Ana Sayfa Astroloji Burçlar Nuray Sayari 6 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 6 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

25

TERAZİ BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün şanslı gününüzdesiniz her şeyin daha güzel olacağına eminsiniz çünkü içinize öyle bir şey doğdu ki bir şeyler ters gitse bile siz olumlu bakacaksınız.Kendinize iyi gelen şeylerle meşgul olmaya odaklanın ruhunuzu besleyin ve ruhunuzu yaşlandırmayın. Kafanız buna baya bir karışabilir bu karışıklık geleceğimize dair olacak geleceğimiz o tutmaya çalışacaksınız fakat bazen her şey yerli yerinde olmayabilir bunu kafanıza takıp kendinize sıkıntı yaratmamıza hiç gerek yok. Aşk hayatınızda bazen inişler çıkışlar olabilir Buda hayatınızı etkilemesin buna izin vermiyor çünkü siz tek başınıza da her şeyin üstesinden gelebilirsiniz ki herkeste öyle bunu unutmayın yeter.


Bu hafta prosedürler, kurallar, evraklar, bürokratik işlemler kısacası can sıkıcı detaylarla uğraşmak için vakit harcasanız da, yönetici gezegeniniz Yengeç’teki Venüs’ün sevgi dolu, şefkatli, ahenkli, kalıcı ilişkilere yelken açması, içinizdeki tüm negatif yüklü enerjileri silip süpürür, geriye, aşk, sadakat ve pozitif duygular kalır. Uzun zamandır kendinize sakladığınız hisleri, kalbinizi çarptıran bir heyecanla karşınızdaki kişiyle paylaşmak size iyi gelecektir. Karşılık beklemeden sizden akan bu pozitif enerjinin yansımalarını çevrenizdekiler mutlaka hisseder. Ayrıca sanatsal yaratıcılığınızın da tırmanışa geçtiği bir dönemde olduğunuzu aklınızın bir köşesine not edin. Tasarım, estetik, güzellik konularıyla yakından ilgilenmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu Başak burcundaki iletişim gezegeni Merkür’ün Neptün’den aldığı güçlü etkiyle, hayallerle, gerçekler arasında yolculuk yapması, iki kefeye oturtup, arasında denge kurmak arzusu duyduğunuz koşulları gözden geçirmenize yardım edecektir. Diğer yandan hafta sonu, ev ortamınızda yeni koşullara uyum sağlamak için çaba harcarsınız.

UYUMLU BURÇLARI

Boğa ve başak burçları ile çok iyi uyum sağlayan terazi burçları, kendi burcundan olan ve ayrıca yengeç ile koç burcundan olan insanlar ile anlaşamaz.

AKREP BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara aşırı şekilde ilgi bekliyorsunuz özellikle bu partnerinizden oluyor Üzülmeyin ki partneriniz de tatlı dille yaklaşsın sürece her şey daha güzel olacak ve partneriniz size güzel bir dönüş sağlayacak beklediğiniz bazı durumlar olacak fakat o bu beklentiyi karşılayacak. Partnerinize daha fazla ilgi göstermeye çalışın çünkü ilgisizlik olan bir ilişki asla yürümez tabii ki bazı iş zorlukları olabilir bazı hayat yorgunlukları olabilir ama her şeyi güzel olarak bu yola çıktınız ve birbirinize ilgisiz bırakmayın kendinize bunu yapmayın. geleceğimize dair güzel planlarımız var ve alacağınız bazı kararlar var bu yola tek devam edeceksiniz ya da şu anki partnerinizle bizden sana tavsiye partnerinizle devam etmeniz daha güzel olacaktır azından bazı şeyleri düzeltmeye ve size hayatınızı bir el atmış biri olarak çok yardımı dokundu onu gerçekten çok seviyorsunuz birbirinizi bırakmamaya gayret edin.


