Burçlar Nuray Sayari 15 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

20


TERAZİ BURCU 15 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumu

Kendinizi çok sağlıklı ve aktif hissedeceksiniz. Plansızlık nedeniyle başarısızlık olabilir. Bu yüzden işlerinizi ertelemeden sürdürmeye özen gösterin. İstediğiniz gibi gitmeyen işleriniz için mutlaka şansınızı zorlamanızı engelleyecek durumlar yaşayabilirsiniz. Bazı şeyler yolunda olmasa da düzelecek. aile içindeki küslükleri bitirmek için uygun bir gündesiniz. Mutlaka barışın, kimseyle küs kalmayın. Aile içindeki küslükleri giderin,  küslük enerjisine girmeyin. Kıtlık enerjisine girmeyin ve herkesle barışın. Bol bol dua ederek bu dönemi geçirerek kendinizi yenileyebilirsiniz. Kötü enerjiler sizin kendi ruh sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Kimseyle küsmeyin ve öfke duymayın. Fakir olma korkusu duymadan hareket edin ve paylaşmayı öğrenin. 

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Zihninizdekileri eyleme geçirmenize destek veren Yeni Ay ile aydınlanan bir haftadasınız. İç sesinizin gücünü artık dışarı yansıtma vakti geldi. Bilinçaltınızda sakladıklarınızdan yararlanacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Uzun zamandan beri size stres yaratan ailevi konulara pratik çözümler bulmak isteyip, hayat tarzınızı temelden değiştirmeye çok hazırsınız. Gökyüzünde baskın olan toprak enerjisi, size kalbinizden ve aklınızdan geçen his ve fikirleri eyleme geçirmek için önemli bir destek verecek. Bu etkiyle misafir ettiğiniz iletişim ve beceri gezegeni Merkür’ün Oğlak burcundaki şans, bolluk, bereket, fırsat gezegeni, abartmayı seven Jüpiter ile kurduğu etkileşim sayesinde, özgüveniniz artacağı için fikirlerinizi dobra dobra ifade edebilirsiniz. Karşınızda Koç burcunda geri giden Mars ise her an çatışmaya hazır bir tavır içine girebilir. Bu nedenle karşınızdakilerin de söylediklerine kulak vermeyi unutmayın. Zira çevresiyle sizden daha iyi denge kurmayı hiçbir burç bilemez. 


AKREP BURCU 15 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumu

Güvendiğiniz kişilerin arkanızdan konuştuğunu duyabilirsiniz. Kalabalık bir ortamda çalışıyorsanız ve işsiz bir akrep burcuysanız güzel iş fırsatlarına ulaşabilrisiniz. Maddi olarak kendinize olan güveniniz yerine gelecek. Maddi fırsatlar sizi iyi hissettirecek. Bunları problem haline getirmezseniz herhangi bir sıkıntı yaşanmadan sorunları aşabilirsiniz. İşinizle ilgili ortaklıklar konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Aynı ortamda çalışmak sizi ortak nokta kopukluklarıyla karşı karşıya getirebilir. Abartılı düşüncelere kapılabilirsiniz. Ama kendi içinizde çözmeden bazı konuları dışarıyla paylaşmayın. Aşk hayatınızda çekişmeler ve sorunlar yaşıyorsanız uzatmayın. Kavgalara dönüşen tartışmalar büyük sorunlara neden olabilir. 

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta Perşembe günü Başak burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay’ı geleceğe ait ümitler, topluluklar, arkadaşlıklar alanınızda misafir edeceksiniz. Demek ki sosyal hayatınızda yeni bir döneme adım atıyorsunuz. Sivil toplum kuruluşları ile ilgili çalışmalarınızda hızlı bir dönem sizi bekliyor olacak. Hizmet ettiğiniz yaşam alanlarında, disiplinli ve titiz çalışmalarınızla takdir göreceğiniz bir dönemdesiniz. Arkadaşlıkla gelen yeni gönül hikayelerine göz kırpmak enerjinizi yükseltir. Unutmayın hayatın da keyfini çıkartmak son derece önemli. Sadece çalışmaya, üretmeye ve faydalı olmaya odaklı bir hayatın taşıyacağı yük ve sorumluluklar, sonunda sağlığınızı yorabilir. Hafta boyunca Başak burcundaki yardımsever ve üretken Güneş’in kural koyucu, kısıtlayıcı ve dönüşümün lideri Satürn ve Plüton gibi güçlü gezegenlerle kuracağı olumlu etkileşim, hayata bakış açınızı değiştirmeye destek verir. Bu etkiyle toprak ya da gayrimenkule yatırım yapabilir, kardeş ya da yakın akrabalarla yeni bir işe adım atabilirsiniz. Diğer yandan, kağıda döktüğünüz fikirlerinizi daha geniş kitlelerle buluşturmak için farklı tanıtım kanallarından yararlanabilirsiniz. Araba almak ya da değiştirmek isteği bu görünümün en sıradan etkisi olacaktır. Arkanızdan konuşulanlara kulak tıkamak yeterli olur, tartışmaya hiç gerek yok. 


YAY BURCU 15 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumu

Parasal konularda bir takım dönüşüm ve gelişmeler yaşayabilirsiniz. Her zaman özgürlüğüne düşkün olan Yay burçları keyif alacağı hobilere yönelebilir. Başkalarını ilgilendiren konulara karışmamaya özen göstermelisiniz. Mutlu olacağınız haberler alabilirsiniz. Uzun zamandır aşk hayatınız monoton hale gelmişse tutku dolu anlar yaşayabilirsiniz. Partnerinizin size atacağı adımları yargılamayın ve sakinliğinizi koruyun. Aile ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi güçlendirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu yüzden sakinliğinizi koruyun ve zamana bırakın. Bugün insanlara tavsiyeler vermekten kaçınmanız gereken bir gündesiniz. Fikirlerinizi kendinize saklayın. 

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Perşembe günü, 25 derece Başak’ta meydana gelen Yeni Ay haritasında sizin burcunuz yükseliyor. Demek sonbahar ile beraber gerek iş gere özel hayatınızda temel değişikliklerin zamanı gelmiş. Yeni bir işe geçmek ev yaşantınızda köklü değişikliklere adım atmak için başlama düğmesine basabilirsiniz. Bu dönemde yeni bir iş kurmak isteyenler Koç burcunda geri giden Mars’ın 15 Kasım’daki düz hareketine geçmesini beklemeliler. Bu şekilde yeniliğin kolay bir akış içinde hayatınıza dahil olması mümkün olur. Kariyerinizde parlayan Güneş, Oğlak’ta seyahat eden kurallar ve düzen ustası Satürn ve değişimi kaçınılmaz kılan Plüton ile olumlu etkileşimde kalarak, maddi kazancınızda hatırı sayılır bir güvenceyi size taşıyacaktır. Gizli alanınızda yürüttüğünüz ilişkiler kafanızı karıştırmadan, maddi kaynaklarınızı doğru kanallara yönlendirmeli her kafadan çıkan sese kulak asmamalısınız. Tabii kişisel fikirlerinizde de abartıya kaçmak, ütopik hayallerin peşinden gitmek uzun vadede size olumsuzluk olarak geri döner. Hafta başında yurt dışı veya hukuki bağlantılarınızla ilgili takip ettiğiniz işler ve konularda ani yön değişimi gündeme gelecektir. Bu konuyu sabırla çözmeyi denemelisiniz.