Burçlar Nuray Sayari 16 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

21


YENGEÇ BURCU 16 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Duygularınıza istekleriniz doğrultusunda yönlendirirseniz bazen kaybedebilirsiniz çünkü duygu değişimi çok olur, bu yüzden biraz mantığınızla hareket edin. Bazen kendinizi hayattan bıkmış halde buluyorsunuz bunun sebebi ise uykusuzluk uykunuz tam olmuyor ve kendinize zaman ayırmıyorsunuz. İş hayatınızda daha da başarılı olabilmek için biraz daha çabalamanız gerekiyor. Arkadaş çevrenizde seçimler yaparken etrafınıza tekrardan bir göz atın size iyi gelen çevreyi seçin. Parasal konularda biraz harcamalarınıza dikkat ederseniz bütçenizi bu ay için daha iyi ayarlayabilirsiniz. Hayata karşı yenik düştüğünüzü düşünüyorsunuz ama durum böyle değil hiçbir zaman, güçlü hissediyorsunuz hayata karşı yenik düşmezsiniz ve ben de bunu sizde görüyorum. 

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yönetici gezegeniniz Ay, bu hafta Başak burcunun 25. Derecesinde hayatınıza pek çok yenilik taşımaya hazırlanacak. Yay burcunun yükseldiği haritada Yeni Ay coşkusu, size uzun zamandan beri emek verdiğiniz iş projeleri ile ilgili olumlu geri dönüşleri sağlayarak, mutlu başlangıçlar yaptırtabilir. Fakat kariyer alanınızda geri giden Koç burcundaki, Mars’ın etkisiyle, kendinizi bir anda yoğun iş temposuna kaptırmamalısınız. Herkese faydalı olmaya çalışırken, sağlığınızı asla tehlikeye atmamalı, aşırı yorularak fizik ve ruh sağlığınızı zorlamamalısınız. Herkesin eli ayağı olurken çevrenizden yardım istemek en doğal hakkınız olacaktır. Cuma günü ev ile iş arasındaki düzen arasında denge kurmaya çalışırken menfaatini düşünen kişilere karşı kişisel taleplerinizi de dile getirmelisiniz. Unutmayın ki hayat dengeli bir çizgide ilerlerse huzur ve mutluluk verir. Hafta sonu Terazi burcuna geçen Ay’ın etkisiyle gerek özel gerekse iş hayatınızda uyumlu ilişkilerin arayışına girerek, size iyi gelen, ruhunuzu besleyen kişilerle vakit geçirmelisiniz.


ASLAN BURCU 16 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Genellikle kendi işinizi yapmak da meşgulsünüz ve böylesinin daha doğru olduğunu düşünüyorsunuz. Zamanınızı boş insanlarla harcamayın çünkü tecrübe edineceğiniz hiçbir şey katmayacaklardır. Eğer enerjimizi geri kazanmak istiyorsanız kendinize biraz zaman ayırmaya çalışın. Aileniz sizinle birlikte zaman geçirmeyi özlemiş durumda onlara da zaman ayırmayı ihmal etmeyin. Bazen gereksiz insanlarla uğraşmayın bırakın inceldiği yerden kopsun. Bu aralar hayatınızın aşkıyla tanışabilirsiniz ama biraz temkinli yaklaşın çünkü herkese güven olmaz. Maddi konudaki harcamalarınıza dikkat edin bugün size biraz lazım olacak.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü iş hayatınızda sizin başarılarınızı ve liderlik gücünüzü hazmedemeyen bir yöneticiyle aranızda aniden bir gerginlik meydana gelebilir. Belki de bu durum annenizle aranızdaki bir konuda kendini gösterecektir. Bu gerilimli süreci sakinlik, tevazu ve hoşgörüyle yönetmeli, neşeli ve korumacı tavrınızı takınmalısınız. Tüm anlaşmazlıkların barışçıl duygu ve yaklaşımlarla hızlı bir şekilde çözümlenebileceğini sizden başka hiç kimse daha iyi bilemez. 17 Eylül’de meydana gelecek olan Başak’taki Yeni Ay sayesinde, uzun zamandır ermek verdiğiniz çalışmalardan kazanç ve gelir elde etmeye başlarsınız. Bu Yeni Ay ile birlikte çalışma düzeninizde ve mesai arkadaşlarınızla ilişkide köklü değişimler gündeme gelir. Cuma günü kardeş ve yakın akrabalarınızla uzun zamandan beri üzerinde vakit harcadığınız bir konu hakkında son kararları almak istersiniz. Bir yatırıma girmek ya da yatırımı sonlandırmak için şimdi yapacağınız atılımlar Kasım sonrasında daha kalıcı hale gelir. Bu günler, yoğun ve sorumluluk yüklü olmasına rağmen aşka vakit ayırın.  


BAŞAK BURCU 16 Eylül 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

O kadar çok seviliyorsunuz ki çevrenizdeki insanlar sizin hareketinize bayılıyorlar. Çevrenizdeki insanlara karşı içten ve samimi oluşunuz herkesin dikkatini çekiyor ve herkes sizin gibi olmak için çabalıyor. Zaman zaman yaşamış olduğunuz sıkıntıların gelip geçici olduğunu unutmayın. Bu aralar kendinize bakımı eksik etmiyorsunuz, bakımınızı daha da artırdınız bu çok güzel bir şey çünkü insan kendine baktıkça ve kendi ile ilgilendikçe hayatı da bir o kadar çok seviyor. İş hayatınızda bazen yenilgiyi de kabul etmelisiniz her zaman başarılı olacaksın diye bir kayde yok, bunu bildiğiniz sürece daha da mutlu olursunuz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta evrenden ne isterseniz dileyebilirsiniz çünkü Perşembe günü burcunuzda meydana gelecek olan Yeni Ay, gönlünüzden geçenleri sizin için gerçekleştirmeye hazır olacak. Şubat ayından beri uğraştığınız her konuda emeklerinizin karşılığını almaya artık hazırsınız. Hizmet ederek ve çevrenizdekilere faydalı olarak yaptığınız tüm işlerde takdir görmeyi hak ediyorsunuz. Hafta boyunca Oğlak burcundaki hayatı kökten değiştiren gezegenlerle burcunuzdaki Güneş’in kurduğu olumlu etkileşim gerek aşk gerekse iş hayatınızda değişen koşulları avantaja çevirmenize destek verecektir. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün ilişkileri dengeye oturtmaya çalışırken fark etmeden bir mücadele içine girmesine dikkat etmekte fayda var. Maddi konularla ilgili abartıya kaçan ütopik hayaller kurmadan elinizdekilere yetinirseniz daha mutlu olursunuz. Ne de olsa önünüzde uzanan yeni başlangıçlarla dolu yola yeni çıkıyorsunuz. Şansınız, sevginiz, bereketiniz bol olsun. Strese girmeye, “Neden en iyisi olmuyor?” demeye hiç gerek yok.