Ana Sayfa Astroloji Burçlar Nuray Sayari 6 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 6 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

25

YENGEÇ BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara mantığınızla hareket etmeniz gerekebilir artık duygularınızı bir kenara bırakmanız gerekiyor çünkü çok duygusalsınız ve duygusallığınız sizin hayatınızı bayağı bir etkiliyor. Sıkıntılı geçirdiğiniz bir döneminizde size yardım elleri uzanacak fakat beğendim ellerine güzel bir şekilde değerlendireceksiniz geri çevirmeyeceksiniz. Partnerinizle iyi anlaşmaya özen gösterin iyi anlaştığınız taktirde her şeyin daha da güzel olduğunu fark edeceksiniz. geleceğinize dair güzel yorumlar duyuyorsunuz inşallah her şey istediğiniz gibi olur başarırım dedikten sonra başarıyorsunuz asla pes etmeyin.


Bu hafta besleyip büyüttüklerinizden elde ettiğiniz faydalar size teker teker geri döner. Eski dönemlerde ikili ilişkilerden yansıyan zorlukları bilgelikle göğüslemiş olmak, bu dönemde size gerek iş gerekse aşk hayatı için ödüller taşır. Bu ödülleri çoktan hak etmiş olduğunuza tüm kalbinizle inanmalısınız. Hayata karşı yarattığınız endişelerden kurtulup, öz değerinizin ve yeteneklerinizin ön plana çıktığı, takdir edildiği bir süreçtesiniz. Maddi konfor alanınızdaki kafanızı meşgul eden soru işaretleri artık yerini olumlu cevaplara bırakır. Bireysel başarılarınızı öne çıkarıp, çevrenizdekilerle ortak faydalı projelerde yer alabilirsiniz. Özellikle çarşamba ve perşembe günleri kariyerinizde önemli ilerlemelere neden olacak, teklif ve kararlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İlişkilerin ustası burcunuzdaki Venüs, bu dönemde sizi bir ipek böceği gibi kozanızdan dışarı çıkarıp, kelebek gibi uzaklara uçmaya hazırlar. Ömrü kısa olanları kelebekle uzaklara yollayıp, yepyeni oluşumlara gündem yaratabilirsiniz. Hafta sonu sezgilerinizin gücünden yararlanmak için bol meditasyon yapmayı ihmal etmeyin.

UYUMLU BURÇLARI

Yengeç burcunun arasının en iyi olduğu ve uyum sağladığı burçlar balık ile akreptir. Uyum durumunda kötü olarak tanımlanan burçlar ise oğlak, terazi ve koçtur.

ASLAN BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Güne güzel yatırımlar yaparak başlayabilirsiniz bütçenizi daha da artırabilirsiniz bu sizin elinizde bunu asla unutmayın. Sizinle kendini iyi hisseden insanlar var ve onlardan kendinizi mahrum ettirtmeyin.Kendinize güveninizin arttığı bir gündesiniz enerjiniz oldukça yüksek bu enerjinizi boşa harcamayın ilerde daha güzel zamanlar göreceksiniz her şeyi ölçerek ve tartarak ilerleyin. Arkadaşlarınızla ufak partiler düzenleyip bu partiye katılacaksınız ve partide karşınıza biri çıkabilir Ama sizin sevdiğiniz başka biri var ve karşınıza çıkan kişiye bunu belli ediyorsunuz. hayatınızda alacağınız bazı kararlar olacak ve bu kararların arkasında durmayı bileceksiniz işte olgunluk budur bunu öğrendiğiniz için kendinizle gurur duyuyorsunuz.


