Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 23 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

YENGEÇ BURCU 23 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Her adım atmadan önce yaşamış olduğunuz üşengeçlikler sizin her konuda geç kalmanıza neden olacaktır. Nedenini bilmediğiniz zincirlerinizi kırmak için belirli bir zamanı beklemenize gerek yok. Önünüze koyulacak olan teklifleri değerlendirme düşüncesiyle kaçırabilirsiniz. Fazla derin düşünceye dalmak bu aralar size pek bir getirisi olmayacağı gibi zarara da uğratabilir. Eğlence açısından kendinize hak ettiğiniz değeri vermeyerek eğlence anlayışınızı körleyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin düşünceleri bu dönemde sizin için önem taşıyacaktır. Ancak bu düşünceleri kendi düşüncelerinizle harmanladığınız takdirde daha orijinal fikirler çıkacağını unutmamalısınız.

HAFTALIK YENGEÇ BURCU YORUMU

Bu hafta Terazi burcundaki iletişim trafiğini ev ortamınızda yaşayacaksınız. Zihninizdekilerin ifadesini temsil eden Terazi’deki Merkür, Salı gününden itibaren Güneş’in ışıklarından etkilenmeye başlayıp, ikili ilişkilerinizde kendini daha çok ortaya koymak isteyecek. Dolayısıyla iş ve ev hayatınız arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle eşinizin ya da yöneticinizin kuralcı ve üzerinizde baskı yaratan tavrı, zaman zaman aranızda gerginlik yaratabilir. Bu durumu sakinliğinizi koruyarak yönetmeli, fikirlerinizi bazen kendinize saklayıp, doğru bildiklerinizi sessizce uygulamalısınız. Diğer yandan iş hayatınızda uzun zamandan beri beklediğiniz hareketli temponun içine girebilirsiniz. Zamanınızı iyi organize ederek, telaşa kapılmadan, önünüze çıkan fırsatları değerlendirme şansını yakalayabilecek güçtesiniz. Pazar günü Akrep burcuna geçecek olan Merkür, çocuk, hobi, aşk ve eğlence hayatınızda size farklı yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve ilham kaynağı yaratan ortamlarda vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

ASLAN BURCU 23 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın çevrenizdeki kişilerin istek ve arzularına sizinkilerden daha önde tuttuğunuzdan dolayı içinizde anlam veremediğiniz bir burukluk olabilir. İş arkadaşlarınızla birlikte çıkarmış olduğunuz fikir veya projelerin son noktalarına gelmeye çok yakınsınız. Bu işin sonunda elde ettiğiniz somut şeyler mutluluğunuzu mayalayacaktır. Öncülük yapmış olduğunuz konularda her başarıya ulaşmanız lider olarak tanınmanıza neden olacaktır. Son zamanlarda işlerinize yoğunlaştığınızdan dolayı ailenizi aksatıyor olabilirsiniz. Tüm yaşantınızın sadece işten ibaret olmadığını hatırlamanızda fayda var. Bazı konularda çıkmazlara girecek olsanız da çözümünü bulmak sizin için pekte zor olmayacaktır.

HAFTALIK ASLAN BURCU YORUMU

Haftaya damgasını vuran Terazi burcundaki devinim, zihninizi daha kıvrak bir biçimde kullanarak yakın çevrenizle ilişkilerinizde daha canlı, adrenalini yüksek bir frekans yakalamanızı sağlayacak. Bu güçlü etkiyi tartışma, öfke ya da ben merkezli olarak kullanmaktan kaçınıp, kendinizin ve herkesin hayrına olmasını sağlayarak, birden çok mucizeye imzanızı atabilirsiniz. Kitap yazmak, sosyal medyadaki varlığınızı güçlendirmek adına yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirmek için kollarınızı sıvayın. Yeni eğitimlere yönelip, kültürel dünyanızı geliştirebilirsiniz. Araba değiştirmek, ofis taşımak gibi konuları daha ileriki günlere bırakmanızı öneririz. Trafikte stresinize hakim olmalı, tartışmaya girmekten kaçınmalısınız. Pazar günü Akrep burcuna geçecek olan Merkür’ün etkisiyle evinizin ihtiyaçlarını gidermek için bir plan yapacak, uzun zamandan beri ertelediğiniz işlerinize hız verebileceksiniz.    

BAŞAK BURCU 23 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Uzun zamandır almak istediğiniz o heyecanlı ve sevindirici haber çok yakında sizinle birlikte olacak. Sosyal çevrenizdeki kişilerle kurmuş olduğunuz ilişki son zamanlarda zayıflama gösterebilir. Bu durum geçici olabileceği gibi kendiliğinden çözüme kavuşacaktır. Gereksiz yere yapmış olduğunuz stresler iş hayatınızdaki performansınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Bu gidişata dur demek için stres yönetimi hakkında bilgi almak sizin için faydalı olacaktır. Özel yaşantınızda sizi sınayan bazı konular hiç beklemediğiniz anda gündeme gelebilir. Kendi düşüncelerinizin aksini savunacak olmanız sizin için pek hayırlı olmayacağını unutmayın. Her zaman kendi düşüncelerinizin arkasında durmaya özen göstermelisiniz.

HAFTALIK BAŞAK BURCU YORUMU

Bu hafta maddi kazançlarınıza odaklanmalı ve karşınızda mücadeleyi seven egosu yüksek kişilere karşı savaşınızı sonuna kadar verip, hiç kimseye hakkınızı yedirmemelisiniz. İletişim, beceri ve yetenek ustası Merkür’ün Plüton gibi dönüştürücü bir gezegenle kurduğu zorlu etkileşim sayesinde aşka bakış açınızı değiştirerek, sevmeyi, sevilmeyi adeta baştan öğreneceksiniz. Bu süreçte hayatın derin duygu yüklü katmanlarında gezinmenizi sağlayacak bir kişinin size kattığı radikal değişimi fark edip, onun fikirlerine teslim olmak istersiniz. Bu dönüştürücü güç uzun vadede yeteneklerinizi daha farklı biçimde kullanmanızı sağlayacak ve hayatta en değer verdikleriniz arasında yer alan çocuğunuzla kurduğunuz ilişki dinamiklerini olumlu yönde etkileyecektir. Becerilerinizi ortaya çıkaran eğitimlere yazılmak ya da gruplarla bir arada olmak kendinizi daha iyi hissetmenize neden olur. Perşembe günü ani bir sağlık sorunu nedeniyle küçük bir operasyon gündeme gelebilir. Sindirim sisteminizi yormayacak şekilde beslenmeye özen gösterin. Pazar günü Akrep burcuna geçen yönetici gezegeniniz Merkür’ün sayesinde zihinle, sezgileri mükemmel bir biçimde senkronize edebilirsiniz. Bu dönemde kardeşinize verdiğiniz destek değerli olacaktır.

TERAZİ,AKREP VE YAY BURCU GÜNLÜK YORUMLARI SONRAKİ SAYFADA