Ana Sayfa Astroloji Burçlar Nuray Sayari 13 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 13 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

TERAZİ BURCU 13 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Güne güzel ve enerjik başlarken günü aynı şekilde noktalayamayabilirsiniz. İş yerinde yaşayacağınız tartışmalar yüzünden gergin bir ruh hali yaşayabilir ve bundan dolayı huzursuz bir gün yaşayabilirsiniz. Fakat iletişim konusunda ayağınıza gelen fırsatları mutlaka değerlendirmelisiniz. Yine iş hayatınızda hesaplayamadığınız ufak aksilikler yüzünden gecikmeler yaşama ihtimaliniz bir hayli yüksek. Yarım kalan işlerinizi mutlaka tamamlamaya çalışmalısınız. Yüksek mevki sahibi kişilerle bir araya gelebileceğiniz bir ortama girebilirsiniz. Sosyal ortamda bu kişilerle karşılaşabileceğiniz gibi bir iş toplantısına da girebilirsiniz. Gün içinde olumsuz sürprizlere karşı mutlaka kendinizi hazırlayın.


Bu hafta prosedürler, kurallar, evraklar, bürokratik işlemler kısacası can sıkıcı detaylarla uğraşmak için vakit harcasanız da, yönetici gezegeniniz Yengeç’teki Venüs’ün sevgi dolu, şefkatli, ahenkli, kalıcı ilişkilere yelken açması, içinizdeki tüm negatif yüklü enerjileri silip süpürür, geriye, aşk, sadakat ve pozitif duygular kalır. Uzun zamandır kendinize sakladığınız hisleri, kalbinizi çarptıran bir heyecanla karşınızdaki kişiyle paylaşmak size iyi gelecektir. Karşılık beklemeden sizden akan bu pozitif enerjinin yansımalarını çevrenizdekiler mutlaka hisseder. Ayrıca sanatsal yaratıcılığınızın da tırmanışa geçtiği bir dönemde olduğunuzu aklınızın bir köşesine not edin. Tasarım, estetik, güzellik konularıyla yakından ilgilenmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu Başak burcundaki iletişim gezegeni Merkür’ün Neptün’den aldığı güçlü etkiyle, hayallerle, gerçekler arasında yolculuk yapması, iki kefeye oturtup, arasında denge kurmak arzusu duyduğunuz koşulları gözden geçirmenize yardım edecektir. Diğer yandan hafta sonu, ev ortamınızda yeni koşullara uyum sağlamak için çaba harcarsınız.

UYUMLU BURÇLARI

Boğa ve başak burçları ile çok iyi uyum sağlayan terazi burçları, kendi burcundan olan ve ayrıca yengeç ile koç burcundan olan insanlar ile anlaşamaz.

AKREP BURCU 13 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınıza yeteri kadar önem vermediğiniz bir dönemdesiniz. İlişkilerinize verdiğiniz özeni mutlaka iş hayatınıza da vermelisiniz. İş hayatınızda size rakip kişiler olduğunu kesinlikle unutmamalı ve buna göre bir tavır almalısınız. Gün içerisinde ufak detaylara takılmamaya özen göstermelisiniz. Hırslı yönleriniz ön plana çıkabilir ve memnun kalacağınız bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Daha hırslı olduğunuz ve bu yönünüzün başkaları tarafından da fark edilebileceği bir gündesiniz. Duygusal ilişkinizde de karşılıklı bir mücadele içerisine girebilirsiniz. Fakat kendinizi bir şekilde partnerinize teslim edeceksiniz. Gündüz ve gece farklı aktiviteler yapabilirsiniz.


Toprak ile suyun koşulsuz birlikteliğini deneyimleyeceğiniz bu hafta ağacınızdan dökülen olgun meyveleri toplamanın keyfine odaklanmalısınız. Özellikle Salı günü ikili ilişkilerinizde hiç aklınızda olmayan sürpriz gelişmelere özellikle yeni tekliflere hazır olun. Aniden uluslararası bir proje kapınızı çalabilir. Kardeş ve yakın akrabalarınızla ortak yatırımlarınız için derin görüşmeler yapıp, yeni kararlar alabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında, size coşkulu duygular yaşatacak, anılarınızı gündeme getirecek ortamlarda bulunabilir, eskide kalan hayalini kurduğunuz bir ilişkinin kollarına yeni heyecanla tekrar atılabilirsiniz. Hafta sonu yaşam felsefenize katacağınız farklı öğretiler ve enerji çalışmalarıyla hem ruhsal hem fiziksel açıdan rahatlarsınız. Araba ya da ofis gibi konularda değişimler gündeme gelebilir. Artık bir ofise çok da ihtiyacınız olmadığı kararına varabilirsiniz. Evden işlerinizi yönetmek sizin için daha pratik ve kolay olacaktır. Dernek gibi toplulukları ilgilendiren faaliyetlerde aktif rol almaya hazır olun.

UYUMLU BURÇLARI

Yengeç ve balık burçları ile uyumu süper olan akrep burcu, aslan, boğa ve kova burçları ile pek anlaşamaz. İkizler ve koç burçları ile uyumu ise nötrdür yani ne iyi ne de kötüdür

YAY BURCU 13 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Değer verdiğiniz kişilerin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Özellikle partneriniz ile ilgili böyle bir düşünceye kapılabilirsiniz. Fakat dikkatle baktığınızda gerçek dostlarınızın sizi her zaman anladığını görebilirsiniz. Kendi fikirlerinizden kesinlikle taviz vermediğiniz bir gündesiniz ve istemeden de olsa bazı hatalar yapmanız mümkün. Yeni tanıştığınız kişilerin farklı yönlerini keşfedebilir ve kendinizi hiç olmadığınız kadar güçlü hissedebilirsiniz. Özellikle bu günlerde sağlığınıza oldukça özen göstermelisiniz. Bugün iş hayatınızda veya aile içinde sorunlarla karşı karşıya kalma ihtimaliniz oldukça yüksek. Uzun zamandır görüşmediğiniz uzak bir yakınınızdan telefon alabilirsiniz.


Güne daha keyifli başlayacaksınız Çünkü doğa sizi bütünleşmeye çağırıyor. Tüm dikkatlerin üzerinizde olduğu bugünlerde çevrenize yapacağınız yardımlar adeta kişilerin ağzında çalkalanacak. Ufak seyahatlere çıkabilirsiniz bu hasta ziyareti de olabilir. Geçmişte yaşadığınız bazı olaylar gündeme gelecek fakat geçmişte yapamadığınızı şimdi her şeyi herkesin yüzüne vurmak olacak. İş hayatınızda önemli gelişmeler olacak bu da sizin geleceğinizi etkileyecek, her şeye değer bir tecrübe kazanacaksınız. Hayatımızda yapmak istediğiniz bazı yenilikler var bu yeniliklerden biri arabanız sonra eviniz olacak hayırlısı diyelim..  Bu aralar sevgilinizle tartışmalarınızda alttan alan taraf siz olacaksınız çok şaşırtıcı ama sevgilinizi dinleyeceksiniz. Bugün yapacağınız planlar arasında kafanızı dinleyecek bir piknik veya deniz kenarı size çok iyi gelecek. Aile büyüklerinizi kırmamaya özen gösterin çünkü onlar sizin iyiliğinizi istiyor.

UYUMLU BURÇLARI

Koç ve aslan burçları ile iyi uyum yakalayabilen yay burcu, başak, balık ve ikzler burçları ile uyum sağlayamaz. Yengeç ve boğa ile araları ne iyi ne de kötüdür.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version