Haftanın en zorlayıcı görünümü olan Mars ve düzen yöneticisi Satürn etkileşimi, sizin gibi sonuca odaklı biri için “sabrın sonu selamettir” sözünü düşündürtecek. Aslında acele etmeden emeklerinizin olumlu sonuçlarını elde edeceğiniz bir süreçtesiniz. Egosal tavırlardan kaçınıp, kuralların getirdiği yaptırımlara neden-sonuç ilişkisi gibi yaklaşırsanız, hayatı kendi adınıza daha kolaylaştırabilirsiniz. Salı günü kariyer hayatınızı sürpriz bir şekilde değişime uğratacak ani bir olay ya da teklifle karşılaşabilirsiniz. Evlenme, boşanma kararı almak da söz konusu olabilir. Bundan sonra artık geminiz farklı bir rota izlemeye kendini daha hazır hissedecektir. Hizmet sektörüne yönelik yeni bir atılımın heyecanına da kapılabilirsiniz. Koşulları iyi değerlendirmeli size destek olacakları doğru kişiler arasından seçmelisiniz. Hafta sonu sevdiğinizle romantik bir yemek programı yaparak, adrenalini yüksek haftanın yorgunluğunu üzerinizden atmayı başarırsınız.

UYUMLU BURÇLARI

Yay ve Koç burçları iyi bir uyumu olan Aslan burcunun uyumsuz olduğu burçlar ise boğa, kova ve akreptir. Ne iyi ne de kötü bir uyumu olan burçlar ise ikizler ve koçtur.

BAŞAK BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen insanların aklını kurcalıyorsunuz bunu yapmamayı deneyin çünkü bununda size yapılmasını istemezsiniz sizin hoşunuza gitmeyen şeylerde başkalarının da hoşuna gitmeyebilir. Bazen kendinize zaman ayırmalısınız kendinize ayırmadığınız zamanı ailenize ayırın aileniz çok önemli bunu sizde iyi biliyorsunuz ama yinede hatırlatalım istedim. Bu ara başınız sıkışa bilir ve başınızın sıkıştığını aileniz anlayacak ve size bayağı bir yardımı dokunacak destektiniz olacak zaten her konuda destekçinizdi fakat bazen siz yanlış anlıyordunuz ve şu an ailenizin kıymetini bir kez daha anladınız. Geleceğinize dair güzel kararlar aldınız ve bu kararlarınmızın olacağını eminsiniz bayağı bir istikrarlı sakin düşünceli adımlarla ilerliyorsunuz. Daha yolun başındasınız güzel zamanlar sizi bekliyor.


Bu hafta, Güneşin parladığı yer neresi mi? Tabii ki sizin yuvanız. Unutmayın ki bir ay boyunca tarlaya ektiğiniz tohumların en olgun halini kucaklayacaksınız. Bu dönemi strese kapılmadan, sakin, çalışkan, hizmete odaklı bir enerjiyle değerlendirerek, kişisel mutluluğunuzu ve tatminkarlığınızı taçlandırırsınız. Yeter ki detaylarda boğulmadan büyük resmin mükemmel yansımasını seyretmeyi başarın. Aksi takdirde içinize endişe yükleyip, hiçbir şeyi istediğiniz gibi başaramadığınız fikrine kapılarak, büyük bir hataya düşebilirsiniz. Bu dönemin hızlı değişim süreci, güven duygunuzu sorgulatarak sindirim ve boşaltım sisteminizde bazı gerginlikler meydana getirebilir. Her işi sevgiyi paylaşmayı bile, tek başına üstlenme hatasına düşmeden, düşünce ve hislerinizi etrafınızla cömertçe paylaşın. Siz söylemezseniz kalbinizden ve aklınızdan geçenleri karşınızdakiler nasıl bilebilir? Yalnız açık fikirli olmak karşınızdakini incitecek tarzda eleştirme anlamı da taşımamalıdır. Herkesin hayata bakış açısını farklı yönden değerlendirme gücünüzü, yapıcı bir biçimde kullanırsanız, harikalar yaratacağınıza dair en ufak bir endişeye gerek kalmaz.

UYUMLU BURÇLARI

Başak burçlarının uyum olarak en iyi anlaştığı burçlar oğlak ve boğadır. Boğa ve oğlak burçları ile iyi bir uyum sağlayan Başak burcu, akrep, aslan ve kova burçları ile uyumsuz olarak bilinmektedir. Terazi ile yay burçları ile uyuum ise nötrdür.