Burçlar Nuray Sayari 11 Eylül 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

27

TERAZİ BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayata karşı dik duruşunuz, bakışınız ve hayat hakkındaki düşünceleriniz konusunda kendiniz eleştirebilirsiniz. Bu öz eleştirileriniz sizin daha iyi bir yapıya bürünmenizde önemli bir katkısı olacaktır. Çevrenizdeki insanlardan bir süre rahatsızlık duyabilir ve kendi başınıza kalmayı tercih edebilirsiniz. İş hayatınızda ise yükselebilmek için gerçekleştirmiş olduğunuz bazı stratejileri faaliyete sokmak için uygun gün olduğunu düşünseniz de biraz daha beklemeniz ve gözlem yapmanız daha uygun olacaktır. İşiniz konusunda davet edileceğiniz randevuları ertelemeyin veya reddetmeyin. Çünkü yükselişiniz için gerekli bir basamak olabileceğini aklınızdan da çıkarmayın.


Bu hafta prosedürler, kurallar, evraklar, bürokratik işlemler kısacası can sıkıcı detaylarla uğraşmak için vakit harcasanız da, yönetici gezegeniniz Yengeç’teki Venüs’ün sevgi dolu, şefkatli, ahenkli, kalıcı ilişkilere yelken açması, içinizdeki tüm negatif yüklü enerjileri silip süpürür, geriye, aşk, sadakat ve pozitif duygular kalır. Uzun zamandır kendinize sakladığınız hisleri, kalbinizi çarptıran bir heyecanla karşınızdaki kişiyle paylaşmak size iyi gelecektir. Karşılık beklemeden sizden akan bu pozitif enerjinin yansımalarını çevrenizdekiler mutlaka hisseder. Ayrıca sanatsal yaratıcılığınızın da tırmanışa geçtiği bir dönemde olduğunuzu aklınızın bir köşesine not edin. Tasarım, estetik, güzellik konularıyla yakından ilgilenmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu Başak burcundaki iletişim gezegeni Merkür’ün Neptün’den aldığı güçlü etkiyle, hayallerle, gerçekler arasında yolculuk yapması, iki kefeye oturtup, arasında denge kurmak arzusu duyduğunuz koşulları gözden geçirmenize yardım edecektir. Diğer yandan hafta sonu, ev ortamınızda yeni koşullara uyum sağlamak için çaba harcarsınız.

UYUMLU BURÇLARI

Boğa ve başak burçları ile çok iyi uyum sağlayan terazi burçları, kendi burcundan olan ve ayrıca yengeç ile koç burcundan olan insanlar ile anlaşamaz.

AKREP BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geçirdiğiniz yoğun günler dolayısıyla kendinizi bunalmış ve stresli hissedebilirsiniz. Üstünüzde külfet olan bu sıkıntıyı atabilmek için yaptığınız bazı işlere ara vermeniz gerekebilir. Geleceğe yönelik yapmış olduğunuz bazı planlar meyvesini vermeye başlayacağı günler sizi bekliyor olacak. Aşk hayatınızda ise mutluluğun yüksek olduğu dönemleri yaşıyorsunuz. Flört veya yalnız bir yaşantı süren akrep burçları ise bir adım daha ileri adım atabilecekler ve bu mutluluğu kendileri de tadacaklar. Akşamüstüne doğru daha olgun düşüncelerinizin olduğunu fark edeceksiniz. Bu düşünce yapınızı aktaracağınız yerlerde dikkatleri üstünüze toplayacaksınız.


Toprak ile suyun koşulsuz birlikteliğini deneyimleyeceğiniz bu hafta ağacınızdan dökülen olgun meyveleri toplamanın keyfine odaklanmalısınız. Özellikle Salı günü ikili ilişkilerinizde hiç aklınızda olmayan sürpriz gelişmelere özellikle yeni tekliflere hazır olun. Aniden uluslararası bir proje kapınızı çalabilir. Kardeş ve yakın akrabalarınızla ortak yatırımlarınız için derin görüşmeler yapıp, yeni kararlar alabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında, size coşkulu duygular yaşatacak, anılarınızı gündeme getirecek ortamlarda bulunabilir, eskide kalan hayalini kurduğunuz bir ilişkinin kollarına yeni heyecanla tekrar atılabilirsiniz. Hafta sonu yaşam felsefenize katacağınız farklı öğretiler ve enerji çalışmalarıyla hem ruhsal hem fiziksel açıdan rahatlarsınız. Araba ya da ofis gibi konularda değişimler gündeme gelebilir. Artık bir ofise çok da ihtiyacınız olmadığı kararına varabilirsiniz. Evden işlerinizi yönetmek sizin için daha pratik ve kolay olacaktır. Dernek gibi toplulukları ilgilendiren faaliyetlerde aktif rol almaya hazır olun.

UYUMLU BURÇLARI

Yengeç ve balık burçları ile uyumu süper olan akrep burcu, aslan, boğa ve kova burçları ile pek anlaşamaz. İkizler ve koç burçları ile uyumu ise nötrdür yani ne iyi ne de kötüdür

YAY BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Alıngan ve sinirli ruh haliniz bugün daha belirgin olacak. Stresli zamanlar geçirebilir ve sizinle iletişime geçmek isteyen kişileri tersleyebilirsiniz. İş hayatınızda ise beklediğiniz bazı gelişmelerin haberini bugün alma ihtimaliniz olası. Maddi konularda bazı yerlerden gelirinizin olacağı kanısındasınız. Buna bağlı bir şekilde de harcama planlaması yapıyorsunuz. Ancak siz kendinizi garantiye almanızda fayda var. Geçmişinizdeki yaşantınız gün içerisinde ara ara aklınıza gelebilir. Bu yaşantınıza özlemin olabileceği gün geçireceksiniz. Sizden haber bekleyen bazı arkadaşlarınız olabilir. Bazı detayları aksatmamanız halinde güven konusunda sorunlar yaşayabileceğinizi aklınızda bulundurun.


Güne daha keyifli başlayacaksınız Çünkü doğa sizi bütünleşmeye çağırıyor. Tüm dikkatlerin üzerinizde olduğu bugünlerde çevrenize yapacağınız yardımlar adeta kişilerin ağzında çalkalanacak. Ufak seyahatlere çıkabilirsiniz bu hasta ziyareti de olabilir. Geçmişte yaşadığınız bazı olaylar gündeme gelecek fakat geçmişte yapamadığınızı şimdi her şeyi herkesin yüzüne vurmak olacak. İş hayatınızda önemli gelişmeler olacak bu da sizin geleceğinizi etkileyecek, her şeye değer bir tecrübe kazanacaksınız. Hayatımızda yapmak istediğiniz bazı yenilikler var bu yeniliklerden biri arabanız sonra eviniz olacak hayırlısı diyelim..  Bu aralar sevgilinizle tartışmalarınızda alttan alan taraf siz olacaksınız çok şaşırtıcı ama sevgilinizi dinleyeceksiniz. Bugün yapacağınız planlar arasında kafanızı dinleyecek bir piknik veya deniz kenarı size çok iyi gelecek. Aile büyüklerinizi kırmamaya özen gösterin çünkü onlar sizin iyiliğinizi istiyor.

UYUMLU BURÇLARI

Koç ve aslan burçları ile iyi uyum yakalayabilen yay burcu, başak, balık ve ikzler burçları ile uyum sağlayamaz. Yengeç ve boğa ile araları ne iyi ne de kötüdür.