Burçlar Nuray Sayari 16 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

20


OĞLAK BURCU 16 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Bu aralar kendinizi kötü hissetmek için hiçbir sebep yok kendinizi aksine iyi hissetmeye çalışın. Partnerinizle beraber çok mutlusunuz ve bu mutluluğu paylaşmayı da çok seviyorsunuz. Partnerinizle beraber birbirinize olan saygınız daha da artmış durumda ve ailenize de aynı şekilde. Bazen kendinizi ayırmadığınız zamanlardan pişman olabilirsiniz bu yüzden biraz kendinize de zaman ayırıp kendinizi anlamaya çalışın. Hayata karşı enerji dolusunuz bu enerjinizi kaybetmemeye odaklanın gerisini boşverin. Bazen sizi gerçekten de deliydin insanlar oluyor sabrımızı sınıyorlar hiç onlara bulaşmayın seviyenizi koruyun.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta hayat planınızın duvarlarını daha sağlam örme fırsatıyla karşı karşıya kalacaksınız. Zira Perşembe günü Başak burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay, burcunuzda seyahat eden yönetici gezegeniniz Satürn ve Plüton’dan destek alarak, yaşam felsefenizde önemli başlangıçlar ve atılımlar yapmak için size ışık tutacak. Eğitsel konular yurt dışı yatırımları, bürokratik işlemlerle ilgili bu dönemde epey yol kat edersiniz. Zira yaklaşık 2.5 senedir çaba harcadığınız konuların bu dönemde artık meyvesini toplama aşamasındasınız. Fazla mütevazi olmadan beceri ve yeteneklerinizi harekete geçirmek için sakın geç kalmayın. Artık bundan sonra çalışarak, üreterek dinlenmek size daha çok yakışacak. Az çalışarak kendinize ve çevrenize aynı faydayı sağladığınızı gözlemleyeceksiniz. Cuma günü iletişim gezegeni Terazi’deki Merkür’ün bilgi kaynağı Jüpiter ile kurduğu zorlu etkileşim, fikirlerinizi, abartarak çevrenizdekilere kabul ettirmek isteği yaratabilir. Her durumda ılımlı olmaya özen gösterin.


KOVA BURCU 16 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Hayatınızı doyasıya yaşamaya bakın çünkü hayat çok kısa bunu en güzel bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde çok seçicisiniz ve bazı arkadaşlarınız bu durumdan rahatsız oluyor ama hiç umrunuzda olmasın. Hayatınızı başkası şekillendirmesin hayatınızı kendiniz şekillendirin. Bu aralar zaman konusunda sıkıntılarınız var zamanınızı iyi değerlendirmeye çalışın. Hayata karşı bakış açınızı değiştireceksiniz bu da sizi daha da farklı bir insan yapacak. İş hayatınızda ve normal hayatta daha da başarılı olabilirsiniz ama biraz sabredin, hiçbir zaman her zorlukta pes etmeyin.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Perşembe günü Başak burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay ortak maddi kazançlarınıza ışık tutacak. Artık finansal açıdan daha rahat hareket edebileceksiniz. Bu dönemde ortaklık tekliflerine sıcak bakabilir, yeteneklerinizi değişik projelerde hayata geçirebilirsiniz. Eşinizin kazancında da olumlu bir artış olabilir. Spekülatif alanlarda yatırımlarınızı değerlendirmek için konusunda uzman kişilerde destek almalısınız. Geri plandan sizi destekleyen kurum ve kuruluşların kurallarını sorgulamadan uygulamak, size kolaylık sağlayacaktır. Eklem ve kaslarınızdaki hassasiyet için MR gibi analizlere başvurabilirsiniz. Koç burcunda geri giden Mars, kardeş ve yakın akrabalarınızla ilişkilerde uzlaşılması zor sorunlara hızlı çözümler üretmek ister.


BALIK BURCU 16 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Kendinize katacağınız bazı tecrübeler olacak ve bu tecrübeleri iyi bir şekilde değerlendireceksiniz. Sevginizi çok sevdiğiniz insanlardan mahrum etmeyin çünkü gerçekten de sevginiz çok önemli ve değerli bunu unutmayın. Karşıdan sizi tanımayan insanlar size duygusuz diyebilir, bırakın tanımayan böyle düşünsün siz kendinizi biliyorsunuz o yeter. Bu aralar zaman sizin için çok değerli hayatınıza geçireceğiniz bir çok şey var. Maddi konularda ki harcamalarınızda biraz daha dikkat etmeye çalışın. Arkadaş çevrenizde sizi çekemeyen bir arkadaşınız size iftira atabilir, bu konuda temkinlizi alın ve kendinizi korumaya geçin.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Perşembe günü Başak burcunda meydana gelen Yeni Ay, ikili ilişkilerinize damgasını vuracak. Uzun zamandan beri bir türlü netleşmeyen konularla ilgili yeni ve kalıcı başlangıçlar yapmaya artık hazırsınız. Size geri adım attıracak koşulları arkanızda rahatça bırakabilir, yeni ufuklara yelken açabilirsiniz. Gerek özel gerekse iş hayatınızda ikili ilişkilerden destek ve çaba alırsınız. Hukuki meselelerinizde önemli gelişmeler kaydedeceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Sağlık ve gıda sektörüyle uğraşmak yeni gündeminiz arasında yer alabilir. Bu dönemde hayatınıza giren kişiler sizi olumlu yönde değiştirmek, dönüştürmek görevi üstleneceklerdir. İletişim gezegeni Terazi burcundaki Merkür’ün etkisiyle maddi paylaşımlarınızda aksayan şartları ortadan kaldırmak için cesaretle harekete geçmek isteyeceksiniz. Bu gökyüzü görünümü geleceğe at ümitlerinizde geri dönmeyecek değişimler yaratacaktır. Arkadaşlarınızla daha derin bağlar kurma zamanı. Para alanınızda geri giden Koç burcundaki Mars, size gerekli gereksiz harcamalar yaptırabilir. Bu konuya dikkat etmelisiniz.