Burçlar Nuray Sayari 6 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

24

OĞLAK BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizin değerinizi bilmeyen insanlar olacak fakat bunlara kulak asmayın çünkü kulak astığınız taktirde onlar sizinle daha çok uğraşacak. Geleceğimize dair güzel kararlar alacaksınız fakat bu kararlar bazen geleceğinizi olumsuz etkileyebilir siz yine de bütün engellere rağmen pes etmeyin. Size sıkıntı veren insanlardan uzak durun sizinle anlaşabilen size iyi gelen insanları hayatınızda tutun ve insanlara pozitif yaklaşmayı öğretin. Park aranızda olan bir uyum var bu uyum ve aşk vazgeçilmez ikili haline gelmiş durumda birbirinize o kadar çok yakışıyorsunuz ki ve anlayış tarzlarınız da aynı birbirimize olan sevginizi ve güveninizi asla  yitirmeyin.


Her dakikasında yeni bir olay yaşatacak bir haftaya adım atarken Salı ve Perşembe günlerinde burcunuzda seyahat edecek olan Ay’ın yardımıyla, duygusal açıdan gerginlik yaşamaz, tam tersine gerek iş gerekse özel hayatınızda, karşınıza çıkan yenilikleri bir fırsat olarak değerlendirmek istersiniz. Sıkıcı gelen rutin hayat akışından çıkmak özgürlüğünüzü elde etmek için bu hafta oldukça cesaretlisiniz. Maddi konularla ilgili endişelerinizden aileden gelecek bir destek ya da miras ya da ummadığınız sürpriz bir kazanç sayesinde kurtulabilirsiniz. Borçlarınızı kapatmak yepyeni bir düzene geçmek için önünüze güçlü iş fırsatları çıkabilir. Bunları küçümsemeden değerlendirmeli, birkaç projeyi aynı anda üstlenmeyi göze almalısınız. Sunumlar, toplantılar, yararlı hizmet odaklı projeler size artı başarı olarak geri döner. Hafta sonu sezgilerinize, rüyalarınıza kulak kabartıp, iç sesinizi dinlemenizi sağlayacak sakin ortamlarda vakit geçirmeyi organize edin.

UYUMLU BURÇLARI

Başak ve boğa burçları ile çok iyi uyumlu olan oğlak burcu, akrep, balık, kova ve yay ile de iyi anlaşır fakat terazi, yengeç ve koç burçları ile uyumsuz kalır.

KOVA BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Artık kendi ayaklarınızın üzerinde durmayı öğrenmelisiniz bunu öğrendiğiniz taktirde sizin için her şey daha farklı olacak daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz çünkü işinize çok yarayacak. Ailenizle bazı anlaşmalarda sıkıntı çekiyorsunuz fakat iletişiminizi kuvvetlendirirdiğiniz noktada her şeyin değiştiğini fark edeceksiniz ve gerçekten her şey sizin için çok güzel olacak. Sokak hayvanlarına değer veriyorsunuz ve bütün hayvanlar da sizi çok seviyor bugüne kadar hiçbir köpeğin sizi avladığını veya bir kendinizi sırmaladığın duymadım 🙂 Bence siz de şeytan tüy var kendinizi sevdirmeyi biliyorsunuz zaten tatlı bir şeysiniz sevimlisiniz. Bu ara bütçemize daha da katkı da bulunmanız gerekiyor çünkü ileride çok zahmet çekebilirsiniz şimdiden bütçenizi arttırın ileride iş sahibi olduğunuzda ve bir aile kurduğunuz da rahatlamanıza yardımcı olabilir.


Bu hafta uzun zamandır gübre verdiğiniz ekinlerin ürünlerini artık sepetinizde toplamaya hazır olun. Üstünde titizlikle çalıştığınız her türlü konu ya da proje artık yavaş yavaş sonuçlanmaya doğru ilerler. Pessimist ruh halini üzerinizden atıp, hayatın hızlı akışıyla gelen sürprizlerin keyfine odaklanın. Bu beklenmedik karılaşmalar size endişe vermekten ziyade gelecekteki yeniliklere güvenle bakmanızı sağlamalıdır. Yeni aşk ilişkileri ya da sevdiğinizle heyecanı paylaşacağınız planlar ajandanızı doldurmaya yetecektir. Partnerinizin sağduyulu tavırları, size gönlünü koşulsuz sevgiyle açmasının kıymetini bilmelisiniz. Aksi takdirde soğuk yaklaşımlar ve sert tutumunuzla aranızdaki bağın zayıflamasına neden olursunuz. Bu dönem, toprak, arazi, ev alıp satmak için uygundur. Ayrıca eğitim alanında da ilerlemeler elde edersiniz.

UYUMLU BURÇLARI

Kova burcunun en iyi uyum sağladığı burçlar terazi ve ikizlerdir. Aynı zamanda koç, balık, oğlak ve yay burçları ile de iyi anlaşır. Akrep, boğa ve aslan iyi uyumsuz olarak dikkat çeken kova burcu, başak ve yengeçle olan uyum durumu nötrdür.


BALIK BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bir süredir karşı taraftan ilgi bekliyorsunuz fakat istediğiniz ilgiyi alamayınca çıldırıyorsunuz ve çok duygusalsınız bu duygusallığınız bugün daha da artmış durumda daha duygusal olursanız psikolojiniz bozulabilir. Partnerinize değer verin çünkü o sizi o kadar çok değer veriyor ki şu an onun farkında değilsiniz bunu kaybettiğiniz de her şeyin daha kötüye gittiğini fark edeceksiniz. Ailenizi kardeşinize veya ablanızda abinize daha saygılı olmayı daha içten yaklaşmayı ve asabi olmamayı öğrenmelisiniz emin olun onlarda sizin kötülüğümüzü istemiyorlar. Geleceğinize güzel bir başlangıç yapacaksınız istediğiniz bir bölüme istediğiniz bir şehire yerleşeceksiniz bu sizin için güzel bir heyecan ve bu heyecan unutulmayacak bir şey olacak çünkü yeni bir şehirde yapayalnızsınız yeri gelecek ağlamalarınızı yeri gelecek özlemlerinizi özleyeceksiniz.


Sanki kablo tellerinde iletilen sayısız mesajın depolandığı bir sistemin merkezindesiniz. Bu alanı yönetirken siz bile hızı yakalamakta zorlanırsınız. En iyisi kendi adınıza en güvenilir mesajları dikkate alarak, konfor alanınızı güçlendirmeye bakın. Birlikte düşüncelerinizi paylaşmaktan keyif aldığınız özgün topluluklarla bir araya gelip, kalıcı ve faydalı fikirleri hayata geçirmek için son rötuşlarla uğraşabilirsiniz. Baskın toprak enerjisiyle ortak gelirlerinizde somut bir artış meydana gelecektir. Ev ortamınızda sürpriz kararlar alıp, taşınma ya da köklü bir tadilat gündeme gelebilir. Hafta ortasında sindirimle ilgili sıkıntılarınızı önlemek için, sindirimi kolay besinler tüketmeli, zararlı yiyecek ve içeceklerden uzak durmalısınız. Bu arada fikirlerine değer verdiğiniz bir kadının fark etmeden de olsa kalbini kırmaktan kaçının. Kalbinizi kıran birileri varsa da onlarla duygularınızı açıkça paylaşıp, hiçbir negatif yükü içinize atmayın. Hafta sonu duygularla zihin arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Bu durumu sakince kontrol altına almak adına nefes meditasyonundan faydalanmak size iyi gelir.