Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 23 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

OĞLAK BURCU 23 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi dışarı atıp eğlenmek istiyor olabilirsiniz. Fakat dönemin getirmiş olduğu şartlar buna pek müsaade etmediğinden dolayı sıkıntı en büyük düşmanınız olabilir. Yeni fikirlere sıkça gebe olabileceğiniz bir dönem içerisinde olabilirsiniz. Bazı kişi veya olaylardan referans alarak oluşturmuş olduğunuz işleriniz başlangıçta referans noktasıyla benzerlik gösterecek olsa da sonrasında mutlaka değişikliğe uğrayacaktır. Aşk hayatınızdaki uzun süredir var olan durağanlık yakın zamanda son bulacak. İçinizdeki aşk kelebeklerinin havalanacağı döneme adım atacak ve beklide aradığınız aşkı sonunda bulacaksınızdır. Sağlık problemleri yakın zamanda kapınıza dayanabilir. Bünyenizi güçlendirmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olmalısınız.

HAFTALIK OĞLAK BURCU YORUMU

Bu hafta kariyere mi yoksa ev hayatınızdaki ilişkilerin dengelenmesine mi vakit ayırmak konusunda yaşayacağınız olaylar, sizi aynı bir halatın iki ucu gibi çekiştirebilir. Ben bilirim tavrından uzak durarak uzlaşmacı yönünüzle, her iki tarafı da idare edebilir, kendinizi bir çıkmazın içinde bulduğunuzda ise insanlardan uzaklaşıp bir süre için de olsa yalnız vakit geçirerek enerjinizi tekrar toparlayabilirsiniz. Aile bireyleriyle uzun zamandan beri ortak yönettiğiniz konuların artık sonuçlanıp, herkesin kendi payına ve hissesine düşeni alması gerektiği bir dönemden geçtiğinizi de sakın unutmayın. Ev değiştirme ya da tadilat yapmak için bu hafta çok uygun olmayacaktır. Bu konuda suların durulmasını beklemenizi öneririz. Pazar günü geri hareketiyle beraber Akrep’teki uzun yolculuğuna başlayacak olan Merkür’ün etkisiyle, arkadaşlarınızla derin konuları masaya yatırıp, aranızdaki bağları daha da güçlendirmek ya da koparmak isteği duyabilirsiniz. 

KOVA BURCU 23 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Stresli ve yoğun günün temposu sizi diğer günlere göre çok fazla yorabilir. Psikolojik durumunuz hava durumuna bağlı olarak sürekli değişkenlik gösterebilir. Sağlık konusunda kendinize her ne kadar güveniniz olmuş olsa da tedbirleri elden bırakmamak sizin için en doğru seçenek olacaktır. Kendinize zaman ayırmak isteyebilir, dinlenmek için uygun fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Gelecek günleriniz için kurmuş olduğunuz hayallere fazlasıyla umut besliyor olabilirsiniz. Bu umut besleme sonucunda da mutluluğu elde edeceksiniz. Bilgi sahibi olduğunuz konularda bilgilerinizi tekrar etmeniz kalıcı olmasında yardımcı olacaktır. Bu aralar kilo takıntınız olabilir. Kış döneminin getirisi olan kilolarınız için spor yapma gibi planları kurabilirsiniz.

HAFTALIK KOVA BURCU YORUMU

Bu hafta, hak hukuk adalet konuları gündeminizi doldurabilir. Zira iletişim ve zihni temsil eden Terazi burcundaki Merkür’ün, kurallarıyla hayatı dönüştüren Plüton ve tartışmayı, mücadele ederek hakkını aramayı seven Mars ile kuracağı zorlu etkileşimi nedeniyle, bürokratik, işlemlerle uğraşabilir, akademik konuların peşine düşebilir ya da yurt dışı ve yabancılarla dinamik bir bağlantıya geçebilirsiniz. Bu görünüm altında kardeş, yakın akrabalar, kısa uzun yolculuklar bir anda fokus noktanız haline gelebilir. Tanıtım ve medyada yapacağınız çalışmalar bu hafta sizi yorsa da uzun vadede tanınırlık ve bilinirliğinizi artıracaktır. Bu dönemde zihninizi sakin tutarak, tartışmalardan kaçınmak, çevrenizdekilerle ilişkilerinizi daha uyumlu bir şekilde yönetmek adına size fayda sağlar.  

BALIK BURCU 23 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın çevrenizdeki kişilerle sık sık iletişim kurma ihtiyacı duyabilirsiniz. İletişim kurduğunuz kişilerle anlatacağınız konulara dikkat etmenizde fayda var. Çünkü karşıdaki kişinin dinlemiş olduğu konulardan sıkılma ihtimali olabilir. Seyahat etme gibi fikirleriniz ara sıra gündeme gelebilir. Ancak dönemin ve imkanların getirmiş olduğu şartlar buna pek fazla müsaade etmeyebilir. Evinizde zaman geçirmeniz için çeşitli arayışlara girebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz azalışa geçebilir. Özgüveninizi yeniden geri kazanmak için yapmaktan hoşlandığınız hobilerle ilgilenebilir ya da kendiniz oyalayacak işlerle uğraşabilirsiniz. Balık burçları güçlü bir yapıya sahip olduklarından dolayı bu sıkıntılı dönemi başarılı bir şekilde atlatacaktır. 

HAFTALIK BALIK BURCU YORUMU

Salı günü Terazi burcuna yerleşen Güneş, yeraltı Tanrısı Hades (Plüton) ile iletişim ustası Merkür arasındaki zorlu etkileşimde sahne alarak, ortak paylaşımlarınıza sahip çıkmanız adına size söz hakkı tanıyacak. Bu görünümün etkisiyle özellikle Perşembe günü kavga ve mücadeleyi seven Koç burcundaki Mars, kişisel gelirlerinizi kontrol altına almanız ve menfaatinizi gözetmeniz için size ekstra güç katacaktır. “Dimyata pirince giderken, evdeki bulgurdan olmadan” bu hareketli haftayı, yüksek sezgilerinize dayanarak, kazasız, belasız atlatabilirsiniz. Bu görünüm altında ortaklık tekliflerini tekrar tekrar gözden geçirmeli ya da süre giden beraberliklerinize son vermeden önce terazinin hassas tartı özelliğinden faydalanmalısınız. Salı ve Çarşamba günleri Yay burcunda seyahat edecek olan Ay’ın etkisiyle kariyer hayatınızda bilgilerinizi özgür ve cesur bir şekilde paylaşma şansı elde edersiniz.