Ana Sayfa Uncategorized Burçlar Nuray Sayari 4 Eylül 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 4 Eylül 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

21

YENGEÇ BURCU 4 EYLÜL 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygusallığınızın arttığı bir döneme giriyorsunuz çünkü her şeyin üzerinize geldiğini düşünüyorsunuz bu yüzden kendinize ufakta olsa bir tatil ayarlayabilirsiniz. Sabrınızı biraz daha kontrol etmekte fayda var çünkü sabrınızı kötü yerlere de kullanabilirler kendi lehlerine çekebilirler. Aşk hayatınıza bakacak olursak sizi üzmüş biri var fakat siz de intikam alıp onu üzmek istemiyorsunuz çünkü alacağınız intikamın yanlış  olduğunu düşünüyorsunuz. Aile büyüklerinizle yapacağınız çok güzel bir tatil var bunu şimdiden planlıyorsunuz önümüzdeki ay için düşünüyorsunuz iş yerinden bazı sıkıntılar çıkabilir, o yüzden siz şimdiden ufak ufak konuya girmeye bakın. 


Bu hafta besleyip büyüttüklerinizden elde ettiğiniz faydalar size teker teker geri döner. Eski dönemlerde ikili ilişkilerden yansıyan zorlukları bilgelikle göğüslemiş olmak, bu dönemde size gerek iş gerekse aşk hayatı için ödüller taşır. Bu ödülleri çoktan hak etmiş olduğunuza tüm kalbinizle inanmalısınız. Hayata karşı yarattığınız endişelerden kurtulup, öz değerinizin ve yeteneklerinizin ön plana çıktığı, takdir edildiği bir süreçtesiniz. Maddi konfor alanınızdaki kafanızı meşgul eden soru işaretleri artık yerini olumlu cevaplara bırakır. Bireysel başarılarınızı öne çıkarıp, çevrenizdekilerle ortak faydalı projelerde yer alabilirsiniz. Özellikle çarşamba ve perşembe günleri kariyerinizde önemli ilerlemelere neden olacak, teklif ve kararlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İlişkilerin ustası burcunuzdaki Venüs, bu dönemde sizi bir ipek böceği gibi kozanızdan dışarı çıkarıp, kelebek gibi uzaklara uçmaya hazırlar. Ömrü kısa olanları kelebekle uzaklara yollayıp, yepyeni oluşumlara gündem yaratabilirsiniz. Hafta sonu sezgilerinizin gücünden yararlanmak için bol meditasyon yapmayı ihmal etmeyin.

UYUMLU BURÇLARI

Yengeç burcunun arasının en iyi olduğu ve uyum sağladığı burçlar balık ile akreptir. Uyum durumunda kötü olarak tanımlanan burçlar ise oğlak, terazi ve koçtur.

ASLAN BURCU 4 EYLÜL 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sinirli olabileceğiniz bir gün bu yüzden kimseye ne bulaşın ne de bulaştırın daha sakin olmanızı gerektirecek durumlar olacak bu yüzden kendinize engel koyun. Aile büyüklerinizle yapacağınız bazı ufak tartışmalar olacak fakat bu tartışmalardan sağ çıkacaksınız 🙂 Çünkü aile büyüklerinizden bazılarına 40 defa bir şey anlatıyorsunuz fakat anlamıyorlar sizide çileden çıkartıyorlar. Harcamalarınıza biraz daha dikkat etmekte fayda var, çünkü istediğiniz her şey zamanında olmayabilir bu yüzden kenarda bir bütçenizin olması sizin yararınıza olacaktır. 


Haftanın en zorlayıcı görünümü olan Mars ve düzen yöneticisi Satürn etkileşimi, sizin gibi sonuca odaklı biri için “sabrın sonu selamettir” sözünü düşündürtecek. Aslında acele etmeden emeklerinizin olumlu sonuçlarını elde edeceğiniz bir süreçtesiniz. Egosal tavırlardan kaçınıp, kuralların getirdiği yaptırımlara neden-sonuç ilişkisi gibi yaklaşırsanız, hayatı kendi adınıza daha kolaylaştırabilirsiniz. Salı günü kariyer hayatınızı sürpriz bir şekilde değişime uğratacak ani bir olay ya da teklifle karşılaşabilirsiniz. Evlenme, boşanma kararı almak da söz konusu olabilir. Bundan sonra artık geminiz farklı bir rota izlemeye kendini daha hazır hissedecektir. Hizmet sektörüne yönelik yeni bir atılımın heyecanına da kapılabilirsiniz. Koşulları iyi değerlendirmeli size destek olacakları doğru kişiler arasından seçmelisiniz. Hafta sonu sevdiğinizle romantik bir yemek programı yaparak, adrenalini yüksek haftanın yorgunluğunu üzerinizden atmayı başarırsınız.

UYUMLU BURÇLARI

Yay ve Koç burçları iyi bir uyumu olan Aslan burcunun uyumsuz olduğu burçlar ise boğa, kova ve akreptir. Ne iyi ne de kötü bir uyumu olan burçlar ise ikizler ve koçtur.

BAŞAK BURCU 4 EYLÜL 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sabır çok değerli bir şeydir bu değeri yakaladığını sürece bırakmamanız gerekiyor çünkü sabırlı olmak size çok yakışacak bu yüzden bunu değerlendirin. Arkanızdan çok konuşuluyor fakat kötü anlamda değil İyi anlamda konuşuluyor sizi seviyorlar ve size değer veriyorlar. Geçmişte üzüldüğünüz bazı konular gün yüzüne çıkabilir fakat siz bunu kendi elinizin tersiyle itmelisiniz ve asla üzülmemelisiniz çünkü size İyi gelen bir şey değil, bu yüzden size iyi gelen şeylerle mutlu olmaya bakın.


Bu hafta, Güneşin parladığı yer neresi mi? Tabii ki sizin yuvanız. Unutmayın ki bir ay boyunca tarlaya ektiğiniz tohumların en olgun halini kucaklayacaksınız. Bu dönemi strese kapılmadan, sakin, çalışkan, hizmete odaklı bir enerjiyle değerlendirerek, kişisel mutluluğunuzu ve tatminkarlığınızı taçlandırırsınız. Yeter ki detaylarda boğulmadan büyük resmin mükemmel yansımasını seyretmeyi başarın. Aksi takdirde içinize endişe yükleyip, hiçbir şeyi istediğiniz gibi başaramadığınız fikrine kapılarak, büyük bir hataya düşebilirsiniz. Bu dönemin hızlı değişim süreci, güven duygunuzu sorgulatarak sindirim ve boşaltım sisteminizde bazı gerginlikler meydana getirebilir. Her işi sevgiyi paylaşmayı bile, tek başına üstlenme hatasına düşmeden, düşünce ve hislerinizi etrafınızla cömertçe paylaşın. Siz söylemezseniz kalbinizden ve aklınızdan geçenleri karşınızdakiler nasıl bilebilir? Yalnız açık fikirli olmak karşınızdakini incitecek tarzda eleştirme anlamı da taşımamalıdır. Herkesin hayata bakış açısını farklı yönden değerlendirme gücünüzü, yapıcı bir biçimde kullanırsanız, harikalar yaratacağınıza dair en ufak bir endişeye gerek kalmaz.

UYUMLU BURÇLARI

Başak burçlarının uyum olarak en iyi anlaştığı burçlar oğlak ve boğadır. Boğa ve oğlak burçları ile iyi bir uyum sağlayan Başak burcu, akrep, aslan ve kova burçları ile uyumsuz olarak bilinmektedir. Terazi ile yay burçları ile uyuum ise nötrdür.