Burçlar Nuray Sayari 20 Ağustos 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
77

OĞLAK BURCU 20 Ağustos 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son zamanlarda sosyal çevrenize ve sosyal aktivitelerinize fazlasıyla önem veriyorsunuz. Bu da çevreniz tarafından sevilmenizi önemli ölçüde etki etmekte. Arkadaş ortamınızda kullanmış olduğunuz kelimeler ve düşüncelerinizle daha ön plana çıkmanız mümkün. Gün içerisinde bazı zamanlar iç sesiniz de başbaşa kalabilirsiniz. Kendinizle çatıştığınızı fark ettiğiniz andan itibaren dışarıdaki kişiler tarafından yaptığınız işler veya kafanızı karıştıran davranışlarınız açısından yorumlanmasını isteyebilirsiniz. Kendinizi tercüme etme konusunda yaşamış olduğunuz çekingenlikleriniz karşısında utanç yaşayabilirsiniz. Sağlık açısından bomba gibi olacağınız gün sizinle birlikte olacak. 

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Çarşamba günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay’ın etkisiyle maddi paylaşımlarınızda önemli değişimler gündeme gelebilir. Artan maddi kazancınızla yeni yatırımlara yönelebilir, ortaklıklarınızla yeni projelerin alt yapısını kurgularsınız. Yenilikleri anlatan bu dönem, evlenme, boşanma gibi konuların hayatınıza ne şekilde yansıyacağının habercisi olur. Ayrıca kariyerinizde beceri ve yeteneklerinizi takdir eden kişilerle kalıcı projelerin altına imza atabilirsiniz. Borsa, kredi, faiz gibi konularda atılımlarınızın olumlu geri dönüşlerini alabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında gezegenlerin Başak burcunda toplanmasıyla yaşama dair inanç ve görüşlerinizi farklı bakış açılarıyla zenginleştirebilir, yakın gelecekte kullanabileceğiniz yararlı eğitimlere el atabilirsiniz. Ayrıca medya, pazarlama, tanıtım konularıyla da haşır neşir olmak bu dönemde size yarar sağlar. Eğlenmek, hayatın keyfini çıkartmak, yeni kişilerin bilgi dağarcığından yararlanmak için evrenin size sunduğu fırsatları sonuna kadar kullanmanızı öneririz.


KOVA BURCU 20 Ağustos 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sayın kova burçları. Cesareti yüksek, yeni insanlarla tanışma potansiyeli olan bir burç olduğunuzdan dolayı yaşantınızda halk ile ilişkinizde fazla problem yaşamıyorsunuz. Hal böyle olunca da sosyalleşme konusunda da tereddütsüz en iyi siz oluyorsunuz. Ancak son zamanlarda ruh halinizden kaynaklı olarak bu özelliğiniz biraz geriye düşmüş halde. Buna bağlı olarak da özgüven kaybı yaşıyorsunuz. Moralinizi düzeltmek için sevdiğiniz şeylerle uğraşmanın tam zamanı. Göreceksiniz ki eski yapınıza geri döneceksiniz. Gün içerisinde süpriz gelişmeler gerçekleşebilir. Maddiyatınızda olan değişiklik ilk başta düşüş şeklinde hareketlenmiş olsa da ardından bir parabol gibi yükselişe ivmelenecek. 

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


İkili ilişkilerinizde havada Aşk kokusu var. Partnerinizin ilan-ı aşk etmesiyle hayatınıza yeni bir format atmak ihtiyacı duyacaksınız. Evli olanlar Aslan burcundaki Yeni Ay vurgusuyla ikinci balayını yaşayabilirler. Bu görünümün gölge tarafı ayrılıklara, kopmalara neden olabilir. İlişkilerde egonun sözcülüğünü yapan konuşmalar eşlerin birbirlerinden soğumasına neden olacaktır. İş ortaklıkları ve projeler de maalesef bu negatif etkinin altında kalabilir. Dolayısıyla bu gölge etkiden sıyrılmak adına karşınızdakilere karşı hoşgörülü olmalı, istek ve arzuları ortak bir potada eritmeyi başarmalısınız. Haftanın ikinci yarısında hem Ay hem Güneş hem de Merkür’ün Başak burcuna geçişiyle ortak kazancınızda olumlu gelişmeler meydana gelip, uzun süreli iş sözleşmelerinin altına imza atabilirsiniz. Yatırımlarınız için bu dönem kredi çekmek, vergi, sigorta borçlarını ödemek için oldukça uygun. Hafta sonu Terazi burcundaki Ay sizi kısa soluklu da olsa keyifli bir tatile yönlendirecektir. Sosyal ilişkilerinizin keyfini sürüp, sizi ruhen besleyen mekanlarda vakit geçirmeye özen gösterin.

BALIK BURCU 20 Ağustos 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugünlerde ekonomik konularınıza ağırlık verebilirsiniz. Özellikle bütçenize vereceğiniz önem daha fazla olacak. Çünkü yakın zamanda zor bir dönem sizi bekliyor olabilir. Buna bağlı olarak da yapacağınız alışverişler ihtiyaç ve önem listesine göre sıralanmalıdır. Maddiyatınız haricinde bir süpriz at karşılaşmadığınız taktirde günümüz beklediğiniz gibi geçecek. Özellikle sosyal çevrenizle olan ilişkiniz beklentinizin üstünde olacak. Ara sıra kendi içinizde kendinizle çatışabilirsiniz. Bilincinizle bilinçaltınızın ufak anlaşmazlıkları birazcık sizi yorabilir. Bu yüzden kararlılığınızı elinizde tutmanızda fayda olacaktır. İmajınız da ve görünüşünüz de ufak değişiklikler yapmanız halinde çevrenizdeki insanlardan beklediğiniz yorumları ve iltifatları alabilirsiniz. Sadece ufak büyük noktası ise o kendinizi çok iyi tanımanız. Gerisi zaten çorap söküğü gibi gelecek. 

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Aslan burcunda Çarşamba günü meydana gelecek olan Yeni Ay’ı gündelik yaşam alanınızda misafir ediyorsunuz. Sizin güçlü duygusal yapınıza bu ateşli yeni dönem ters bir etki yaratabilir. Hızlı değişen ilişkilerle, menfaatine önem veren insanların kalbinizi kırmasına asla izin vermeyin. Ayrıca kalp ve dolaşım sisteminize özen göstermeniz gerekebilir. Olumlu yönden ise iş nedeniyle tanıştığınız biriyle aranızdaki kıvılcım birden aleve dönüşebilir. Bu ilişkinin kalıcı olması için gökyüzünün Başak’a açılan kapısına yüzünüzü dönmelisiniz. Demek ki Merkür, Ay ve Güneş’in haftanın ikinci yarısında Başak’a geçmesiyle adeta ikili ilişkilerinizde sizi tatmin eden bir döneme adım atacaksınız. Gerek iş gerekse özel hayatınızda partnerinizin eleştirilerinden, olumsuz yönde etkilenmeyin. Hafta sonu Terazi burcuna geçen Ay ile birlikte aradığınız, huzur, ahenk ve uyumu deneyimlersiniz. Mars’ın Koç burcunda ilişkileri aklına estiği gibi yönetmek isteğine, sahip olduğunuz okyanus enerjisiyle dur diyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz