Burçlar Nuray Sayari 14 Eylül 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

16


OĞLAK BURCU 14 Eylül 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Bu hafta hayat planınızın duvarlarını daha sağlam örme fırsatıyla karşı karşıya kalacaksınız. Zira Perşembe günü Başak burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay, burcunuzda seyahat eden yönetici gezegeniniz Satürn ve Plüton’dan destek alarak, yaşam felsefenizde önemli başlangıçlar ve atılımlar yapmak için size ışık tutacak. Eğitsel konular yurt dışı yatırımları, bürokratik işlemlerle ilgili bu dönemde epey yol kat edersiniz. Zira yaklaşık 2.5 senedir çaba harcadığınız konuların bu dönemde artık meyvesini toplama aşamasındasınız. Fazla mütevazi olmadan beceri ve yeteneklerinizi harekete geçirmek için sakın geç kalmayın. Artık bundan sonra çalışarak, üreterek dinlenmek size daha çok yakışacak. Az çalışarak kendinize ve çevrenize aynı faydayı sağladığınızı gözlemleyeceksiniz. Cuma günü iletişim gezegeni Terazi’deki Merkür’ün bilgi kaynağı Jüpiter ile kurduğu zorlu etkileşim, fikirlerinizi, abartarak çevrenizdekilere kabul ettirmek isteği yaratabilir. Her durumda ılımlı olmaya özen gösterin.


KOVA BURCU 14 Eylül 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Perşembe günü Başak burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay ortak maddi kazançlarınıza ışık tutacak. Artık finansal açıdan daha rahat hareket edebileceksiniz. Bu dönemde ortaklık tekliflerine sıcak bakabilir, yeteneklerinizi değişik projelerde hayata geçirebilirsiniz. Eşinizin kazancında da olumlu bir artış olabilir. Spekülatif alanlarda yatırımlarınızı değerlendirmek için konusunda uzman kişilerde destek almalısınız. Geri plandan sizi destekleyen kurum ve kuruluşların kurallarını sorgulamadan uygulamak, size kolaylık sağlayacaktır. Eklem ve kaslarınızdaki hassasiyet için MR gibi analizlere başvurabilirsiniz. Koç burcunda geri giden Mars, kardeş ve yakın akrabalarınızla ilişkilerde uzlaşılması zor sorunlara hızlı çözümler üretmek ister.


BALIK BURCU 14 Eylül 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Perşembe günü Başak burcunda meydana gelen Yeni Ay, ikili ilişkilerinize damgasını vuracak. Uzun zamandan beri bir türlü netleşmeyen konularla ilgili yeni ve kalıcı başlangıçlar yapmaya artık hazırsınız. Size geri adım attıracak koşulları arkanızda rahatça bırakabilir, yeni ufuklara yelken açabilirsiniz. Gerek özel gerekse iş hayatınızda ikili ilişkilerden destek ve çaba alırsınız. Hukuki meselelerinizde önemli gelişmeler kaydedeceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Sağlık ve gıda sektörüyle uğraşmak yeni gündeminiz arasında yer alabilir. Bu dönemde hayatınıza giren kişiler sizi olumlu yönde değiştirmek, dönüştürmek görevi üstleneceklerdir. İletişim gezegeni Terazi burcundaki Merkür’ün etkisiyle maddi paylaşımlarınızda aksayan şartları ortadan kaldırmak için cesaretle harekete geçmek isteyeceksiniz. Bu gökyüzü görünümü geleceğe at ümitlerinizde geri dönmeyecek değişimler yaratacaktır. Arkadaşlarınızla daha derin bağlar kurma zamanı. Para alanınızda geri giden Koç burcundaki Mars, size gerekli gereksiz harcamalar yaptırabilir. Bu konuya dikkat etmelisiniz.