Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 23 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

TERAZİ BURCU 23 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMUU

Son zamanlarda kendinizi geliştirmek için çeşitli yollara başvurabilirsiniz. Muhatap olduğunuz kişi veya kişilerden olumsuz ya da size uymayan cümleler duyduğunuzda motivasyonunuz düşmeye meyilli olabilir. Ancak bu dönemde bu tarz sizi aşağıya çekecek cümlelere kulak asmamanız şiddetle tavsiye edilir. Vücudunuzda sağlık problemi olduğunu düşünebilir, kendinize stres yaşatabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki sıkıcı ve monoton yaşantınız son bulmaya yakın. Kısa bir süre içerisinde tanışacağınız kişiyle yeni bir aşka açılabilir, aradığınız mutluluğun tadını almaya başlayabilirsiniz. İlişkisi var olan terazi burçları ise aşklarını tazeleyebilme fırsatlarını iyi değerlendirecek ve mutluluklarını katlayacaklardır.

HAFTALIK TERAZİ BURCU YORUMU

Salı gününden itibaren zodyağın lideri Güneş’i bir ay boyunca misafir ederek, tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi başaracaksınız. Yaklaşık üç haftadan beri ikili ilişkilerinizde aktif bir rol üstlenmenizi sağlayan Merkür, Pazartesi günü değişimin yıldızı Plüton’a kafa tutmak isterken evde bir anda ilişkilerin gerilmesine neden olabilir. Bu görünüme olumlu yönden bakacak olursak miras, gayri menkul yatırımı gibi konularda size yeni fırsatlar taşıyacaktır. Hatta ani bir karar alarak Perşembe gününden sonra yaşadığınız yeri değiştirmek isteği gündeme gelebilir. Haftanın ikinci yarısında karşınızdaki insanlarla kurduğunuz diyaloglarda tartışmaktan kaçının ve har zaman sağduyulu ve hoşgörülü kimliğinizi kullanmayı tercih edin. Pazar gününden itibaren Akrep burcuna yerleşecek Merkür’ün etkisiyle maddi, manevi kazancınızda iç sesinizin gücünden faydalanmayı başarırsınız. Artık öz değer duygunuzun ön plana çıktığı yeni bir döneme hazır olmalısınız.

AKREP BURCU 23 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Girişken ve atılımcı ruhunuzla başarıya çok yakın olabilirsiniz. Sadece kendinize göstermeniz gereken ilgi ve değeri yeteri kadar yapmıyor oluşunuz ilerlemenize engel oluyor. Son zamanlarda iş hayatınızla alakadarlı alacağınız kararlar sizi derin düşüncelere itecektir. Bu noktada aceleci davranmak yanlış noktaya varmanıza sebebiyet verebilir. Yeni hobilerle ilgilenmek sizi geliştireceği gibi zamanınızı iyi değerlendirme konusunda yardımcı da olacaktır. Aile içerisinde gündeme gelebilecek olan tartışmalardan etkilenmeye fazla müsait bir gün. Geçici atışmaların farkında olmanız daha dik bir şekilde ayakta durmanızda rol oynayacaktır.

HAFTALIK AKREP BURCU YORUMU

Gizli, kapaklı ilişkilerden artık kendinizi yorgun hissedeceğiniz bir haftaya adım atarken, sanki zihninizde, şimdiye kadar yaşadıklarınızın üzerine bir sünger çekip, bambaşka bir kıtada ya da ülkede yaşamak isteği var. Arka planda size zorluk çıkaran kişi ya da kişilerle bu hafta yollarınızı tekrar birleştirmemek şartıyla ayırabilirsiniz. Bu radikal kararı vermeden önce bir kere daha enine boyuna düşünmeli, bugüne kadar yaşadıklarınızın iyi ya da kötü yönleriyle muhasebesini yapmalısınız. Zaten Pazar günü burcunuzda uzun bir süre ağırlayacağınız sezgi, zeka ve beceri gezegeni Merkür’ün etkisiyle iç sesiniz ne diyorsa en doğrusu bu olacaktır. Eski ilişkilerle uğraşacağınız, geçmişten gelen konuların kapınızı çalacağı bu günlerde, ruh, fizik beden sağlığınızı zinde tutmak için, birkaç gün detox programı uygulayabilir hatta tek başınıza kısa bir tatile çıkabilirsiniz. Böylece kendinizi daha zinde ve yenilenmiş olarak motivasyonunuz yüksek biçimde yaşama adapte edersiniz. Özellikle Perşembe günü mesai arkadaşlarınızla tartışmaya girmekten kaçınmalı, o gün daha bireysel olarak halledeceğiniz işlere vakit ayırmalısınız. Migren tarzı ağrıların bu hafta yaşam kalitenizi düşürmesine asla izin vermeyin.

YAY BURCU 23 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Radikal kararlar almaktan çekiniyor olabilirsiniz. Ancak mutlak bir sonuca varmak için böyle bir şey yapmanız gerektiğini de hatırlamalısınız. Bu aralar bencil yaklaşımlarınızın artış gösterdiğini gözlemleyebilirsiniz. Bu yaklaşımlarınızı çevrenizdeki insanları kırmadan önce fark etmeniz sosyal çevrenize zarar vermemesi açısından büyük önem taşıyacaktır. Çevredeki kişilerden alacağınız reaksiyonlar karşısında ışık tutulmuş tavşana dönebilirsiniz. Sonucunda üzüleceğiniz davranışlarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Yüklenmiş olduğunuz sorumluluklar sizi biraz yorabilir. Sorumluluklarınızı önem sırasına göre yerine getirmek yükünüzü biraz daha azaltacağını unutmayın.

HAFTALIK YAY BURCU YORUMU

İletişim, hareket, motivasyon ve ticaret gezegeni Terazi burcundaki Merkür’ün, Plüton ve Mars gibi hem zorlu gezegenlerle kurduğu iletişim, hem de Pazar günü Akrep burcuna geçmesi, haftaya damgasını vuruyor. İlişkilerde bir kuyumcu kadar hassas olaylarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle yeni gireceğiniz arkadaş gruplarında kendinizi bir anda kutuplaşmaların ortasında bulacaksınız. Sakin ve adaleti seven yönünüzü aktifleştirmeli, bildiğiniz doğruluk ve dürüstlükten asla ödün vermemelisiniz. Salı günü Terazi burcuna geçecek olan Güneş’in sıcak enerjisi sayesinde dernek, kuruluş ve topluma yönelik organizasyonlarda başarılı çalışmalara imza atmak şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıca yüreğinizi hoplatacak karakteri güçlü biri de aniden hayatınıza girebilir. Kalabalık bir organizasyona imza atarak yüklü bir maddi kazanca sahip olurken, başarılarınızı çekemeyenlerle yollarınızı ayırmak için boşuna vakit kaybetmeyin. Gidenler gittikten sonra kalan sağlarla ilerlemek sizi kısa vadede daha mutlu ve huzurlu kılacaktır. Geleceğe ait hedeflerinizi belirlediğiniz bu haftaya artık her açıdan hazırsınız.  

OĞLAK,KOVA,BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMLARI SONRAKİ SAYFADA