Burçlar Nuray Sayari 12 Eylül 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

18

TERAZİ BURCU 12 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi açıdan ailenizden destek alacağınız bir haftaya giriyorsunuz. İşinizdeki aksamalar sizin sık şekilde canınızı sıkıyor ve çözüm de olmaması işleri kısır döngüye sokuyor. Bu döngüyü kırabilmeniz için kendi enerjiniz ve hatalarıdoğru okumanız gerekiyor. Dengede kalabilmeniz için bu detaya ayrıca önem vermelisiniz. Hem maddi hem de manevi konuları birlikte en iyi şekilde devam ettirebilirsiniz. Kendinizi hafta sonuna doğru daha toparlanmış hissedeceksiniz. Kaybolan dengelerinizi yerine getirmek için bir süre yalnız kalmaktan çekinmeyin. Bu karar size iyi gelecektir.


Bu hafta prosedürler, kurallar, evraklar, bürokratik işlemler kısacası can sıkıcı detaylarla uğraşmak için vakit harcasanız da, yönetici gezegeniniz Yengeç’teki Venüs’ün sevgi dolu, şefkatli, ahenkli, kalıcı ilişkilere yelken açması, içinizdeki tüm negatif yüklü enerjileri silip süpürür, geriye, aşk, sadakat ve pozitif duygular kalır. Uzun zamandır kendinize sakladığınız hisleri, kalbinizi çarptıran bir heyecanla karşınızdaki kişiyle paylaşmak size iyi gelecektir. Karşılık beklemeden sizden akan bu pozitif enerjinin yansımalarını çevrenizdekiler mutlaka hisseder. Ayrıca sanatsal yaratıcılığınızın da tırmanışa geçtiği bir dönemde olduğunuzu aklınızın bir köşesine not edin. Tasarım, estetik, güzellik konularıyla yakından ilgilenmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu Başak burcundaki iletişim gezegeni Merkür’ün Neptün’den aldığı güçlü etkiyle, hayallerle, gerçekler arasında yolculuk yapması, iki kefeye oturtup, arasında denge kurmak arzusu duyduğunuz koşulları gözden geçirmenize yardım edecektir. Diğer yandan hafta sonu, ev ortamınızda yeni koşullara uyum sağlamak için çaba harcarsınız.

UYUMLU BURÇLARI

Boğa ve başak burçları ile çok iyi uyum sağlayan terazi burçları, kendi burcundan olan ve ayrıca yengeç ile koç burcundan olan insanlar ile anlaşamaz.

AKREP BURCU 12 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yeni düşünceler oluşturmak istediğiniz bir haftaya girdiniz. Özellikle çevrenizde gözden kaçırdığınız durumlarla ilgili öğrendikleriniz bu kararları destekleyecektir. İş ve özel hayatınızda güven duyguları besleyeceksiniz.  İlişkilerinizi gözden geçirin ve doğru olanlarla yanlış olanları yeniden değerlendirin. Bunu yaptığınız anda etrafınızın pozitif şekilde değişeceğinin farkına varacaksınız. Değerli hissetmek için başkalarının düşüncelerine ihtiyacınız yok. Kendinizi dışarıdan etken olmadan da yeterli hissedin. Kendi enerjiniz iyi olduğunda maddi ve manevi açıdan olumlu durumlar meydana gelecektir. Hafta başı geriliminiz çok olsa da bunu değiştirmek elinizde unutmayın. Sizi kötü hissettirenlere karşı kendi kalkanınızı koymalısınız.


Toprak ile suyun koşulsuz birlikteliğini deneyimleyeceğiniz bu hafta ağacınızdan dökülen olgun meyveleri toplamanın keyfine odaklanmalısınız. Özellikle Salı günü ikili ilişkilerinizde hiç aklınızda olmayan sürpriz gelişmelere özellikle yeni tekliflere hazır olun. Aniden uluslararası bir proje kapınızı çalabilir. Kardeş ve yakın akrabalarınızla ortak yatırımlarınız için derin görüşmeler yapıp, yeni kararlar alabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında, size coşkulu duygular yaşatacak, anılarınızı gündeme getirecek ortamlarda bulunabilir, eskide kalan hayalini kurduğunuz bir ilişkinin kollarına yeni heyecanla tekrar atılabilirsiniz. Hafta sonu yaşam felsefenize katacağınız farklı öğretiler ve enerji çalışmalarıyla hem ruhsal hem fiziksel açıdan rahatlarsınız. Araba ya da ofis gibi konularda değişimler gündeme gelebilir. Artık bir ofise çok da ihtiyacınız olmadığı kararına varabilirsiniz. Evden işlerinizi yönetmek sizin için daha pratik ve kolay olacaktır. Dernek gibi toplulukları ilgilendiren faaliyetlerde aktif rol almaya hazır olun.

UYUMLU BURÇLARI

Yengeç ve balık burçları ile uyumu süper olan akrep burcu, aslan, boğa ve kova burçları ile pek anlaşamaz. İkizler ve koç burçları ile uyumu ise nötrdür yani ne iyi ne de kötüdür

YAY BURCU 12 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yay burcu yeni haftaya kendini son derece enerjik hissederek giriyor. Parasal konularda dilediğiniz sonucu alacaksınız. Manevi açıdan boşluk hissedebilirsiniz. Duygularınızı inciten durumlara yeniden bakın. Boş yere düşündükleriniz sizin enerjinizi sömürmemeli… Esnek düşüncelerinizi kendinizi onarmak ve iyileştirmek için kullanmalısınız. Düşüncesizliklere karşı en iyi kalkan kendinizdir. Gezi düzenlemek istediğinizde park ve doğal güzelliği olan yerleri görmelisiniz. Bu ruhunuzun yenilenmesinde etkili olacaktır.Sevdiğiniz şeyleri yaparken mutlaka anın tadını çıkarın.Arkadaşlarınız arasında kendinizi iyi hissetmeye önem verin. Sahte sohbetlerden kaçının.


Güne daha keyifli başlayacaksınız Çünkü doğa sizi bütünleşmeye çağırıyor. Tüm dikkatlerin üzerinizde olduğu bugünlerde çevrenize yapacağınız yardımlar adeta kişilerin ağzında çalkalanacak. Ufak seyahatlere çıkabilirsiniz bu hasta ziyareti de olabilir. Geçmişte yaşadığınız bazı olaylar gündeme gelecek fakat geçmişte yapamadığınızı şimdi her şeyi herkesin yüzüne vurmak olacak. İş hayatınızda önemli gelişmeler olacak bu da sizin geleceğinizi etkileyecek, her şeye değer bir tecrübe kazanacaksınız. Hayatımızda yapmak istediğiniz bazı yenilikler var bu yeniliklerden biri arabanız sonra eviniz olacak hayırlısı diyelim..  Bu aralar sevgilinizle tartışmalarınızda alttan alan taraf siz olacaksınız çok şaşırtıcı ama sevgilinizi dinleyeceksiniz. Bugün yapacağınız planlar arasında kafanızı dinleyecek bir piknik veya deniz kenarı size çok iyi gelecek. Aile büyüklerinizi kırmamaya özen gösterin çünkü onlar sizin iyiliğinizi istiyor.

UYUMLU BURÇLARI

Koç ve aslan burçları ile iyi uyum yakalayabilen yay burcu, başak, balık ve ikzler burçları ile uyum sağlayamaz. Yengeç ve boğa ile araları ne iyi ne de kötüdür.