Burçlar Nuray Sayari 12 Eylül 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

18

YENGEÇ BURCU 12 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Salı gününden itibaren hızlı bir değişim sürecine gireceksiniz.  Tatile çıkabilir, yeni bir hayata başlayabilirsiniz. Dolunay etkilerinin baskın olduğu dönemde hayatınızdan çok sıkıldığınızı fark edeceksiniz.  Bu düşüncelere çok kapılmayın ve kendiniz çözüm üretmeye odaklanın.  Hayatınızda güzellikleri ancak sizin katabileceğinizi hatırlayın. Her zamansıkıntılı bir süreç yaşamak zorunda değilsiniz. Bunu değiştirmek için yeni bir adım atarak işe başlayabilirsiniz. İleri doğru yol alma zamanı geldi ve artık değişim için harekete geçmelisiniz. Para konularından önce kendi düşüncelerinizi toparlamalı ve düzenlemelisiniz. Gerisi kendiliğinden gelecektir.


Bu hafta besleyip büyüttüklerinizden elde ettiğiniz faydalar size teker teker geri döner. Eski dönemlerde ikili ilişkilerden yansıyan zorlukları bilgelikle göğüslemiş olmak, bu dönemde size gerek iş gerekse aşk hayatı için ödüller taşır. Bu ödülleri çoktan hak etmiş olduğunuza tüm kalbinizle inanmalısınız. Hayata karşı yarattığınız endişelerden kurtulup, öz değerinizin ve yeteneklerinizin ön plana çıktığı, takdir edildiği bir süreçtesiniz. Maddi konfor alanınızdaki kafanızı meşgul eden soru işaretleri artık yerini olumlu cevaplara bırakır. Bireysel başarılarınızı öne çıkarıp, çevrenizdekilerle ortak faydalı projelerde yer alabilirsiniz. Özellikle çarşamba ve perşembe günleri kariyerinizde önemli ilerlemelere neden olacak, teklif ve kararlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İlişkilerin ustası burcunuzdaki Venüs, bu dönemde sizi bir ipek böceği gibi kozanızdan dışarı çıkarıp, kelebek gibi uzaklara uçmaya hazırlar. Ömrü kısa olanları kelebekle uzaklara yollayıp, yepyeni oluşumlara gündem yaratabilirsiniz. Hafta sonu sezgilerinizin gücünden yararlanmak için bol meditasyon yapmayı ihmal etmeyin.

UYUMLU BURÇLARI

Yengeç burcunun arasının en iyi olduğu ve uyum sağladığı burçlar balık ile akreptir. Uyum durumunda kötü olarak tanımlanan burçlar ise oğlak, terazi ve koçtur.

ASLAN BURCU 12 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aslan burcu haftalık yorumunda son derece sıkıntılı bir hafta geçirebilirsiniz. Hayatı ve çevrenizi sorgulamaya başladınız.  Bu sorgulamaların arından gördükleriniz sizi hiç de memnun etmeyecektir. Fakat değişim için bazen yüzleşmeniz gereken durumlar vardır. Bu süreci en iyi şekilde geçirebilmek için kendinizden kopmayın ve diğer insanlardan beklentilerinizi en aza indirin. İnsanların size göre davranmak zorunda olmadığını ve herkesin kendi alanı olduğunu hatırlayın. Tabii ki tehdit içeren durumlara karşı da kendi önleminiz almalısınız. Hafta sonunda işle ilgili alacağınız bir haber neticesinde işinizdeki beklenen gelişme sizi yeniden umutlandırabilir.


