Burçlar Nuray Sayari 12 Eylül 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

18

OĞLAK BURCU 12 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hafta içinde genelde kendinizi iyi hissedeceksiniz fakat geçmişin izleri sizin peşinizi bırakmıyor. Başkalarına güven vermeye çalışırken kendiniz zarar görebilirsiniz. Bu nedenle ileride vicdan azabı yaşayacağınız durumlara girmeyin.  Yakın çevrenizin değerini bilin ve mesafe koymayı da unutmayın. Yakınlarınızın tehlikeli işlerde olduğunu görebilirsiniz. Bu size zarar vermemelidir. Yeni başlangıçlara hazırsınız. Keyfini çıkarın. Hayatınıza yeni biri girebilir,  iletişiminiz güçlü olduğu sürece mutlu bir hayat sürersiniz. Bu iletişim size ve karşı tarafa bağlı olacaktır. Dönem dönem esneme payını unutmayın.


Her dakikasında yeni bir olay yaşatacak bir haftaya adım atarken Salı ve Perşembe günlerinde burcunuzda seyahat edecek olan Ay’ın yardımıyla, duygusal açıdan gerginlik yaşamaz, tam tersine gerek iş gerekse özel hayatınızda, karşınıza çıkan yenilikleri bir fırsat olarak değerlendirmek istersiniz. Sıkıcı gelen rutin hayat akışından çıkmak özgürlüğünüzü elde etmek için bu hafta oldukça cesaretlisiniz. Maddi konularla ilgili endişelerinizden aileden gelecek bir destek ya da miras ya da ummadığınız sürpriz bir kazanç sayesinde kurtulabilirsiniz. Borçlarınızı kapatmak yepyeni bir düzene geçmek için önünüze güçlü iş fırsatları çıkabilir. Bunları küçümsemeden değerlendirmeli, birkaç projeyi aynı anda üstlenmeyi göze almalısınız. Sunumlar, toplantılar, yararlı hizmet odaklı projeler size artı başarı olarak geri döner. Hafta sonu sezgilerinize, rüyalarınıza kulak kabartıp, iç sesinizi dinlemenizi sağlayacak sakin ortamlarda vakit geçirmeyi organize edin.

UYUMLU BURÇLARI

Başak ve boğa burçları ile çok iyi uyumlu olan oğlak burcu, akrep, balık, kova ve yay ile de iyi anlaşır fakat terazi, yengeç ve koç burçları ile uyumsuz kalır.

KOVA BURCU 12 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya toplumsal konular hakkında büyük bir odaklanma halinde başlayacaksınız. Yaşadığınız ortamın etkisiyle, uzun süredir emek verdiğiniz bir sosyal proje etkili bir şekilde neticelenebilir. Kendinizi yeni durumlara hazırlarken kişisel özelliklerinizin dikkatten kaçmamasına dikkat edin. Yani bir konuya odaklanırken kendi alanınızdan ödün vermemelisiniz. Bu sizde büyük hasarlar bırakabilir. Her konuda başarılı olmak istiyorsunuz fakat bunu kısmen yapabilirsiniz. Sınırlarınızı zorlamayın, kendinizi olabilecek en ideal halde tutmaya özen gösterin. Emekleriniz ancak siz gerçekten samimi olursanız değer görecektir. Karşınızdakine bunu mutlaka aktarın. Herkesin her an sizi algılamak için ek çaba içinde olmaması gerekir. Yani bazı kişilere kendiniz anlatmalı ve açıkça söylemelisiniz.


Bu hafta uzun zamandır gübre verdiğiniz ekinlerin ürünlerini artık sepetinizde toplamaya hazır olun. Üstünde titizlikle çalıştığınız her türlü konu ya da proje artık yavaş yavaş sonuçlanmaya doğru ilerler. Pessimist ruh halini üzerinizden atıp, hayatın hızlı akışıyla gelen sürprizlerin keyfine odaklanın. Bu beklenmedik karılaşmalar size endişe vermekten ziyade gelecekteki yeniliklere güvenle bakmanızı sağlamalıdır. Yeni aşk ilişkileri ya da sevdiğinizle heyecanı paylaşacağınız planlar ajandanızı doldurmaya yetecektir. Partnerinizin sağduyulu tavırları, size gönlünü koşulsuz sevgiyle açmasının kıymetini bilmelisiniz. Aksi takdirde soğuk yaklaşımlar ve sert tutumunuzla aranızdaki bağın zayıflamasına neden olursunuz. Bu dönem, toprak, arazi, ev alıp satmak için uygundur. Ayrıca eğitim alanında da ilerlemeler elde edersiniz.

UYUMLU BURÇLARI

Kova burcunun en iyi uyum sağladığı burçlar terazi ve ikizlerdir. Aynı zamanda koç, balık, oğlak ve yay burçları ile de iyi anlaşır. Akrep, boğa ve aslan iyi uyumsuz olarak dikkat çeken kova burcu, başak ve yengeçle olan uyum durumu nötrdür.


BALIK BURCU 12 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Balık burçyorumu Merkür’ün etkisini üzerine alıyor. Duygusal konularda oldukça farklı hissedeceğiniz bir haftadasınız. Kendinizi her zamankinden daha dengesiz ve geçişli hissedebilirsiniz. Bu hafta başlarında yaratıcılığınızın artmasını istiyorsunuz, fakat bunu yapamayınca dengelerinizdaha da kötüleşebilir. Kendi dengenizi eskisi gibi yeniden sağlamak istediğiniz bir araç istiyorsunuz. İçine girdiğiniz kötü durumdan ancak bu şekilde çıkabilirsiniz. Yani sizi mutlu eden ne varsa buna odaklanın. Kim ne derse desin sizi mutlu eden durumlarla birlikte hayatınızı sürdürün. Siz teksiniz ve her zaman tek kalacaksınız. Hislerinize güvenin, yadırgamayın.


Sanki kablo tellerinde iletilen sayısız mesajın depolandığı bir sistemin merkezindesiniz. Bu alanı yönetirken siz bile hızı yakalamakta zorlanırsınız. En iyisi kendi adınıza en güvenilir mesajları dikkate alarak, konfor alanınızı güçlendirmeye bakın. Birlikte düşüncelerinizi paylaşmaktan keyif aldığınız özgün topluluklarla bir araya gelip, kalıcı ve faydalı fikirleri hayata geçirmek için son rötuşlarla uğraşabilirsiniz. Baskın toprak enerjisiyle ortak gelirlerinizde somut bir artış meydana gelecektir. Ev ortamınızda sürpriz kararlar alıp, taşınma ya da köklü bir tadilat gündeme gelebilir. Hafta ortasında sindirimle ilgili sıkıntılarınızı önlemek için, sindirimi kolay besinler tüketmeli, zararlı yiyecek ve içeceklerden uzak durmalısınız. Bu arada fikirlerine değer verdiğiniz bir kadının fark etmeden de olsa kalbini kırmaktan kaçının. Kalbinizi kıran birileri varsa da onlarla duygularınızı açıkça paylaşıp, hiçbir negatif yükü içinize atmayın. Hafta sonu duygularla zihin arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Bu durumu sakince kontrol altına almak adına nefes meditasyonundan faydalanmak size iyi gelir.