü bu zamana kadar istediğiniz her şeyi yaptınız.

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU 28 EYLÜL-4 EKİM 2020

Cuma günü Koç burcunda meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle ev hayatınızda kökten değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Ani taşınmalar ya da ani kentsel dönüşüm kararları gündeme gelebilir. Hayatın size taşıdıklarını mutlulukla karşılamalı, tüm olayların hayrınıza geliştiğine yürekten inanmalısınız. Pazartesi günü otoriter tavrınızla aile içi ilişkilerde baskı kurmak isteyebilir, kararlarınızdan ödün vermeyi tercih etmezsiniz. Bu kadar katı tavırlı olmamalı karşınızdakilerin de isteklerine kulak vermelisiniz. Salı günü gökyüzünde tetiklenen ateş enerjisi sayesinde kazanıcınızda belirgin bir artış meydana gelebilir. Haftanın son iş günü Başak burcuna 28 Ekim’e kadar yerleşen Venüs’ün etkisiyle, birden çok seyahate çıkabilir, akademik konularla ilgili hızlı gelişmeler yaşayabilir, medya, tanıtım konularında güç kazanabilirsiniz. Bu temalarla ilgili bir kadın girişimciden destek görebilirsiniz. Cumartesiden itibaren, partnerinizle hayatın keyfini, neşesini ve coşkusunu paylaşacağınız güzel bir hafta sonu sizi bekliyor olacak.

Oğlak burcu kararlı bir yapıda olan burçtur. Bu burca mensup kişiler almış oldukları kararlardan kolay kolay dönmezler. İyi ya da kötü olsun alınan kararların sonuna kadar ardında dururlar. Oğlak burcunun yapısında direniş ruhu vardır. Bu nedenle bir otoritenin adaletsizliği karşısında asla boyun eğmez, direniş gösterir ve bu direnişinde de kararlıdır. Oğlak burcu insanlar yükselmek ve ilerlemek için çaba sarf eder. Bu amaçları yerine getirmek için de meraklı yapıları ön plana çıkar ve meraklı yapıları diğer kişiler tarafından sevilmez. Bir konu ya da olay karşısında önlem almayı seven oğlak burcu, risklerden de oldukça uzak durur.

KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU SONRAKİ SAYFADA

3 YORUMLAR

  1. Надо заливать jackpot-ы у крайне мировое идеальное –
    slottica online (solodov-art.ru). тут нормалдесные бездепы.
    игровой клуб слотика – современнейший азартный вебсайт от креаторов продуктов партнерки
    jim partners. скрученный конечно.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz