Burçlar Nuray Sayari 11 Eylül 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

27

OĞLAK BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizin ne hayatını devam ettirmek isteyen insanlar var ama size uymayan bazı durumlar var bu durumlardan dolayı bu insanları kendinizden uzak tutuyorsunuz. Hayatınızda yapacak olduğunuz değişiklikler sizi oldukça etkileyebilir ama bu etkinin altından kolaylıkla kurtulabilirsiniz Buda sizin elinizde. Zamanınızı boşa harcadığınızı düşündüğünüz bazı insanlarla devam etmek zorunda değilsiniz. İş hayatınızda daha da tecrübe edinmek için ve başarılı olabilmek için biraz daha sabredin ve çabalamaktan asla vazgeçmeyin. Maddi konudaki harcamalarınızda biraz daha dikkat etmeye çalışın bu ayki harcamalarınız geçen aykinden daha da fazla olabilir. Aile büyüklerinizle bazı fikir alışverişleriniz olacak büyüklerimizin fikirleri de sizin için önemli.


Her dakikasında yeni bir olay yaşatacak bir haftaya adım atarken Salı ve Perşembe günlerinde burcunuzda seyahat edecek olan Ay’ın yardımıyla, duygusal açıdan gerginlik yaşamaz, tam tersine gerek iş gerekse özel hayatınızda, karşınıza çıkan yenilikleri bir fırsat olarak değerlendirmek istersiniz. Sıkıcı gelen rutin hayat akışından çıkmak özgürlüğünüzü elde etmek için bu hafta oldukça cesaretlisiniz. Maddi konularla ilgili endişelerinizden aileden gelecek bir destek ya da miras ya da ummadığınız sürpriz bir kazanç sayesinde kurtulabilirsiniz. Borçlarınızı kapatmak yepyeni bir düzene geçmek için önünüze güçlü iş fırsatları çıkabilir. Bunları küçümsemeden değerlendirmeli, birkaç projeyi aynı anda üstlenmeyi göze almalısınız. Sunumlar, toplantılar, yararlı hizmet odaklı projeler size artı başarı olarak geri döner. Hafta sonu sezgilerinize, rüyalarınıza kulak kabartıp, iç sesinizi dinlemenizi sağlayacak sakin ortamlarda vakit geçirmeyi organize edin.

UYUMLU BURÇLARI

Başak ve boğa burçları ile çok iyi uyumlu olan oğlak burcu, akrep, balık, kova ve yay ile de iyi anlaşır fakat terazi, yengeç ve koç burçları ile uyumsuz kalır.

KOVA BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Enerjinizi geri kazanmak sizin elinizde ve bunu başarabilirsiniz. Hayata karşı bağlılığınızı kimse yok edemez buna da izin vermeyin. Partnerinizle beraber iletişiminiz daha da artacak bu iletişim seviyenizi yerinden oynatmamaya çalışın çok iyi durumdasınız. İş hayatınızda başarılı olacaksınız ama yapacak olduğunuz veya yapmak için planlar kurduğunuz şeylerden vazgeçmeyin. Bazı konularda sizi daraltan şeyler olabilir bu şeylerden aile büyüklerinizden yardım alabilirsiniz onlara fikirlerini sorun. Kendinizi iyi hissetmediğinizde yapmış olduğunuz hobileri değiştirerek kendinizi daha da iyi hissedebilirsiniz çünkü rutinleşmiş bir hayatınız olduğunu düşünüyorsunuz. Geleceğinize yönelik yapmış olduğumuz planlar doğrultusunda ilerlemeye çalışın hayatın tadına varın.


Bu hafta uzun zamandır gübre verdiğiniz ekinlerin ürünlerini artık sepetinizde toplamaya hazır olun. Üstünde titizlikle çalıştığınız her türlü konu ya da proje artık yavaş yavaş sonuçlanmaya doğru ilerler. Pessimist ruh halini üzerinizden atıp, hayatın hızlı akışıyla gelen sürprizlerin keyfine odaklanın. Bu beklenmedik karılaşmalar size endişe vermekten ziyade gelecekteki yeniliklere güvenle bakmanızı sağlamalıdır. Yeni aşk ilişkileri ya da sevdiğinizle heyecanı paylaşacağınız planlar ajandanızı doldurmaya yetecektir. Partnerinizin sağduyulu tavırları, size gönlünü koşulsuz sevgiyle açmasının kıymetini bilmelisiniz. Aksi takdirde soğuk yaklaşımlar ve sert tutumunuzla aranızdaki bağın zayıflamasına neden olursunuz. Bu dönem, toprak, arazi, ev alıp satmak için uygundur. Ayrıca eğitim alanında da ilerlemeler elde edersiniz.

UYUMLU BURÇLARI

Kova burcunun en iyi uyum sağladığı burçlar terazi ve ikizlerdir. Aynı zamanda koç, balık, oğlak ve yay burçları ile de iyi anlaşır. Akrep, boğa ve aslan iyi uyumsuz olarak dikkat çeken kova burcu, başak ve yengeçle olan uyum durumu nötrdür.


BALIK BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygularınızı saklamaktan çekinmeyin, çünkü her duyguyu açık bir şekilde belli etmeniz gerekmiyor. İçinizi ferahlatacak şeyler yapmaya çalışın size kötü gelen kim varsa hayatınızdan çıkartın. Bazen insan yalnız kalmayı tercih eder kendini daha iyi tamamladığını düşünüyor ki durum gerçekten de böyle her seferinde biriyle veya kalabalık bir ortamda olmak şart değil. Bütçenizi ayarlamanız gerekiyor çünkü bu aralar çok harcama yaptınız kendinize biraz çeki düzen verin. Geleceğinize yönelik yapmış olduğunuz bazı değişiklikler olabilir bu değişiklikler doğrultusunda ilerlemeye çalışın sürekli değişim yapmayın. Size kendinizi iyi hissettiren ne varsa hepsini yapmaya çalışın o zaman kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Hayata karşı daha da olumlu bakarsanız hayat size olumsuz şey sunsa da olumlu bakmayı öğrenirsiniz.


Sanki kablo tellerinde iletilen sayısız mesajın depolandığı bir sistemin merkezindesiniz. Bu alanı yönetirken siz bile hızı yakalamakta zorlanırsınız. En iyisi kendi adınıza en güvenilir mesajları dikkate alarak, konfor alanınızı güçlendirmeye bakın. Birlikte düşüncelerinizi paylaşmaktan keyif aldığınız özgün topluluklarla bir araya gelip, kalıcı ve faydalı fikirleri hayata geçirmek için son rötuşlarla uğraşabilirsiniz. Baskın toprak enerjisiyle ortak gelirlerinizde somut bir artış meydana gelecektir. Ev ortamınızda sürpriz kararlar alıp, taşınma ya da köklü bir tadilat gündeme gelebilir. Hafta ortasında sindirimle ilgili sıkıntılarınızı önlemek için, sindirimi kolay besinler tüketmeli, zararlı yiyecek ve içeceklerden uzak durmalısınız. Bu arada fikirlerine değer verdiğiniz bir kadının fark etmeden de olsa kalbini kırmaktan kaçının. Kalbinizi kıran birileri varsa da onlarla duygularınızı açıkça paylaşıp, hiçbir negatif yükü içinize atmayın. Hafta sonu duygularla zihin arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Bu durumu sakince kontrol altına almak adına nefes meditasyonundan faydalanmak size iyi gelir.