Burçlar Nuray Sayari 5 Eylül 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

20

OĞLAK BURCU 5 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Oğlak burçları ay tutulması nedeniyle hayatınızın şekilleneceği birkaç haftayı yaşıyorsunuz. İlişkilerinize konsantre olmalı ve sevdiklerinize daha çok zaman ayırmalısınız. Ay tutulmasından kaynaklanan ilişkilerinizde hızlı olaylar yaşanabilir. Bununla birlikte partnerinizin hayatındaki değişimler sizi de etkileyebilir. Bu dönem sorumluluklarınız normale göre artış gösterebilir. Sorumluluklarınıza inatçı yaklaşmanız bir takım sorunlar yaşamanıza neden olacaktır. Bunda dolayı hayatı biraz daha keyifli yaşamaya çalışmalısınız. Parasal işlerle daha fazla uğraşabilirsiniz. Bu süreçte tehlikeli girişimlerden uzak durmalı ve inatçı yaklaşmamalısınız. Empatinizin arttığı bir döneme başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızın ve partnerinizin düşüncelerini önemseyecek ve ilişkilerinizi geliştireceksiniz. Görüntünüze ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle hayatınızdaki sorunları en kısa sürede çözmeye çalışın. 


Her dakikasında yeni bir olay yaşatacak bir haftaya adım atarken Salı ve Perşembe günlerinde burcunuzda seyahat edecek olan Ay’ın yardımıyla, duygusal açıdan gerginlik yaşamaz, tam tersine gerek iş gerekse özel hayatınızda, karşınıza çıkan yenilikleri bir fırsat olarak değerlendirmek istersiniz. Sıkıcı gelen rutin hayat akışından çıkmak özgürlüğünüzü elde etmek için bu hafta oldukça cesaretlisiniz. Maddi konularla ilgili endişelerinizden aileden gelecek bir destek ya da miras ya da ummadığınız sürpriz bir kazanç sayesinde kurtulabilirsiniz. Borçlarınızı kapatmak yepyeni bir düzene geçmek için önünüze güçlü iş fırsatları çıkabilir. Bunları küçümsemeden değerlendirmeli, birkaç projeyi aynı anda üstlenmeyi göze almalısınız. Sunumlar, toplantılar, yararlı hizmet odaklı projeler size artı başarı olarak geri döner. Hafta sonu sezgilerinize, rüyalarınıza kulak kabartıp, iç sesinizi dinlemenizi sağlayacak sakin ortamlarda vakit geçirmeyi organize edin.

UYUMLU BURÇLARI

Başak ve boğa burçları ile çok iyi uyumlu olan oğlak burcu, akrep, balık, kova ve yay ile de iyi anlaşır fakat terazi, yengeç ve koç burçları ile uyumsuz kalır.

KOVA BURCU 5 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu hafta iş hayatınızda yaşayacağınız tutulmalar hayatınızı şekillendirebilir. Kova burçları etrafınızda olanlara kayıtsız kalamayacağınız bir hafta yaşayacaksınız. İş hayatınızda ve sağlığınızla ilgili hızlı gelişmelere açık olun. Yeni açılımlara başlayabilir ve hızla gelişen olaylar nedeniyle programlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Bu hafta enerjinizi özel hayatınıza ve işlerinize kaydırmak isteyebilirsiniz. Hem işinizi hem de özel hayatınızı düzene koyabilir ve kolaylıkla uyum sağlayacağınız yeni bir düzen yaratabilirsiniz. Perşembe günü bazı krizler yaşayabilir ve olayları gereğinden fazla büyütebilirsiniz. Yaptıklarınıza ve düşündüklerinize dikkat etmelisiniz. 


Bu hafta uzun zamandır gübre verdiğiniz ekinlerin ürünlerini artık sepetinizde toplamaya hazır olun. Üstünde titizlikle çalıştığınız her türlü konu ya da proje artık yavaş yavaş sonuçlanmaya doğru ilerler. Pessimist ruh halini üzerinizden atıp, hayatın hızlı akışıyla gelen sürprizlerin keyfine odaklanın. Bu beklenmedik karılaşmalar size endişe vermekten ziyade gelecekteki yeniliklere güvenle bakmanızı sağlamalıdır. Yeni aşk ilişkileri ya da sevdiğinizle heyecanı paylaşacağınız planlar ajandanızı doldurmaya yetecektir. Partnerinizin sağduyulu tavırları, size gönlünü koşulsuz sevgiyle açmasının kıymetini bilmelisiniz. Aksi takdirde soğuk yaklaşımlar ve sert tutumunuzla aranızdaki bağın zayıflamasına neden olursunuz. Bu dönem, toprak, arazi, ev alıp satmak için uygundur. Ayrıca eğitim alanında da ilerlemeler elde edersiniz.

UYUMLU BURÇLARI

Kova burcunun en iyi uyum sağladığı burçlar terazi ve ikizlerdir. Aynı zamanda koç, balık, oğlak ve yay burçları ile de iyi anlaşır. Akrep, boğa ve aslan iyi uyumsuz olarak dikkat çeken kova burcu, başak ve yengeçle olan uyum durumu nötrdür.


BALIK BURCU 5 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu hafta sosyal çevrenizi ve aşk ilişkiniz yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz. Bu konularda hızlı gelişmelere açıksınız. Özellikle haftaya ailevi meselelere daha fazla zaman ayırarak başlayabilirsiniz. Bu tarihten itibaren hayatınıza yeni bir bebek katılabilir, çocuğunuz varsa onunla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle yalnızsanız sosyal hayatınızda yeni bir aşkla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta eğitimle ilgili konular ve sanatsal durumlar ön plana çıkabilir. Beraber çalıştığınız insanlarla zaman zaman sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Eğlenceli günler sizi bekliyor. Balık burçları hafta sonu ilişkilerinize ve arkadaşlarınıza dikkat etmelisiniz. Geleceğinizi ilgilendirecek krizlerle karşılayabilirsiniz.


Sanki kablo tellerinde iletilen sayısız mesajın depolandığı bir sistemin merkezindesiniz. Bu alanı yönetirken siz bile hızı yakalamakta zorlanırsınız. En iyisi kendi adınıza en güvenilir mesajları dikkate alarak, konfor alanınızı güçlendirmeye bakın. Birlikte düşüncelerinizi paylaşmaktan keyif aldığınız özgün topluluklarla bir araya gelip, kalıcı ve faydalı fikirleri hayata geçirmek için son rötuşlarla uğraşabilirsiniz. Baskın toprak enerjisiyle ortak gelirlerinizde somut bir artış meydana gelecektir. Ev ortamınızda sürpriz kararlar alıp, taşınma ya da köklü bir tadilat gündeme gelebilir. Hafta ortasında sindirimle ilgili sıkıntılarınızı önlemek için, sindirimi kolay besinler tüketmeli, zararlı yiyecek ve içeceklerden uzak durmalısınız. Bu arada fikirlerine değer verdiğiniz bir kadının fark etmeden de olsa kalbini kırmaktan kaçının. Kalbinizi kıran birileri varsa da onlarla duygularınızı açıkça paylaşıp, hiçbir negatif yükü içinize atmayın. Hafta sonu duygularla zihin arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Bu durumu sakince kontrol altına almak adına nefes meditasyonundan faydalanmak size iyi gelir.