Ana Sayfa Astroloji Burçlar Nuray Sayari 5 Eylül 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 5 Eylül 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

20

YENGEÇ BURCU 5 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu hafta yengeç burçları ilişkilerinize gerektiğinden daha fazla özen göstermelisiniz. Aşka, çocuğunuza ve kendinize daha çok zaman harcayacağınız bir dönem yaşıyorsunuz. Özellikle organizasyon konularında ön planda olacağınız bir hafta geçirebilirsiniz. Bu konuyla ilgili olarak maddi kazançta elde edebilirsiniz. Salı gününden itibaren fiziksel görüntünüzde değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Bu konuda ani kararlar almanız mümkün. Bu hafta önemli kararlar alabileceğiniz ve sorumluluklarınızı çok önemseyemeyeceğiniz bir hafta geçiriyorsunuz. Kendi fikirlerinize ve kendi görünüşünüze daha çok önem vereceğiniz yeni bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi yenilemek için son derece ideal bir zamandasınız. Böylece diğer insanların dikkatini çok daha kolay bir şekilde çekebilirsiniz. Hafta sonuna doğru özel ilişkilerinizde pürüzler olabilir. Bazı sorunlarla ve engellerle karşı karşıya kalabilirsiniz. 


Bu hafta besleyip büyüttüklerinizden elde ettiğiniz faydalar size teker teker geri döner. Eski dönemlerde ikili ilişkilerden yansıyan zorlukları bilgelikle göğüslemiş olmak, bu dönemde size gerek iş gerekse aşk hayatı için ödüller taşır. Bu ödülleri çoktan hak etmiş olduğunuza tüm kalbinizle inanmalısınız. Hayata karşı yarattığınız endişelerden kurtulup, öz değerinizin ve yeteneklerinizin ön plana çıktığı, takdir edildiği bir süreçtesiniz. Maddi konfor alanınızdaki kafanızı meşgul eden soru işaretleri artık yerini olumlu cevaplara bırakır. Bireysel başarılarınızı öne çıkarıp, çevrenizdekilerle ortak faydalı projelerde yer alabilirsiniz. Özellikle çarşamba ve perşembe günleri kariyerinizde önemli ilerlemelere neden olacak, teklif ve kararlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İlişkilerin ustası burcunuzdaki Venüs, bu dönemde sizi bir ipek böceği gibi kozanızdan dışarı çıkarıp, kelebek gibi uzaklara uçmaya hazırlar. Ömrü kısa olanları kelebekle uzaklara yollayıp, yepyeni oluşumlara gündem yaratabilirsiniz. Hafta sonu sezgilerinizin gücünden yararlanmak için bol meditasyon yapmayı ihmal etmeyin.

UYUMLU BURÇLARI

Yengeç burcunun arasının en iyi olduğu ve uyum sağladığı burçlar balık ile akreptir. Uyum durumunda kötü olarak tanımlanan burçlar ise oğlak, terazi ve koçtur.

ASLAN BURCU 5 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aslan burçları bu hafta kadersel olarak beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta hiç hesaplamadığınız olaylarla karşılaşabilir, beklemediğiniz durumlar olabilir ve bu olaylara canınız sıkılabilir. Riskli girişimlerden uzak durmalısınız. Atacağınız adımlar ve riskli girişimler istenmeyen olaylarla karşılaşmanıza neden olacaktır. Salı gününden itibaren daha hareketli bir zaman geçirebilirsiniz. Seyahat, eğitim, sosyal aktivite gibi konular gündeminize gelebilir. Bu hafta hızlı hareket etmenizden kaynaklanan kazalar yaşayabilirsiniz. Bu hafta kendinizi ilişkilerinizde geri çekmek ve ilişkinizi sorgulamak isteyebilirsiniz. Hayatı anlamlandırmak için güzel bir sürece giriyorsunuz. Beraber yaşadığınız kişilerle bu dönem bir takım olaylar yaşayabilirsiniz. 


