Burçlar Nuray Sayari 16 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

21


TERAZİ BURCU 16 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

İhtiyaçlarınız diğer günlere nazaran bugün daha fazla artış gösterebilir. Yoğun ve tempo dolu bir gün sizinle olması muhtemel. Ailenizle geçireceğiniz diyaloglarda kendilerini ikna etmeniz gereken bazı konular olabilir. İçinizdeki enerji bu noktada size fazlasıyla yardımcı olacak. Evinizde bir takım değişikler düşünebilirsiniz. Bu değişiklikle yaratacağınız farklılıklar size çok iyi gelecek. Elle tutulur adımlar atmak için uygun bir günü yaşıyorsunuz. Aklınızda olan bazı planlar size pek uygun değilmiş gibi gözükse de amaçlarınızın peşinden gitmeyi kesinlikle bırakmamalısınız. Arkadaş çevrenizden çok samimi olduğunuz biri birkaç sizin yardımınıza ihtiyaç duyacak. Pek fazla yardımınızı donunamayacağı bir konu olabilir. Öyle olsa bile en azından yükünü hafifletmek adına konuşmak bile kendisine iyiliğiniz dokunacaktır. 

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Zihninizdekileri eyleme geçirmenize destek veren Yeni Ay ile aydınlanan bir haftadasınız. İç sesinizin gücünü artık dışarı yansıtma vakti geldi. Bilinçaltınızda sakladıklarınızdan yararlanacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Uzun zamandan beri size stres yaratan ailevi konulara pratik çözümler bulmak isteyip, hayat tarzınızı temelden değiştirmeye çok hazırsınız. Gökyüzünde baskın olan toprak enerjisi, size kalbinizden ve aklınızdan geçen his ve fikirleri eyleme geçirmek için önemli bir destek verecek. Bu etkiyle misafir ettiğiniz iletişim ve beceri gezegeni Merkür’ün Oğlak burcundaki şans, bolluk, bereket, fırsat gezegeni, abartmayı seven Jüpiter ile kurduğu etkileşim sayesinde, özgüveniniz artacağı için fikirlerinizi dobra dobra ifade edebilirsiniz. Karşınızda Koç burcunda geri giden Mars ise her an çatışmaya hazır bir tavır içine girebilir. Bu nedenle karşınızdakilerin de söylediklerine kulak vermeyi unutmayın. Zira çevresiyle sizden daha iyi denge kurmayı hiçbir burç bilemez. 


AKREP BURCU 16 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Gününüzü yoğun bir duygusallık içerisinde geçirebilirsiniz. Bu denli duygusallığınızı aşk hayatınızda hissedeceksiniz. Partnerinize karşı yaklaşımlarınız diğer günlere nazaran daha bir sevgi dolu olabilir. İş hayatınızda üstlendiğiniz bazı sorumlulukları ertelemişseniz bu sorumluluklar en yakın zamanda bir kerede üstünüze yığılabilir. Bugün vermiş olduğunuz bazı sözleri yerine getirmeye başlamak için uygun zaman olabilir. Finansal açıdan darlık yaşıyorsanız durumunuzu düzeltene kadar bir yakınınızdan yardım isteyebilirsiniz. Her ne kadar sabırlı yapınız olsa da sorunlarla boğuşmak sizi yormakta. Bugün yorulmak istemediğiniz için her şeyi bir kenara bırakmak isteyebilirsiniz. Ancak bugün bunun için doğru bir zaman olmayabilir.  

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta Perşembe günü Başak burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay’ı geleceğe ait ümitler, topluluklar, arkadaşlıklar alanınızda misafir edeceksiniz. Demek ki sosyal hayatınızda yeni bir döneme adım atıyorsunuz. Sivil toplum kuruluşları ile ilgili çalışmalarınızda hızlı bir dönem sizi bekliyor olacak. Hizmet ettiğiniz yaşam alanlarında, disiplinli ve titiz çalışmalarınızla takdir göreceğiniz bir dönemdesiniz. Arkadaşlıkla gelen yeni gönül hikayelerine göz kırpmak enerjinizi yükseltir. Unutmayın hayatın da keyfini çıkartmak son derece önemli. Sadece çalışmaya, üretmeye ve faydalı olmaya odaklı bir hayatın taşıyacağı yük ve sorumluluklar, sonunda sağlığınızı yorabilir. Hafta boyunca Başak burcundaki yardımsever ve üretken Güneş’in kural koyucu, kısıtlayıcı ve dönüşümün lideri Satürn ve Plüton gibi güçlü gezegenlerle kuracağı olumlu etkileşim, hayata bakış açınızı değiştirmeye destek verir. Bu etkiyle toprak ya da gayrimenkule yatırım yapabilir, kardeş ya da yakın akrabalarla yeni bir işe adım atabilirsiniz. Diğer yandan, kağıda döktüğünüz fikirlerinizi daha geniş kitlelerle buluşturmak için farklı tanıtım kanallarından yararlanabilirsiniz. Araba almak ya da değiştirmek isteği bu görünümün en sıradan etkisi olacaktır. Arkanızdan konuşulanlara kulak tıkamak yeterli olur, tartışmaya hiç gerek yok. 


YAY BURCU 16 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Kendinizce doğru olduğunu düşündüğünüz her bir konunun arkasında durmanız da doğru bir karar olacaktır. Çünkü bugünlerde mantıklı karar verme konusunda istikrarlı bir şekilde yol alıyorsunuz. İşinize karışmak isteyen bazı insanlar olabilir. Bu kişilerle uğraşmak yerine umursamamayı tercih etmenizde fayda var. Günlerinizin monoton bir şekilde geçtiğini düşünebilir ve bu yüzden de yeni planlar yapma hazırlığına girebilirsiniz. Kurduğunuz bazı hayallerin gerçekleşmeyeceği ümitsizliğini ara sıra hissederseniz geçmişteki başarılarınızı hatırlayın. Bu sizi motive etmeye yardımcı olacaktır. Akşam üstüne doğru ansızın bir misafiriniz olabilir. Hazırlıklı olun. 

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Perşembe günü, 25 derece Başak’ta meydana gelen Yeni Ay haritasında sizin burcunuz yükseliyor. Demek sonbahar ile beraber gerek iş gere özel hayatınızda temel değişikliklerin zamanı gelmiş. Yeni bir işe geçmek ev yaşantınızda köklü değişikliklere adım atmak için başlama düğmesine basabilirsiniz. Bu dönemde yeni bir iş kurmak isteyenler Koç burcunda geri giden Mars’ın 15 Kasım’daki düz hareketine geçmesini beklemeliler. Bu şekilde yeniliğin kolay bir akış içinde hayatınıza dahil olması mümkün olur. Kariyerinizde parlayan Güneş, Oğlak’ta seyahat eden kurallar ve düzen ustası Satürn ve değişimi kaçınılmaz kılan Plüton ile olumlu etkileşimde kalarak, maddi kazancınızda hatırı sayılır bir güvenceyi size taşıyacaktır. Gizli alanınızda yürüttüğünüz ilişkiler kafanızı karıştırmadan, maddi kaynaklarınızı doğru kanallara yönlendirmeli her kafadan çıkan sese kulak asmamalısınız. Tabii kişisel fikirlerinizde de abartıya kaçmak, ütopik hayallerin peşinden gitmek uzun vadede size olumsuzluk olarak geri döner. Hafta başında yurt dışı veya hukuki bağlantılarınızla ilgili takip ettiğiniz işler ve konularda ani yön değişimi gündeme gelecektir. Bu konuyu sabırla çözmeyi denemelisiniz.