Burçlar Nuray Sayari 15 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

19


YENGEÇ BURCU 15 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumu

Geçmişle bağlarınızı koparın. Eskiden kimseye hayır gelmeyeceğini bilerek önünüze bakın. Karar vermekte zorluk çektiğiniz konulardan bu şekilde arınabilirsiniz. Evli olan yengeçlerin birbirlerinden sıkılma riskleri var. Evdeki karantina günleri aile içinde tres yaşamınıza neden olabilir. Bu yüzden gerginliklerden uzak durmaya çalışabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde birbirinizden sıkılmamak için kalabalık aile etkinliklerine katılabilirsiniz. İş yaşamınızda da kuruntu yapmaya eğilimli olabilirsiniz. Kilo alma eğiliminiz olabilir. İradeli olun ve çok tatlı tüketmemeye özen gösterin. Stresiniz size kilo aldırabilir. Lütfen ağır hamur işi içeren gıdalardan uzak durmaya özen göstermelisiniz. 

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yönetici gezegeniniz Ay, bu hafta Başak burcunun 25. Derecesinde hayatınıza pek çok yenilik taşımaya hazırlanacak. Yay burcunun yükseldiği haritada Yeni Ay coşkusu, size uzun zamandan beri emek verdiğiniz iş projeleri ile ilgili olumlu geri dönüşleri sağlayarak, mutlu başlangıçlar yaptırtabilir. Fakat kariyer alanınızda geri giden Koç burcundaki, Mars’ın etkisiyle, kendinizi bir anda yoğun iş temposuna kaptırmamalısınız. Herkese faydalı olmaya çalışırken, sağlığınızı asla tehlikeye atmamalı, aşırı yorularak fizik ve ruh sağlığınızı zorlamamalısınız. Herkesin eli ayağı olurken çevrenizden yardım istemek en doğal hakkınız olacaktır. Cuma günü ev ile iş arasındaki düzen arasında denge kurmaya çalışırken menfaatini düşünen kişilere karşı kişisel taleplerinizi de dile getirmelisiniz. Unutmayın ki hayat dengeli bir çizgide ilerlerse huzur ve mutluluk verir. Hafta sonu Terazi burcuna geçen Ay’ın etkisiyle gerek özel gerekse iş hayatınızda uyumlu ilişkilerin arayışına girerek, size iyi gelen, ruhunuzu besleyen kişilerle vakit geçirmelisiniz.


ASLAN BURCU 15 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumu

Hayatınızla ilgili ciddi kararlar almanız gerekecek. Bu yüzden koşturmalarınız, telefon trafiği ve zamanın yetersizliği sizi strese sokabilir. Ciddi karar alırken zorluk çekmeyeceksiniz ama birlikte çalıştığınız kişinin davranışları sizi pişman edebilir. İyi düşünerek karar vermeniz gerekecek bir süreç içindesiniz. İş hayatında aynı pencereden bakamadığınız kişilerle kuracağınız iletişimler sıkıntılı zamanlar geçirmenize neden olabilir. Ani değil düşünerek karar vermeniz gereken bir süreçtesiniz. Özellikle yalnız olan aslanlar uzun süredir görüşmedikleri arkadaşlarla görüşebilir. Çok büyük bir aşk yaşamaya müsait olabilirsiniz. Aşk hayatınızda sürpriz aşklar ve ilişkiler yaşayabilirsiniz. Bu haftaya dikkat edin, aşık olabilirsiniz ve şaka gibi gelen bir aşka düşebilirsiniz. 

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü iş hayatınızda sizin başarılarınızı ve liderlik gücünüzü hazmedemeyen bir yöneticiyle aranızda aniden bir gerginlik meydana gelebilir. Belki de bu durum annenizle aranızdaki bir konuda kendini gösterecektir. Bu gerilimli süreci sakinlik, tevazu ve hoşgörüyle yönetmeli, neşeli ve korumacı tavrınızı takınmalısınız. Tüm anlaşmazlıkların barışçıl duygu ve yaklaşımlarla hızlı bir şekilde çözümlenebileceğini sizden başka hiç kimse daha iyi bilemez. 17 Eylül’de meydana gelecek olan Başak’taki Yeni Ay sayesinde, uzun zamandır ermek verdiğiniz çalışmalardan kazanç ve gelir elde etmeye başlarsınız. Bu Yeni Ay ile birlikte çalışma düzeninizde ve mesai arkadaşlarınızla ilişkide köklü değişimler gündeme gelir. Cuma günü kardeş ve yakın akrabalarınızla uzun zamandan beri üzerinde vakit harcadığınız bir konu hakkında son kararları almak istersiniz. Bir yatırıma girmek ya da yatırımı sonlandırmak için şimdi yapacağınız atılımlar Kasım sonrasında daha kalıcı hale gelir. Bu günler, yoğun ve sorumluluk yüklü olmasına rağmen aşka vakit ayırın.  


BAŞAK BURCU 15 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumu

Maddi olarak sizi rahatlatacak bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Bu haftanın genelinde işinize odaklı düşünceleriniz netlik kazanacak. Özellikle sağlık konularında başarılı adımlar atacak, iyi gelişmeler yaşayacak durumlar olacak. İşle ilgili gerginliklerinizi özel yaşamınıza yansıtmamaya özen göstermeniz gerekiyor. Kalbiniz boşsa yeni bir aşka hazır olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bu dönem karşınıza çıkacak kişilerle iletişim halinde kalabilirsiniz. Ama kalbinizi attıracak kişiler zihninizi, zihninize uyacak kişiler ise kalbinizi cezbetmeyebilir. Sizi birileriyle tanıştıran arkadaşlarınızı hüsrana uğratmamak adına yanlış ilişkilere çekilmemelisiniz. İçinize sinmeyen hiçbir şeyi yapmamanız gerekiyor. 

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta evrenden ne isterseniz dileyebilirsiniz çünkü Perşembe günü burcunuzda meydana gelecek olan Yeni Ay, gönlünüzden geçenleri sizin için gerçekleştirmeye hazır olacak. Şubat ayından beri uğraştığınız her konuda emeklerinizin karşılığını almaya artık hazırsınız. Hizmet ederek ve çevrenizdekilere faydalı olarak yaptığınız tüm işlerde takdir görmeyi hak ediyorsunuz. Hafta boyunca Oğlak burcundaki hayatı kökten değiştiren gezegenlerle burcunuzdaki Güneş’in kurduğu olumlu etkileşim gerek aşk gerekse iş hayatınızda değişen koşulları avantaja çevirmenize destek verecektir. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün ilişkileri dengeye oturtmaya çalışırken fark etmeden bir mücadele içine girmesine dikkat etmekte fayda var. Maddi konularla ilgili abartıya kaçan ütopik hayaller kurmadan elinizdekilere yetinirseniz daha mutlu olursunuz. Ne de olsa önünüzde uzanan yeni başlangıçlarla dolu yola yeni çıkıyorsunuz. Şansınız, sevginiz, bereketiniz bol olsun. Strese girmeye, “Neden en iyisi olmuyor?” demeye hiç gerek yok.