Burçlar Nuray Sayari 14 Eylül 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

16


YENGEÇ BURCU 14 Eylül 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Ay, bu hafta Başak burcunun 25. Derecesinde hayatınıza pek çok yenilik taşımaya hazırlanacak. Yay burcunun yükseldiği haritada Yeni Ay coşkusu, size uzun zamandan beri emek verdiğiniz iş projeleri ile ilgili olumlu geri dönüşleri sağlayarak, mutlu başlangıçlar yaptırtabilir. Fakat kariyer alanınızda geri giden Koç burcundaki, Mars’ın etkisiyle, kendinizi bir anda yoğun iş temposuna kaptırmamalısınız. Herkese faydalı olmaya çalışırken, sağlığınızı asla tehlikeye atmamalı, aşırı yorularak fizik ve ruh sağlığınızı zorlamamalısınız. Herkesin eli ayağı olurken çevrenizden yardım istemek en doğal hakkınız olacaktır. Cuma günü ev ile iş arasındaki düzen arasında denge kurmaya çalışırken menfaatini düşünen kişilere karşı kişisel taleplerinizi de dile getirmelisiniz. Unutmayın ki hayat dengeli bir çizgide ilerlerse huzur ve mutluluk verir. Hafta sonu Terazi burcuna geçen Ay’ın etkisiyle gerek özel gerekse iş hayatınızda uyumlu ilişkilerin arayışına girerek, size iyi gelen, ruhunuzu besleyen kişilerle vakit geçirmelisiniz.


ASLAN BURCU 14 Eylül 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Pazartesi günü iş hayatınızda sizin başarılarınızı ve liderlik gücünüzü hazmedemeyen bir yöneticiyle aranızda aniden bir gerginlik meydana gelebilir. Belki de bu durum annenizle aranızdaki bir konuda kendini gösterecektir. Bu gerilimli süreci sakinlik, tevazu ve hoşgörüyle yönetmeli, neşeli ve korumacı tavrınızı takınmalısınız. Tüm anlaşmazlıkların barışçıl duygu ve yaklaşımlarla hızlı bir şekilde çözümlenebileceğini sizden başka hiç kimse daha iyi bilemez. 17 Eylül’de meydana gelecek olan Başak’taki Yeni Ay sayesinde, uzun zamandır ermek verdiğiniz çalışmalardan kazanç ve gelir elde etmeye başlarsınız. Bu Yeni Ay ile birlikte çalışma düzeninizde ve mesai arkadaşlarınızla ilişkide köklü değişimler gündeme gelir. Cuma günü kardeş ve yakın akrabalarınızla uzun zamandan beri üzerinde vakit harcadığınız bir konu hakkında son kararları almak istersiniz. Bir yatırıma girmek ya da yatırımı sonlandırmak için şimdi yapacağınız atılımlar Kasım sonrasında daha kalıcı hale gelir. Bu günler, yoğun ve sorumluluk yüklü olmasına rağmen aşka vakit ayırın.  


BAŞAK BURCU 14 Eylül 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Bu hafta evrenden ne isterseniz dileyebilirsiniz çünkü Perşembe günü burcunuzda meydana gelecek olan Yeni Ay, gönlünüzden geçenleri sizin için gerçekleştirmeye hazır olacak. Şubat ayından beri uğraştığınız her konuda emeklerinizin karşılığını almaya artık hazırsınız. Hizmet ederek ve çevrenizdekilere faydalı olarak yaptığınız tüm işlerde takdir görmeyi hak ediyorsunuz. Hafta boyunca Oğlak burcundaki hayatı kökten değiştiren gezegenlerle burcunuzdaki Güneş’in kurduğu olumlu etkileşim gerek aşk gerekse iş hayatınızda değişen koşulları avantaja çevirmenize destek verecektir. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün ilişkileri dengeye oturtmaya çalışırken fark etmeden bir mücadele içine girmesine dikkat etmekte fayda var. Maddi konularla ilgili abartıya kaçan ütopik hayaller kurmadan elinizdekilere yetinirseniz daha mutlu olursunuz. Ne de olsa önünüzde uzanan yeni başlangıçlarla dolu yola yeni çıkıyorsunuz. Şansınız, sevginiz, bereketiniz bol olsun. Strese girmeye, “Neden en iyisi olmuyor?” demeye hiç gerek yok.