Ana Sayfa Uncategorized Burçlar Nuray Sayari 4 Eylül 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 4 Eylül 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 4 EYLÜL 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ufak bir yolculuğa çıkabilirsiniz bu yüzden aile büyüklerinizle daha fazla vakit geçirmeye özen gösterin, sizi çok seviyorlar ve çok özleyecekler, sizde ailenize düşkünsünüz fakat aileniz kadar kendinize önem vermiyorsunuz. Alacağınız bazı kararlar olacak bu kararlar iş üzerine olabilir yurtdışı seyahatlerinde kendinizi yurtdışına atmayı düşünüyorsunuz, bu yüzden kendinizi geliştirip yurtdışında daha güzel yerlerde eğitim alıp, yükselmeyi planlıyorsunuz. Düşüncelerinizden ve planlarınızdan dolayı sizinle alay eden insanlar olacak sakın kafanıza takıp üzülmeyin çünkü takılacak insanlar değiller, siz kendiniz olduğunuz sürece hiç kimsenin önemi yok. 


Her dakikasında yeni bir olay yaşatacak bir haftaya adım atarken Salı ve Perşembe günlerinde burcunuzda seyahat edecek olan Ay’ın yardımıyla, duygusal açıdan gerginlik yaşamaz, tam tersine gerek iş gerekse özel hayatınızda, karşınıza çıkan yenilikleri bir fırsat olarak değerlendirmek istersiniz. Sıkıcı gelen rutin hayat akışından çıkmak özgürlüğünüzü elde etmek için bu hafta oldukça cesaretlisiniz. Maddi konularla ilgili endişelerinizden aileden gelecek bir destek ya da miras ya da ummadığınız sürpriz bir kazanç sayesinde kurtulabilirsiniz. Borçlarınızı kapatmak yepyeni bir düzene geçmek için önünüze güçlü iş fırsatları çıkabilir. Bunları küçümsemeden değerlendirmeli, birkaç projeyi aynı anda üstlenmeyi göze almalısınız. Sunumlar, toplantılar, yararlı hizmet odaklı projeler size artı başarı olarak geri döner. Hafta sonu sezgilerinize, rüyalarınıza kulak kabartıp, iç sesinizi dinlemenizi sağlayacak sakin ortamlarda vakit geçirmeyi organize edin.

UYUMLU BURÇLARI

Başak ve boğa burçları ile çok iyi uyumlu olan oğlak burcu, akrep, balık, kova ve yay ile de iyi anlaşır fakat terazi, yengeç ve koç burçları ile uyumsuz kalır.

KOVA BURCU 4 EYLÜL 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geçmişteki olan sevgililerinizden bazılarıyla karşılaşabilirsiniz fakat içinizde en ufak bir şey olmayacak. Partnerinizin size daha sıcak ve samimi yaklaşmasının nedeni sizin alçakgönüllü oluşunuz ve samimi içten oluşunuz, çok hoşuna gidiyor bunu sakın kaybetmeyin. Yaptığınız kariyer planlamasında geleceğinize dair daha güzel şeyler bulduğunuz sadece bunu uygulama kaldı fakat bu ara hayallerinizden birini eksiltiyormuş gibisiniz, Bu hayaliniz ise yurtdışında güzel bir eğitim alıp kendinizi geliştirmekti fakat işler her zaman yolunda gitmiyor. Yakın dostlarınızla yapacağınız görüşmelerde kendinizi rahatlamış ve huzur dolmuş hissedeceksiniz, arkadaşlarınızla anlaşıp bunu her hafta tekrarlamayı planlıyorsunuz. 


Bu hafta uzun zamandır gübre verdiğiniz ekinlerin ürünlerini artık sepetinizde toplamaya hazır olun. Üstünde titizlikle çalıştığınız her türlü konu ya da proje artık yavaş yavaş sonuçlanmaya doğru ilerler. Pessimist ruh halini üzerinizden atıp, hayatın hızlı akışıyla gelen sürprizlerin keyfine odaklanın. Bu beklenmedik karılaşmalar size endişe vermekten ziyade gelecekteki yeniliklere güvenle bakmanızı sağlamalıdır. Yeni aşk ilişkileri ya da sevdiğinizle heyecanı paylaşacağınız planlar ajandanızı doldurmaya yetecektir. Partnerinizin sağduyulu tavırları, size gönlünü koşulsuz sevgiyle açmasının kıymetini bilmelisiniz. Aksi takdirde soğuk yaklaşımlar ve sert tutumunuzla aranızdaki bağın zayıflamasına neden olursunuz. Bu dönem, toprak, arazi, ev alıp satmak için uygundur. Ayrıca eğitim alanında da ilerlemeler elde edersiniz.

UYUMLU BURÇLARI

Kova burcunun en iyi uyum sağladığı burçlar terazi ve ikizlerdir. Aynı zamanda koç, balık, oğlak ve yay burçları ile de iyi anlaşır. Akrep, boğa ve aslan iyi uyumsuz olarak dikkat çeken kova burcu, başak ve yengeçle olan uyum durumu nötrdür.


BALIK BURCU 4 EYLÜL 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu arada sakinliğiniz çok şaşırtıcı her an patlayabilirsiniz fakat duygusal anlamda, her an her anınızı tutmuyor bu patlamada sinirlilik anlamında da olabilir pek kestiremiyoruz. Kendinize daha fazla zaman ayırın ne kadar iyi hissettiğinizi ve iyi geldiğini sizde göreceksiniz hep karşı tarafa ilgi göstermeyin kendinizinde ilgiye ihtiyacı olduğunuda unutmayın. Her işe sabırsız yaklaşıyorsunuz bunu yapmayın sabırlı olduğunu sürece her şeyi kazanacaksınız, başarılar sizinle olacak. Özlemin ne olduğunu henüz bilmiyorsunuz, çünkü hiç birinden ayrı kalmadınız ve kalamıyorsunuz, herkes sizin ne kadar duygusal bir burç olduğunuzu biliyor, bu yüzden size konuşacakları bir şey varsa 2 veya 3 kere düşünüyorlar.


Sanki kablo tellerinde iletilen sayısız mesajın depolandığı bir sistemin merkezindesiniz. Bu alanı yönetirken siz bile hızı yakalamakta zorlanırsınız. En iyisi kendi adınıza en güvenilir mesajları dikkate alarak, konfor alanınızı güçlendirmeye bakın. Birlikte düşüncelerinizi paylaşmaktan keyif aldığınız özgün topluluklarla bir araya gelip, kalıcı ve faydalı fikirleri hayata geçirmek için son rötuşlarla uğraşabilirsiniz. Baskın toprak enerjisiyle ortak gelirlerinizde somut bir artış meydana gelecektir. Ev ortamınızda sürpriz kararlar alıp, taşınma ya da köklü bir tadilat gündeme gelebilir. Hafta ortasında sindirimle ilgili sıkıntılarınızı önlemek için, sindirimi kolay besinler tüketmeli, zararlı yiyecek ve içeceklerden uzak durmalısınız. Bu arada fikirlerine değer verdiğiniz bir kadının fark etmeden de olsa kalbini kırmaktan kaçının. Kalbinizi kıran birileri varsa da onlarla duygularınızı açıkça paylaşıp, hiçbir negatif yükü içinize atmayın. Hafta sonu duygularla zihin arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Bu durumu sakince kontrol altına almak adına nefes meditasyonundan faydalanmak size iyi gelir.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version