Burçlar Nuray Sayari 5 Eylül 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

20

TERAZİ BURCU 5 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ay kendinizi kariyer alanında geliştirebileceğiniz ve birtakım açılımlarda bulunabileceğiniz bir aydasınız. Terazi burçları bu hafta beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta içi işleriniz daha hızlı ilerleyebilir ve karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Bununla birlikte aile içi durumları yönetmede zorlanabilirsiniz. Uyum sağlamak adına davranışlarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Bu hafta içi enerjinizi sosyal çevrenizde harcayabilir ve bir takım organizasyonlara katılabilirsiniz. Ben bilirim tavrınızdan dolayı arkadaşlarınızla sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Cuma gününe doğru aile içinde kadersel olaylar devreye girebilir, halletmeniz gereken konulara eğilebilirsiniz. 


Bu hafta prosedürler, kurallar, evraklar, bürokratik işlemler kısacası can sıkıcı detaylarla uğraşmak için vakit harcasanız da, yönetici gezegeniniz Yengeç’teki Venüs’ün sevgi dolu, şefkatli, ahenkli, kalıcı ilişkilere yelken açması, içinizdeki tüm negatif yüklü enerjileri silip süpürür, geriye, aşk, sadakat ve pozitif duygular kalır. Uzun zamandır kendinize sakladığınız hisleri, kalbinizi çarptıran bir heyecanla karşınızdaki kişiyle paylaşmak size iyi gelecektir. Karşılık beklemeden sizden akan bu pozitif enerjinin yansımalarını çevrenizdekiler mutlaka hisseder. Ayrıca sanatsal yaratıcılığınızın da tırmanışa geçtiği bir dönemde olduğunuzu aklınızın bir köşesine not edin. Tasarım, estetik, güzellik konularıyla yakından ilgilenmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu Başak burcundaki iletişim gezegeni Merkür’ün Neptün’den aldığı güçlü etkiyle, hayallerle, gerçekler arasında yolculuk yapması, iki kefeye oturtup, arasında denge kurmak arzusu duyduğunuz koşulları gözden geçirmenize yardım edecektir. Diğer yandan hafta sonu, ev ortamınızda yeni koşullara uyum sağlamak için çaba harcarsınız.

UYUMLU BURÇLARI

Boğa ve başak burçları ile çok iyi uyum sağlayan terazi burçları, kendi burcundan olan ve ayrıca yengeç ile koç burcundan olan insanlar ile anlaşamaz.

AKREP BURCU 5 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akrep burçları bu hafta yaşadığınız olaylardan dolayı genel düşüncelerinizin değişeceği bir döneme giriyorsunuz. Yakın çevrenizdeki bir takım gelişmeler buna neden olabilir. İş yerinizde daha çok çalışmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Hukuk, seyahat ve ticaret gibi konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Karşınıza bir takım fırsatlar çıkabilir ve bu fırsatları sorumluluklarınız yüzünden değerlendiremeyebilirsiniz. Olaylara olumlu bakmaya ve fazla büyütmemeye çalışın. İletişiminizin üst seviyede olduğu bir hafta yaşıyorsunuz. Partnerinizle, ailenizle ve arkadaşlarınızla daha iyi anlaşabilirsiniz. Bu hafta sonu bazı sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.


Toprak ile suyun koşulsuz birlikteliğini deneyimleyeceğiniz bu hafta ağacınızdan dökülen olgun meyveleri toplamanın keyfine odaklanmalısınız. Özellikle Salı günü ikili ilişkilerinizde hiç aklınızda olmayan sürpriz gelişmelere özellikle yeni tekliflere hazır olun. Aniden uluslararası bir proje kapınızı çalabilir. Kardeş ve yakın akrabalarınızla ortak yatırımlarınız için derin görüşmeler yapıp, yeni kararlar alabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında, size coşkulu duygular yaşatacak, anılarınızı gündeme getirecek ortamlarda bulunabilir, eskide kalan hayalini kurduğunuz bir ilişkinin kollarına yeni heyecanla tekrar atılabilirsiniz. Hafta sonu yaşam felsefenize katacağınız farklı öğretiler ve enerji çalışmalarıyla hem ruhsal hem fiziksel açıdan rahatlarsınız. Araba ya da ofis gibi konularda değişimler gündeme gelebilir. Artık bir ofise çok da ihtiyacınız olmadığı kararına varabilirsiniz. Evden işlerinizi yönetmek sizin için daha pratik ve kolay olacaktır. Dernek gibi toplulukları ilgilendiren faaliyetlerde aktif rol almaya hazır olun.

UYUMLU BURÇLARI

Yengeç ve balık burçları ile uyumu süper olan akrep burcu, aslan, boğa ve kova burçları ile pek anlaşamaz. İkizler ve koç burçları ile uyumu ise nötrdür yani ne iyi ne de kötüdür

YAY BURCU 5 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yay burçları maddi konularda tutulmalar yaşayabilir ve özel ilişkileriniz sizin için daha önemli hale gelebilir. Bununla birlikte partnerinizin maddi durumu ile ilgili hızlı gelişmeler yaşanabilir. Maddi konularda hesaplarınız tutmayabilir ve birtakım aksilikler yaşayabilirsiniz. Salı gününden itibaren özel hayatınızda hareketlilik artabilir ve seyahatleriniz çoğalabilir. Perşembe gününden itibaren venüsün para alanlarınızı ziyaret etmesinden dolayı güzel sonuçlar alabilirsiniz. Krediye başvurmayı düşünüyorsanız sizin için ideal bir dönem olabilir. Bu hafta maddi konularda kadersel olaylarla karşılaşabilir, maddi konularda sınırlarınızı görebilirsiniz. 


Güne daha keyifli başlayacaksınız Çünkü doğa sizi bütünleşmeye çağırıyor. Tüm dikkatlerin üzerinizde olduğu bugünlerde çevrenize yapacağınız yardımlar adeta kişilerin ağzında çalkalanacak. Ufak seyahatlere çıkabilirsiniz bu hasta ziyareti de olabilir. Geçmişte yaşadığınız bazı olaylar gündeme gelecek fakat geçmişte yapamadığınızı şimdi her şeyi herkesin yüzüne vurmak olacak. İş hayatınızda önemli gelişmeler olacak bu da sizin geleceğinizi etkileyecek, her şeye değer bir tecrübe kazanacaksınız. Hayatımızda yapmak istediğiniz bazı yenilikler var bu yeniliklerden biri arabanız sonra eviniz olacak hayırlısı diyelim..  Bu aralar sevgilinizle tartışmalarınızda alttan alan taraf siz olacaksınız çok şaşırtıcı ama sevgilinizi dinleyeceksiniz. Bugün yapacağınız planlar arasında kafanızı dinleyecek bir piknik veya deniz kenarı size çok iyi gelecek. Aile büyüklerinizi kırmamaya özen gösterin çünkü onlar sizin iyiliğinizi istiyor.

UYUMLU BURÇLARI

Koç ve aslan burçları ile iyi uyum yakalayabilen yay burcu, başak, balık ve ikzler burçları ile uyum sağlayamaz. Yengeç ve boğa ile araları ne iyi ne de kötüdür.