Haftanın en zorlayıcı görünümü olan Mars ve düzen yöneticisi Satürn etkileşimi, sizin gibi sonuca odaklı biri için “sabrın sonu selamettir” sözünü düşündürtecek. Aslında acele etmeden emeklerinizin olumlu sonuçlarını elde edeceğiniz bir süreçtesiniz. Egosal tavırlardan kaçınıp, kuralların getirdiği yaptırımlara neden-sonuç ilişkisi gibi yaklaşırsanız, hayatı kendi adınıza daha kolaylaştırabilirsiniz. Salı günü kariyer hayatınızı sürpriz bir şekilde değişime uğratacak ani bir olay ya da teklifle karşılaşabilirsiniz. Evlenme, boşanma kararı almak da söz konusu olabilir. Bundan sonra artık geminiz farklı bir rota izlemeye kendini daha hazır hissedecektir. Hizmet sektörüne yönelik yeni bir atılımın heyecanına da kapılabilirsiniz. Koşulları iyi değerlendirmeli size destek olacakları doğru kişiler arasından seçmelisiniz. Hafta sonu sevdiğinizle romantik bir yemek programı yaparak, adrenalini yüksek haftanın yorgunluğunu üzerinizden atmayı başarırsınız.

UYUMLU BURÇLARI

Yay ve Koç burçları iyi bir uyumu olan Aslan burcunun uyumsuz olduğu burçlar ise boğa, kova ve akreptir. Ne iyi ne de kötü bir uyumu olan burçlar ise ikizler ve koçtur.

BAŞAK BURCU 12 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sanatsal faaliyetlere yoğunlaşacağınız bir dönemdesiniz. Rutinden normal şartlarda hoşlansanız da bu hafta daha farklı bir his içerisindesiniz. Isınan havalar duygularınızın daha baskın olmasını sağladı. Yeni birilerini tanımak, farklı hisler tanımak istiyorsunuz. Hafta ortasında gideceğiniz açık hava etkinlikleri size iyi gelecek. Kendi arkadaşlarınızla olabildiğince bol muhabbet edeceksiniz. İş konusunda beklediğiniz çözümler gerçekleşecektir. Hafta içerisinde sonuçlara dair umutlandıran çözümler elde edebilirsiniz. Streskontrolünüzü başarılı şekilde yapmak istiyorsunuz ama zorlanıyorsunuz. Kötü hislerinizle mücadele edin Hem güzel hem de stresli düşünceleri kendi dengenize uygun şekilde ayarlamalısınız.


Bu hafta, Güneşin parladığı yer neresi mi? Tabii ki sizin yuvanız. Unutmayın ki bir ay boyunca tarlaya ektiğiniz tohumların en olgun halini kucaklayacaksınız. Bu dönemi strese kapılmadan, sakin, çalışkan, hizmete odaklı bir enerjiyle değerlendirerek, kişisel mutluluğunuzu ve tatminkarlığınızı taçlandırırsınız. Yeter ki detaylarda boğulmadan büyük resmin mükemmel yansımasını seyretmeyi başarın. Aksi takdirde içinize endişe yükleyip, hiçbir şeyi istediğiniz gibi başaramadığınız fikrine kapılarak, büyük bir hataya düşebilirsiniz. Bu dönemin hızlı değişim süreci, güven duygunuzu sorgulatarak sindirim ve boşaltım sisteminizde bazı gerginlikler meydana getirebilir. Her işi sevgiyi paylaşmayı bile, tek başına üstlenme hatasına düşmeden, düşünce ve hislerinizi etrafınızla cömertçe paylaşın. Siz söylemezseniz kalbinizden ve aklınızdan geçenleri karşınızdakiler nasıl bilebilir? Yalnız açık fikirli olmak karşınızdakini incitecek tarzda eleştirme anlamı da taşımamalıdır. Herkesin hayata bakış açısını farklı yönden değerlendirme gücünüzü, yapıcı bir biçimde kullanırsanız, harikalar yaratacağınıza dair en ufak bir endişeye gerek kalmaz.

UYUMLU BURÇLARI

Başak burçlarının uyum olarak en iyi anlaştığı burçlar oğlak ve boğadır. Boğa ve oğlak burçları ile iyi bir uyum sağlayan Başak burcu, akrep, aslan ve kova burçları ile uyumsuz olarak bilinmektedir. Terazi ile yay burçları ile uyuum ise nötrdür.