Burçlar Nuray Sayari 4 Eylül 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

21

TERAZİ BURCU 4 EYLÜL 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizinle alay edildiğini düşündüğünüz bazı konular var fakat bu durum hiç de böyle değil çünkü siz gereksiz yere kuruntu yapıyorsunuz. Bu ara sık sık duyduğunuz kelime    “sanırım “ kelimesi size çok şey çağrıştırıyor fakat bu kelimeyi sık sık kullanmamakta fayda var sanırım kelimesi olumsuz bir kelime kendinize güvenmediğinizin göstergesi aksine çok güçlü bir yapınız var bu yüzden bu kelimeyi kullanmayın. Kendinize zaman ayırın kendinize zaman ayırdığınız taktirde her şeyin daha olumlu ilerleyeceğinin sizde farkına varacaksınız. Sabrınızı sınayan insanlara karşılık vermemeyi öğrenin emin olun daha mutlu olacaksınız. 


Bu hafta prosedürler, kurallar, evraklar, bürokratik işlemler kısacası can sıkıcı detaylarla uğraşmak için vakit harcasanız da, yönetici gezegeniniz Yengeç’teki Venüs’ün sevgi dolu, şefkatli, ahenkli, kalıcı ilişkilere yelken açması, içinizdeki tüm negatif yüklü enerjileri silip süpürür, geriye, aşk, sadakat ve pozitif duygular kalır. Uzun zamandır kendinize sakladığınız hisleri, kalbinizi çarptıran bir heyecanla karşınızdaki kişiyle paylaşmak size iyi gelecektir. Karşılık beklemeden sizden akan bu pozitif enerjinin yansımalarını çevrenizdekiler mutlaka hisseder. Ayrıca sanatsal yaratıcılığınızın da tırmanışa geçtiği bir dönemde olduğunuzu aklınızın bir köşesine not edin. Tasarım, estetik, güzellik konularıyla yakından ilgilenmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu Başak burcundaki iletişim gezegeni Merkür’ün Neptün’den aldığı güçlü etkiyle, hayallerle, gerçekler arasında yolculuk yapması, iki kefeye oturtup, arasında denge kurmak arzusu duyduğunuz koşulları gözden geçirmenize yardım edecektir. Diğer yandan hafta sonu, ev ortamınızda yeni koşullara uyum sağlamak için çaba harcarsınız.

UYUMLU BURÇLARI

Boğa ve başak burçları ile çok iyi uyum sağlayan terazi burçları, kendi burcundan olan ve ayrıca yengeç ile koç burcundan olan insanlar ile anlaşamaz.

AKREP BURCU 4 EYLÜL 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Size karşı kin beslemiş insanlar var fakat siz bunlarla uğraşmak yerine size iyi gelen şeyleri tercih edin. Sizinle ilgilenen ve size hoş gelen insanlarla birlikte olmayı tercih edin. Partnerinizle aranızda olan bazı anlaşmazlıklar canınızı sıkabilir fakat düzelmeyeceği anlamına gelmiyor çünkü sizin güçlü bir yapınız var “ tuttuğumu koparırım “ diyenlerdensiniz. Sizinle karşılıklı oturup sakin bir şekilde konuşulmuyor siniriniz oldukça yükselmiş durumda sebebini hiç kimse bilmiyor bu yüzden size iyi gelen şeylerle oyalanmayı tercih edin, size iyi gelmeyen şeyler varsa hayatınızdan çıkarın. Aile büyüklerimize saygı göstermeyi unutmayın çünkü onlar da en az sizin kendinize değer verdiğiniz kadar değerli.  Her şey gönlünüzce olsun..


Toprak ile suyun koşulsuz birlikteliğini deneyimleyeceğiniz bu hafta ağacınızdan dökülen olgun meyveleri toplamanın keyfine odaklanmalısınız. Özellikle Salı günü ikili ilişkilerinizde hiç aklınızda olmayan sürpriz gelişmelere özellikle yeni tekliflere hazır olun. Aniden uluslararası bir proje kapınızı çalabilir. Kardeş ve yakın akrabalarınızla ortak yatırımlarınız için derin görüşmeler yapıp, yeni kararlar alabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında, size coşkulu duygular yaşatacak, anılarınızı gündeme getirecek ortamlarda bulunabilir, eskide kalan hayalini kurduğunuz bir ilişkinin kollarına yeni heyecanla tekrar atılabilirsiniz. Hafta sonu yaşam felsefenize katacağınız farklı öğretiler ve enerji çalışmalarıyla hem ruhsal hem fiziksel açıdan rahatlarsınız. Araba ya da ofis gibi konularda değişimler gündeme gelebilir. Artık bir ofise çok da ihtiyacınız olmadığı kararına varabilirsiniz. Evden işlerinizi yönetmek sizin için daha pratik ve kolay olacaktır. Dernek gibi toplulukları ilgilendiren faaliyetlerde aktif rol almaya hazır olun.

UYUMLU BURÇLARI

Yengeç ve balık burçları ile uyumu süper olan akrep burcu, aslan, boğa ve kova burçları ile pek anlaşamaz. İkizler ve koç burçları ile uyumu ise nötrdür yani ne iyi ne de kötüdür

YAY BURCU 4 EYLÜL 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Derdinize derman olacak arkadaşlarınızı elinizin tersiyle it miyim tam tersine onlara izin verip hem gönüllerini hoşnut edin hem de izleyin nasıl derdinize derman oluyorlar. Size sıkıntı veren insanları hayatınızdan uzaklaştırın çünkü gerçekten de hayata negatif bakmanıza sebebiyet veriyorlar böyle insanların hayatınızda tutun ne de onlarla selamlaşın. Partnerinizle birlikte güzel bir seyahate çıkabilirsiniz bu seyahat sizin için biraz yorucu olacak ama gezdiginize deyecek. Partnerinizin sıkıcı olduğunu düşündüğünüz bazı hareketleri var artık bu hareketleri gözünüze batmaya başladı onu kırmadan uyarırsanız kimse üzülmez herkes kendini daha iyi toparlar.


Güne daha keyifli başlayacaksınız Çünkü doğa sizi bütünleşmeye çağırıyor. Tüm dikkatlerin üzerinizde olduğu bugünlerde çevrenize yapacağınız yardımlar adeta kişilerin ağzında çalkalanacak. Ufak seyahatlere çıkabilirsiniz bu hasta ziyareti de olabilir. Geçmişte yaşadığınız bazı olaylar gündeme gelecek fakat geçmişte yapamadığınızı şimdi her şeyi herkesin yüzüne vurmak olacak. İş hayatınızda önemli gelişmeler olacak bu da sizin geleceğinizi etkileyecek, her şeye değer bir tecrübe kazanacaksınız. Hayatımızda yapmak istediğiniz bazı yenilikler var bu yeniliklerden biri arabanız sonra eviniz olacak hayırlısı diyelim..  Bu aralar sevgilinizle tartışmalarınızda alttan alan taraf siz olacaksınız çok şaşırtıcı ama sevgilinizi dinleyeceksiniz. Bugün yapacağınız planlar arasında kafanızı dinleyecek bir piknik veya deniz kenarı size çok iyi gelecek. Aile büyüklerinizi kırmamaya özen gösterin çünkü onlar sizin iyiliğinizi istiyor.

UYUMLU BURÇLARI

Koç ve aslan burçları ile iyi uyum yakalayabilen yay burcu, başak, balık ve ikzler burçları ile uyum sağlayamaz. Yengeç ve boğa ile araları ne iyi ne de kötüdür.