Ana Sayfa Astroloji Burçlar Nuray Sayari 11 Eylül 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 11 Eylül 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

27

YENGEÇ BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınızda çalışma performansınızın diğer günlere oranla biraz daha düştüğünü sizinde fark edebileceğiniz bir gün olacak. Sorumluluk alabileceğiniz üst sınırınızı belirleyerek kendinizde belli edecek bazı değişimlerin zamanı gelmiş olabilir. İş hayatınızdaki kötü iş performans grafiğine sahip olmanız işinizi tehlikeye sokacaktır. Kendinizi zorlamanız halinde yaratıcı fikir ve performanslarınızın farkına varacaksınız. Aile içerisinde iletişiminizi daha da güçlü olabileceği günler sizi bekliyor. Bazı konuları kafanıza takmanız halinde çok çabuk moral bozukluğu yaşayabilirsiniz. Bugün sizi anlayabileceğini düşündüğünüz kişilerle sık iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Maddi konularda ise ailenize yapacağınız bazı fedakarlıklar sizi zor duruma sokabilir.


Bu hafta besleyip büyüttüklerinizden elde ettiğiniz faydalar size teker teker geri döner. Eski dönemlerde ikili ilişkilerden yansıyan zorlukları bilgelikle göğüslemiş olmak, bu dönemde size gerek iş gerekse aşk hayatı için ödüller taşır. Bu ödülleri çoktan hak etmiş olduğunuza tüm kalbinizle inanmalısınız. Hayata karşı yarattığınız endişelerden kurtulup, öz değerinizin ve yeteneklerinizin ön plana çıktığı, takdir edildiği bir süreçtesiniz. Maddi konfor alanınızdaki kafanızı meşgul eden soru işaretleri artık yerini olumlu cevaplara bırakır. Bireysel başarılarınızı öne çıkarıp, çevrenizdekilerle ortak faydalı projelerde yer alabilirsiniz. Özellikle çarşamba ve perşembe günleri kariyerinizde önemli ilerlemelere neden olacak, teklif ve kararlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İlişkilerin ustası burcunuzdaki Venüs, bu dönemde sizi bir ipek böceği gibi kozanızdan dışarı çıkarıp, kelebek gibi uzaklara uçmaya hazırlar. Ömrü kısa olanları kelebekle uzaklara yollayıp, yepyeni oluşumlara gündem yaratabilirsiniz. Hafta sonu sezgilerinizin gücünden yararlanmak için bol meditasyon yapmayı ihmal etmeyin.

UYUMLU BURÇLARI

Yengeç burcunun arasının en iyi olduğu ve uyum sağladığı burçlar balık ile akreptir. Uyum durumunda kötü olarak tanımlanan burçlar ise oğlak, terazi ve koçtur.

ASLAN BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda beklentilerinizin gün geçtikçe artış göstereceği döneme giriş yapıyor olabilirsiniz. Karşınızdaki kişiden beklenti içerisinde olmak sevgi göstergesi olabilir ancak bu durumun abartılıyor olması biraz sakıncalı bir hale sokabilir. İş hayatınızda ise iyi bir seyirde olan var işinizin haricinde farklı iş teklifleriyle de karşılaşabilirsiniz. Bu teklifleri değerlendirmeye alırken var olan işinizi de aksatmamaya dikkat etmelisiniz. Bugün sağlık konusunda birazcık keyifsiz bir gün söz konusu olabilir. Zaman zaman karşılaşacağınız ağrılar gerginlik etkisi bırakabilir. Yakın zamanda ısrar konusunda size direnen biriyle muhatap olabilirsiniz. Aşırı ısrarı sevmediğinizden dolayı kırıcı cümleler ağzınızdan çıkabilir.


