Burçlar Nuray Sayari 15 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

20


OĞLAK BURCU 15 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumu

İşle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz bu yüzden ani kararlar vermekten kaçınmanız gerekiyor. Her konuda kuruntu yapmaya müsaitsiniz. Kuruntulardan kaçının ve son sözü söyleyecek olacağınız aşk hayatınızda dengeleri yerine oturtmaya çalışın. Değişimler ve karar vermeniz gereken konularda iyi bir araştırma yaparak karar verin. Çok fazla değişiklik isteyeceksiniz. Her açıdan farklı bir durum isteyeceğiniz için parasal konular ve alışverişlerde dikkatli olun. Borç verebilirseniz bu konuda dikkatli olmanız gerekecektir. Çünkü beklentiniz geri alım konusundaysa geri almakta zorlanabilirsiniz. Haftanın son günlerinde vereceğiniz paraların dönüşünü beklememeye özen gösterin, aksi halde zor durumda kalabilirsiniz ve yanlış giderler yaparak kandırılabilirsiniz. 

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta hayat planınızın duvarlarını daha sağlam örme fırsatıyla karşı karşıya kalacaksınız. Zira Perşembe günü Başak burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay, burcunuzda seyahat eden yönetici gezegeniniz Satürn ve Plüton’dan destek alarak, yaşam felsefenizde önemli başlangıçlar ve atılımlar yapmak için size ışık tutacak. Eğitsel konular yurt dışı yatırımları, bürokratik işlemlerle ilgili bu dönemde epey yol kat edersiniz. Zira yaklaşık 2.5 senedir çaba harcadığınız konuların bu dönemde artık meyvesini toplama aşamasındasınız. Fazla mütevazi olmadan beceri ve yeteneklerinizi harekete geçirmek için sakın geç kalmayın. Artık bundan sonra çalışarak, üreterek dinlenmek size daha çok yakışacak. Az çalışarak kendinize ve çevrenize aynı faydayı sağladığınızı gözlemleyeceksiniz. Cuma günü iletişim gezegeni Terazi’deki Merkür’ün bilgi kaynağı Jüpiter ile kurduğu zorlu etkileşim, fikirlerinizi, abartarak çevrenizdekilere kabul ettirmek isteği yaratabilir. Her durumda ılımlı olmaya özen gösterin.


KOVA BURCU 15 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumu

Bu hafta sizin için çok keyifli geçecek. Hayatın olağan akışında ele alacağınız davranışlar ve tutumları değiştirmek için sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Ama ruhsal olarak hazır değilseniz kendinizi geri çekebilirsiniz. Karşınıza çıkacak kişiler sizi kendine aşık edebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Bu yüzden gereksiz temaslardan kaçınmanız gereken bir gündesiniz. Özellikle aşk hayatınız konusunda karar vermelisiniz. İçinize dönerek önünüze çıkacak kişilerle olası mutluluk fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Geçmişe takılmadan hareket etmelisiniz. Evliyseniz davranışlarınızı gözden geçirin ve dengeli bir şekilde hayatınıza devam edin. 

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Perşembe günü Başak burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay ortak maddi kazançlarınıza ışık tutacak. Artık finansal açıdan daha rahat hareket edebileceksiniz. Bu dönemde ortaklık tekliflerine sıcak bakabilir, yeteneklerinizi değişik projelerde hayata geçirebilirsiniz. Eşinizin kazancında da olumlu bir artış olabilir. Spekülatif alanlarda yatırımlarınızı değerlendirmek için konusunda uzman kişilerde destek almalısınız. Geri plandan sizi destekleyen kurum ve kuruluşların kurallarını sorgulamadan uygulamak, size kolaylık sağlayacaktır. Eklem ve kaslarınızdaki hassasiyet için MR gibi analizlere başvurabilirsiniz. Koç burcunda geri giden Mars, kardeş ve yakın akrabalarınızla ilişkilerde uzlaşılması zor sorunlara hızlı çözümler üretmek ister.


BALIK BURCU 15 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumu

İnsanları mutlu edeceğiniz bir dönemdesiniz. Uzun süredir uğraştığınız sorunlara çözüm bulmanız için ideal bir dönemdesiniz. Aşk hayatınızda mükemmel günler yaşayacaksınız. Nazara geleceğiniz kadar büyük bir mutluluk yaşayabilirsiniz. Partnerinizle birbirinizi çok daha fazla sevdiğinizi keşfedeceksiniz. Ailenizle keyifli vakit geçirmek ve ideal bir dönemde olduğunuz için yaratıcılık gerektiren işleri üstlenmek için ideal bir dönemdesiniz. İçinizi rahat tutmanız gereken bu dönemde kalbinizin sesini dinleyin ve sizi gerecek durumlardan uzak durmayı tercih edin. Sağlığınız iyi ama kuruntular sizi hasta edebilir. 

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Perşembe günü Başak burcunda meydana gelen Yeni Ay, ikili ilişkilerinize damgasını vuracak. Uzun zamandan beri bir türlü netleşmeyen konularla ilgili yeni ve kalıcı başlangıçlar yapmaya artık hazırsınız. Size geri adım attıracak koşulları arkanızda rahatça bırakabilir, yeni ufuklara yelken açabilirsiniz. Gerek özel gerekse iş hayatınızda ikili ilişkilerden destek ve çaba alırsınız. Hukuki meselelerinizde önemli gelişmeler kaydedeceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Sağlık ve gıda sektörüyle uğraşmak yeni gündeminiz arasında yer alabilir. Bu dönemde hayatınıza giren kişiler sizi olumlu yönde değiştirmek, dönüştürmek görevi üstleneceklerdir. İletişim gezegeni Terazi burcundaki Merkür’ün etkisiyle maddi paylaşımlarınızda aksayan şartları ortadan kaldırmak için cesaretle harekete geçmek isteyeceksiniz. Bu gökyüzü görünümü geleceğe at ümitlerinizde geri dönmeyecek değişimler yaratacaktır. Arkadaşlarınızla daha derin bağlar kurma zamanı. Para alanınızda geri giden Koç burcundaki Mars, size gerekli gereksiz harcamalar yaptırabilir. Bu konuya dikkat etmelisiniz.