Haftanın en zorlayıcı görünümü olan Mars ve düzen yöneticisi Satürn etkileşimi, sizin gibi sonuca odaklı biri için “sabrın sonu selamettir” sözünü düşündürtecek. Aslında acele etmeden emeklerinizin olumlu sonuçlarını elde edeceğiniz bir süreçtesiniz. Egosal tavırlardan kaçınıp, kuralların getirdiği yaptırımlara neden-sonuç ilişkisi gibi yaklaşırsanız, hayatı kendi adınıza daha kolaylaştırabilirsiniz. Salı günü kariyer hayatınızı sürpriz bir şekilde değişime uğratacak ani bir olay ya da teklifle karşılaşabilirsiniz. Evlenme, boşanma kararı almak da söz konusu olabilir. Bundan sonra artık geminiz farklı bir rota izlemeye kendini daha hazır hissedecektir. Hizmet sektörüne yönelik yeni bir atılımın heyecanına da kapılabilirsiniz. Koşulları iyi değerlendirmeli size destek olacakları doğru kişiler arasından seçmelisiniz. Hafta sonu sevdiğinizle romantik bir yemek programı yaparak, adrenalini yüksek haftanın yorgunluğunu üzerinizden atmayı başarırsınız.

UYUMLU BURÇLARI

Yay ve Koç burçları iyi bir uyumu olan Aslan burcunun uyumsuz olduğu burçlar ise boğa, kova ve akreptir. Ne iyi ne de kötü bir uyumu olan burçlar ise ikizler ve koçtur.

BAŞAK BURCU 5 EYLÜL 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu hafta kalabalık ortamlara girmek zorunda kalabilirsiniz. Başak ve yükselen başaklar haftaya sosyal alanda yaşanacak bir tutulmayla başlıyorsunuz. Girdiğiniz kalabalık ortamlarda ön planda durmak istemeyebilirsiniz. Bununla birlikte sosyal çevreniz genişliyor. Yakın arkadaşlarınızın hayatında hızlı olaylar olabilir ve büyük değişimler yaşanabilir. İlişkilerinizi ve arkadaşlıklarınızı gözden geçireceğiniz birtakım sorunlar yaşayabileceğiniz bir haftadasınız. Enerjinizi doğru kullanmalı ve ipleri elinizden bırakmamalısınız. Olaylara gereğinden fazla tepki verebilirsiniz. Bu yaşadıklarınızı içinizde biriktirmenizden kaynaklanıyor. Özellikle sağlığınıza dikkat etmeli ve gergin ortamlardan uzak durmalısınız. Çevrenizle yaşadığınız sorunları ancak empati kurarak atlatabilirsiniz. 


Bu hafta, Güneşin parladığı yer neresi mi? Tabii ki sizin yuvanız. Unutmayın ki bir ay boyunca tarlaya ektiğiniz tohumların en olgun halini kucaklayacaksınız. Bu dönemi strese kapılmadan, sakin, çalışkan, hizmete odaklı bir enerjiyle değerlendirerek, kişisel mutluluğunuzu ve tatminkarlığınızı taçlandırırsınız. Yeter ki detaylarda boğulmadan büyük resmin mükemmel yansımasını seyretmeyi başarın. Aksi takdirde içinize endişe yükleyip, hiçbir şeyi istediğiniz gibi başaramadığınız fikrine kapılarak, büyük bir hataya düşebilirsiniz. Bu dönemin hızlı değişim süreci, güven duygunuzu sorgulatarak sindirim ve boşaltım sisteminizde bazı gerginlikler meydana getirebilir. Her işi sevgiyi paylaşmayı bile, tek başına üstlenme hatasına düşmeden, düşünce ve hislerinizi etrafınızla cömertçe paylaşın. Siz söylemezseniz kalbinizden ve aklınızdan geçenleri karşınızdakiler nasıl bilebilir? Yalnız açık fikirli olmak karşınızdakini incitecek tarzda eleştirme anlamı da taşımamalıdır. Herkesin hayata bakış açısını farklı yönden değerlendirme gücünüzü, yapıcı bir biçimde kullanırsanız, harikalar yaratacağınıza dair en ufak bir endişeye gerek kalmaz.

UYUMLU BURÇLARI

Başak burçlarının uyum olarak en iyi anlaştığı burçlar oğlak ve boğadır. Boğa ve oğlak burçları ile iyi bir uyum sağlayan Başak burcu, akrep, aslan ve kova burçları ile uyumsuz olarak bilinmektedir. Terazi ile yay burçları ile uyuum ise nötrdür.