Haftanın en zorlayıcı görünümü olan Mars ve düzen yöneticisi Satürn etkileşimi, sizin gibi sonuca odaklı biri için “sabrın sonu selamettir” sözünü düşündürtecek. Aslında acele etmeden emeklerinizin olumlu sonuçlarını elde edeceğiniz bir süreçtesiniz. Egosal tavırlardan kaçınıp, kuralların getirdiği yaptırımlara neden-sonuç ilişkisi gibi yaklaşırsanız, hayatı kendi adınıza daha kolaylaştırabilirsiniz. Salı günü kariyer hayatınızı sürpriz bir şekilde değişime uğratacak ani bir olay ya da teklifle karşılaşabilirsiniz. Evlenme, boşanma kararı almak da söz konusu olabilir. Bundan sonra artık geminiz farklı bir rota izlemeye kendini daha hazır hissedecektir. Hizmet sektörüne yönelik yeni bir atılımın heyecanına da kapılabilirsiniz. Koşulları iyi değerlendirmeli size destek olacakları doğru kişiler arasından seçmelisiniz. Hafta sonu sevdiğinizle romantik bir yemek programı yaparak, adrenalini yüksek haftanın yorgunluğunu üzerinizden atmayı başarırsınız.

UYUMLU BURÇLARI

Yay ve Koç burçları iyi bir uyumu olan Aslan burcunun uyumsuz olduğu burçlar ise boğa, kova ve akreptir. Ne iyi ne de kötü bir uyumu olan burçlar ise ikizler ve koçtur.

BAŞAK BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayallerinizle gerçeği birbirine karıştırabilirsiniz. Bu durum aslında sizi motive edebilecek durum olabilirken bugün sakıncalı olması olası. Çünkü hayallerinize fazla kapılacağınızdan dolayı bugün, gerçekle hayal arasındaki ince çizgiyi ayırt edemeyebilirsiniz . Gün içerisinde karşılaşacağınız ufakta olsa başarısızlıklar üzülmenize neden olabilir. Biran önce silkinip kendinize gelmeniz gerek. Aşk hayatınızda ise çevrenizden birine açılmayı düşünebileceğiniz bir gün. Ancak çekimser ve korkaklığınızdan dolayı faaliyete geçirmekte sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Tutkunuzun korkunuzu yenmesine izin vermeyin. İç sesiniz attığınız adımların doğruluğu konusunda sizi mutlaka yönlendirecektir.


Bu hafta, Güneşin parladığı yer neresi mi? Tabii ki sizin yuvanız. Unutmayın ki bir ay boyunca tarlaya ektiğiniz tohumların en olgun halini kucaklayacaksınız. Bu dönemi strese kapılmadan, sakin, çalışkan, hizmete odaklı bir enerjiyle değerlendirerek, kişisel mutluluğunuzu ve tatminkarlığınızı taçlandırırsınız. Yeter ki detaylarda boğulmadan büyük resmin mükemmel yansımasını seyretmeyi başarın. Aksi takdirde içinize endişe yükleyip, hiçbir şeyi istediğiniz gibi başaramadığınız fikrine kapılarak, büyük bir hataya düşebilirsiniz. Bu dönemin hızlı değişim süreci, güven duygunuzu sorgulatarak sindirim ve boşaltım sisteminizde bazı gerginlikler meydana getirebilir. Her işi sevgiyi paylaşmayı bile, tek başına üstlenme hatasına düşmeden, düşünce ve hislerinizi etrafınızla cömertçe paylaşın. Siz söylemezseniz kalbinizden ve aklınızdan geçenleri karşınızdakiler nasıl bilebilir? Yalnız açık fikirli olmak karşınızdakini incitecek tarzda eleştirme anlamı da taşımamalıdır. Herkesin hayata bakış açısını farklı yönden değerlendirme gücünüzü, yapıcı bir biçimde kullanırsanız, harikalar yaratacağınıza dair en ufak bir endişeye gerek kalmaz.

UYUMLU BURÇLARI

Başak burçlarının uyum olarak en iyi anlaştığı burçlar oğlak ve boğadır. Boğa ve oğlak burçları ile iyi bir uyum sağlayan Başak burcu, akrep, aslan ve kova burçları ile uyumsuz olarak bilinmektedir. Terazi ile yay burçları ile uyuum ise nötrdür.