Toprak ile suyun koşulsuz birlikteliğini deneyimleyeceğiniz bu hafta ağacınızdan dökülen olgun meyveleri toplamanın keyfine odaklanmalısınız. Özellikle Salı günü ikili ilişkilerinizde hiç aklınızda olmayan sürpriz gelişmelere özellikle yeni tekliflere hazır olun. Aniden uluslararası bir proje kapınızı çalabilir. Kardeş ve yakın akrabalarınızla ortak yatırımlarınız için derin görüşmeler yapıp, yeni kararlar alabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında, size coşkulu duygular yaşatacak, anılarınızı gündeme getirecek ortamlarda bulunabilir, eskide kalan hayalini kurduğunuz bir ilişkinin kollarına yeni heyecanla tekrar atılabilirsiniz. Hafta sonu yaşam felsefenize katacağınız farklı öğretiler ve enerji çalışmalarıyla hem ruhsal hem fiziksel açıdan rahatlarsınız. Araba ya da ofis gibi konularda değişimler gündeme gelebilir. Artık bir ofise çok da ihtiyacınız olmadığı kararına varabilirsiniz. Evden işlerinizi yönetmek sizin için daha pratik ve kolay olacaktır. Dernek gibi toplulukları ilgilendiren faaliyetlerde aktif rol almaya hazır olun.

UYUMLU BURÇLARI

Yengeç ve balık burçları ile uyumu süper olan akrep burcu, aslan, boğa ve kova burçları ile pek anlaşamaz. İkizler ve koç burçları ile uyumu ise nötrdür yani ne iyi ne de kötüdür

YAY BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sabırsız olduğunuz her şeyle işlerin daha da tersine gittiğini sizde farkındasınız ve artık bunu bir düzene koymanız gerekiyor. Bu arada kendinizi oldukça yorgun hissediyorsunuz bunun sebebi mevsimlerde olabilir veya işte üstünüze çok geldikleri için kendimizi psikolojik olarak yorgun hissediyor olabilirsiniz beden yorgunluğundan zor olan bir şey var oda psikolojik yorgunluk bunu atlatabilmeniz için doğa yürüyüşlerine çıkın. Partnerinizle yaşayacağınız kavgalar size epeyce gelebilir fakat gerilmeniz gereken bir nokta yok bırakın partneriniz bunu düşünsün çünkü artık siz değer görmek istiyorsunuz ve bu da hakkınız. bugün şans sizden yana her şeyin gönlünüzce olacağı bir gün.


Güne daha keyifli başlayacaksınız Çünkü doğa sizi bütünleşmeye çağırıyor. Tüm dikkatlerin üzerinizde olduğu bugünlerde çevrenize yapacağınız yardımlar adeta kişilerin ağzında çalkalanacak. Ufak seyahatlere çıkabilirsiniz bu hasta ziyareti de olabilir. Geçmişte yaşadığınız bazı olaylar gündeme gelecek fakat geçmişte yapamadığınızı şimdi her şeyi herkesin yüzüne vurmak olacak. İş hayatınızda önemli gelişmeler olacak bu da sizin geleceğinizi etkileyecek, her şeye değer bir tecrübe kazanacaksınız. Hayatımızda yapmak istediğiniz bazı yenilikler var bu yeniliklerden biri arabanız sonra eviniz olacak hayırlısı diyelim..  Bu aralar sevgilinizle tartışmalarınızda alttan alan taraf siz olacaksınız çok şaşırtıcı ama sevgilinizi dinleyeceksiniz. Bugün yapacağınız planlar arasında kafanızı dinleyecek bir piknik veya deniz kenarı size çok iyi gelecek. Aile büyüklerinizi kırmamaya özen gösterin çünkü onlar sizin iyiliğinizi istiyor.

UYUMLU BURÇLARI

Koç ve aslan burçları ile iyi uyum yakalayabilen yay burcu, başak, balık ve ikzler burçları ile uyum sağlayamaz. Yengeç ve boğa ile araları ne iyi ne de kötüdür.